Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2007 Kurulumu

hocam herşey iyi güzel meneger ekleyemiyoruz
    isim yazamıyoruz.
    bununla ilgili yardımcı olabilecek birisi varmı?

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

arkadaslar format attım pc'ye ama fm'yi kuramadım sanırım java sorunu
    sitedeki java'yı indirmeye calıstım ama hata var, yüklendi gibi gözüksede eksik yükleniyor
    java.com'dan yükledim javayı, ama fm hala java yok dedi
    bi yardımsever java setupunu upload edebilir mi?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ya biraz ağır oldu heralde ama ben senelerdir bu oyunu oynayan biri olarak çok fena sinirlerim bozuldu.kusura bakmayın.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bjkerem
    hocam herşey iyi güzel meneger ekleyemiyoruz
    isim yazamıyoruz.
    bununla ilgili yardımcı olabilecek birisi varmı?

Bir forumda bu senin sorunun ile ilgili bilgi verilmiş; alıntı yaptım. Umarım işine yarar..
    Quote Originally Posted by JuZ@M
    C/Documens and settings/bilgisayarınızı hangi isimle kayıt ettiyseniz o isimli klasör/oraya gelince application data klasörünü bulmanız lazım eğer gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemediyseniz göremezsiniz bunun için yukarıdan araçlar/klasör seçenekleri yönergelerini izleyerek gizli olan dosyaları göster seçneğini işaretleyebilirsiniz daha sonra menüde application data görünecektir buraya girip sports interactive klasörünü bulup içine girin ve fm 2007 klasörünü silin böylece hem siyah ekran hemde menajer ekleyememe problemi ortadan kalkmış olacaktır.Always sharing

arkadaslar oyunu 1920*1200 cozunurluk ile tam ekran oynayabilme olanagi var mi
    varsa bana yolunu bi zahmet aciklayablr misiniz

FM 2007'yi install etmek gercekten zor. Dili Ingilizce yaptim soylendigi gibi aynen, Java'nin da son surumunu yukledim. Ancak install etmeye kalkistigimda, bu sefer ilk setup ekrani (o meshur error veren) doluyor ve hicbir sey olmuyor. Artik sorunun ne oldugunu cozemiyorum, merak ediyorum benden baska bu problemi yasayan var mi diye.

bzim burada da oluyrmus ondan oyun calsmıyr dye sorunlar cıktı

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

oyunu 2. defa kurarsan sorun çıkarıyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ya bu yaptıkları hata olarak değerlendirilemez heralde...diğer versiyonlarda bunu ortadan kaldırma diye bişey olmaz heralde???

Sonunda yükleyebildim kolay versiyondan.Ama daha korkudan new game bile diyemiyorum içimden gelmiyor yani bezdirdi artık helal olsun sigames.Olsun biz seni hatalarınlada seviyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

abi bu ne ya fm değil sanki Villa alıyoruz Abartı bea :S
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

soylenenlerin hepsini yapmama ragmen bilgisayarin dili degismiyor hep turkce kaliyor neden olabilir acaba

arkada;la ayni sorunu bende yasiyorum,install shield den sonra hicbir ekran acilmiyor nedendir nasil duzelir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

Quote Originally Posted by ozgeng View Post
    soylenenlerin hepsini yapmama ragmen bilgisayarin dili degismiyor hep turkce kaliyor neden olabilir acaba
    dil değişmiyor.Klavye ve bölgen değişiyor. Mesela msndeki reklamlar yabancı oluyor ve eklentiler artıyor .

Selam,

Bu dil uyglmaları windosw 98 içindemi geçerli aaba, yoksa oyun win 98 hiç çalışmıyormu

tşk

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

arkadaşlar nolur yardım edin javayı yüklüyorum daha sonra oyunu yüklemeye geçmeden hata veriyo nolur yardım edin

2007'den umudumu kestim .. ins. 2008 böyle olmaz .. bir daha da orjinal oyun almam .. parami sokaga attim resmen

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

valla ben sevdim oyunu

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

valla oyunu pek oynama şansım olmadı 1-2 baktım oyun güzele benziyor ama herkesin dediğine göre hatalar çok inşallah yama ile kapatılır en yakın zamanda öyle bir başlarız oyuna

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

bende sevdim oyunu da oyuncu bulmak zor bide turk takimi aldigim icin daha zor

Nesil
    2006
    Yer
    Island

arkadaşlar bende java nın son dürümünü yükledim,dili ingilizce yaptım
    autorun açıldı,next felan dedim yüklerken,sora "processing" yazan bi bölüm çıktı ama hiç bitmio,2 saate yakın bekledim dolmadı,yani bitmedi,sorun nedir,yardım eder misiniz lütffen

arkadaslar oyunu yukledim.oyuna girdim new game felan dedim.ligleri sectim ama malesef kullanici ekleyip takimi secemiorum.denetim masasindan bolge ve dil seceneklerini denildigi gibi de yaptim/lutfen yardim edin

Quote Originally Posted by KillerWhale View Post
    Selam,

Bu dil uyglmaları windosw 98 içindemi geçerli aaba, yoksa oyun win 98 hiç çalışmıyormu

tşk
    eet oluo window 95 den sonraki bütün windowslara oluo

Ya siyah ekran çıkıyor oyun açılmadan önce nasıl çözüyoruz bunu

arkadaslar ben oyunu aldim yukledim fakat data graphic pic ta klup logolari var configli ama oyunda logolar gozukmuo ne yapmaliyim yardimci olun ltfnnnn

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mert nobre View Post
    Ya siyah ekran çıkıyor oyun açılmadan önce nasıl çözüyoruz bunu

siyah ekran oyunu kurup ilk çalıştırdığında çıkıyor oyundan çık ve yeniden gir düzeliyor

yada
    C:\Documents and Settings\..... ordaki fm dosyalarını silersen düzelir

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by ronnie91 View Post
    arkadaşlar bende java nın son dürümünü yükledim,dili ingilizce yaptım
    autorun açıldı,next felan dedim yüklerken,sora "processing" yazan bi bölüm çıktı ama hiç bitmio,2 saate yakın bekledim dolmadı,yani bitmedi,sorun nedir,yardım eder misiniz lütffen
    yardım eden yok mu ya lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İki de bir kullancı değiştirmek zorunda kalıyoruz. Sigames'in bu dil seçenekleri ve oyun açılışı konusunda düzenlemeler yapması gerekir. Mağdur olan sadece biz değiliz ki...

Quote Originally Posted by a_g_bjk View Post
    arkadaslar oyunu yukledim.oyuna girdim new game felan dedim.ligleri sectim ama malesef kullanici ekleyip takimi secemiorum.denetim masasindan bolge ve dil seceneklerini denildigi gibi de yaptim/lutfen yardim edin
    lütfen yardım edin,sorun ne olabilir

Quote Originally Posted by standard View Post
    FM 2007'yi install etmek gercekten zor. Dili Ingilizce yaptim soylendigi gibi aynen, Java'nin da son surumunu yukledim. Ancak install etmeye kalkistigimda, bu sefer ilk setup ekrani (o meshur error veren) doluyor ve hicbir sey olmuyor. Artik sorunun ne oldugunu cozemiyorum, merak ediyorum benden baska bu problemi yasayan var mi diye.
    yanlız değilsin hocam

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri