1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Transferler Hakkında İlginç bir sorun

Nesil
    2006
    Yer
    Lüleburgaz

Question Transferler Hakkında İlginç bir sorun

Arkadaşlar tayland bahtı ve hergün kaydetme konusundaki sorun bende de var ama onu hiç söylemiyorum çözümünü sabit konuda okudum
    bendeki asıl sorun
    transfer edeceğim futbolculara istediği parayı verdiğimde teklifi kabul etmiyorlar biraz yüksek verirsem kabul ediyorlar + hiçbir oyuncumu satamıyorum heryerden teklif geliyor ama futbolcu gitmek istemiyormuş... ceza verdim pafa attım olmadı futbolcu teklifleri kabul etmiyor takımda kalmak istiyormuş??? düşünsenize galatasarayda sabriyi satmak istedim barcelona almak istedi sabri galatasarayda kalmak istiyormuş+barcelonanın verdiği teklifi beğenmemiş arkadaşlar bunun çözümü varsa cevaplarınızı bekliyorum

arkadaşım valla o benim bildiğim oyun hatası değil ama gitmesini istiyorsan serbest bırak tıpış tıpış gider

Nesil
    2006
    Yer
    Neo-Kaisaria

Hemen cevaplalayım kardeş. Oyuncunun üzerine tıkla. soldaki bölümde transfer durumuna bak yazıyor oraya gir ve "klubün ihtiyacı yok + satılacaklar listesine ekle " bu iki kutucuğu işaretle. Onayla ve geri çık bak bakalım gidiyormu gitmiyormu....

ama ölede gitmiyodur bence
    en iyisi serbest bırak garanti gider ama parada gider

Nesil
    2006
    Yer
    Neo-Kaisaria

bende o yüsden böle dedim ya batuhan yoksa illaki giderde klübün kasasına biraaz para koymak lazım dimi? Hem böyle %90 gidiyor yani.

klup başarlıysa gimezler sen onları oynatma gitmek isterler

bende alcağım adama sözleşme öneriyorum.adamın istediği her şeyi veriyorum.bazen adam hala gelmiyor.bu sanırım oyunun bir hatası

Nesil
    2006
    Yer
    Neo-Kaisaria

gelmemesinin sebebi kulübe çok bağlı olması kardeş + takımınada bağlı

serbest bırakmaya calıssan bıle klubun as kadro oyuncuysa bıle klupten atamazsın yonetim izin vermez...klupten sogutmaya bak baska bı yolu yok Varda arkadasın dedıgı gıbı klubun ıhtıyacı yok dedınmı cezada verdınmı durmamasi lazım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by bellman View Post
    serbest bırakmaya calıssan bıle klubun as kadro oyuncuysa bıle klupten atamazsın yonetim izin vermez...klupten sogutmaya bak baska bı yolu yok Varda arkadasın dedıgı gıbı klubun ıhtıyacı yok dedınmı cezada verdınmı durmamasi lazım
    valla ben iliç le haiz'e yapmadığım kalmadı adamlar genede gitmiyo.yüzsüz herifler ne olacak

Nesil
    2006
    Yer
    Neo-Kaisaria

beyler aşağıdada yazdım ben kaç senedir oynuyorum bu oyunu (manager) illada göndermek isterseniz yapacağınız şundan ibaret;

1-oyuncuya gelip tıklayacaksınız
    2-Klübün ihtiyacı yok ve satılacaklar listesine ekleyi işaretleyeceksiniz.
    3-Paf takıma- yedek kadroya yada U21 e göndereceksiniz
    4-Onaylayıp çıkacaksınız

Kesin gideceklerdir yani bu bende hep olumlu sonuç veriyordu. Bu arada ufak bi not : transfer sezonunun açılmasına iki hafta kala fln yaparsanız bu dediklerimi daha etkili oluyor.

Hepinize bol managerli günler diliyorum arkadaşlar.

Aslında bunda oyunun bir hatası olduğunu sanmıyorum eyer oyuncu cimbomda iken fazla barcelona ona çok daha azını weriyosa bence gitmemekte haklı...

kardeşler nasıl transfer yapılıyo biliomusunuz ya sölerseniz sevinirim ben yapamıyorumda

başka oyuncuyu nasıl transfer edicez ben bilmiyorum da

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

abi futbolcu klübe bağlıysa gitmesi zor altyapıdan yetişenler gitmiyo mesela..

Mesaj Yetkileri