1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: football manager 2007 tam sürüm hata

Default football manager 2007 tam sürüm hata

oyunun tam sürümünü kurdum ve çalıştırdım fakat ilk bekleme ekranında bayaa bir beklettikten sora programın yanıt verip vermediine baktım sora sonlandırdım tekrar girdiimde hata verior ve bir hata dosyası yaratıldı sorada windows hata raporu gönder/gönderme seçenei çıkıor
    uninstall edip farklı bir directory de tekrar kurdum yine aynı hatayı verdi oyunun ana menüsüne giremeden aynı hata mesajı çıkıor masaüstü çözünürlüğümü 1024*768 e resetlior tekrar düzeltmem gerekior her defasında
    yardım edebilecek ya da fm sorunlarıyla haşır neşir arkadaşlar yardım edebilirseniz çok sevinirm

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...=oku&id=21&b=2

siteyi inceleseydin bulundur...bu sorun herkste olacak......

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...tsi=oku&id=101

demodaki hata tam surumde de mevcut.

5. Default

abi aynısı bende de oldu.Bilgisayarda yeni oturum aç bi de yeni oturumdan dene.Ben öyle yaptım açıldı...

Evet tam sürümünde hata var. Oyun açılırken Reklamlardan hemen sonra Application Error veriyor. Çözüm bulan buraya yazıp yardımcı olursa çok iyi olur. Teşekkürler.

Nesil
    2003
    Yer
    Kocaeli

sorun türkçe dil desteğinde
    çözüm
    C:\Documents and Settings\******\Application Data\Sports Interactive
    içindeki "Football Manager 2007 "
    klasörünü siliyosun
    oyunu tekrar kurmadan once Ayarlar\bölgedildesteğini İngilizce yapıyosu tümün Windows sistemini ingilizce yapınca oyun çalışıyor
    Not : Tekrar türkçe yaparsan oyun aynı hatayı veriyor
    tam çözüm yeni bir patch sanırım

demo kurulum rehberi var sitede. demo gibi kuruyorsun tam sürümü de .. hadi kolay gelsin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

evet arkadaşım aynı sey hemde aynısı bende de oluyor.. buna bi çözüm yazarsanız sevinirim..

Mesaj Yetkileri