Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2007 Kurulumu

Quote Originally Posted by RauLgs21 View Post
    oyunda türkçe dil seçeneği var mı
    Hayır yok ama en kısa zamanda çıkarılacaktır.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar oyunu almadan önce kendime fm diye başka bir hesap oluşturup orda tüm ayarları denildiği gibi ing yaptım...javanın zaten son sürümü mevcuttu...ama oyunu kurmaya bile geçemiyorum...ben pes etmiş durumdayım...ne ya***amı bilmiyorum...heralde bikaç beklicem..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ya oyunu şu veya bu şekilde kurup şu anda oynayan yokmu hiç...farklı bişeymi yapmamız gerekli???çünkü bütün denilen şeyleri yaptık...

***bump***
    verilen problem kodlari veya ilgili herhangi bir bilgi verebilecek birileri yok mu?

Quote Originally Posted by tierianri View Post
    Arkadaslar ben su meshur siyah ekran olayina yeni bi boyut getiriyorum. hakkimiza hayirlisi...benim problemim de bu sanirim.
    herhangi bir aciklamaya ve yardima acigim

Errors occurred during the installation.
    One or more errors occurred during the copying of files (bean13) . Please refer to the install log for additional information.
    One or more errors occurred during the copying of files (bean124) . Please refer to the install log for additional information.

bu arada soylenen herseyi yaptim. demoda da ayni hata oldugunda yaptiklarimi tekrar ettim yani...demoda duzelmisti ama burada hayir, oyun su an iptal durumda.
    evet oyunum orj diil. demodaki problemleri ve ilk gun isyanlarini duyduktan sonra orjinal alma fikrimi iptal ettim.
    hataya gelince(en azindan bendeki) cd deki dosyalarin corrupt durumda olabilecegini tahmin ediyorum. sadece tahmin tabii ki. Fm 2007 klasorundeki "fm data editor.exe" dosyasi fm2007 ikonlari seklinde degil de duz exe dosyasi gorunumunde. bu beni corrupt dosya tahminine itti. bilemiyorum...

arkadaşlar yeni profil yaratamıorum nsl yaratıcam yardımcı olabilirmisiniz...

Denetim Masası - Kullanıcı Hesapları - Yeni Hesap Oluştur (Galiba)

Cok Tesekkurler Ermoon Ve Wishbone"a Cok Sauolun

8. Default

slm arkadaslar ben kurdum fakat oyun baslarken failed tactic deyip duruyor

Beyler FM'yi Kurmadım Format Attıkdan Sizler için Anlayabileceğiniz Şekilde Bir Flash Döküman Hazırlıycam Biraz Sonra Biraz Sabır..

arkadaşlar fm2007 kurarken temp dosyasıyla ilgili bir hata oluşuyo. yardım edebilirnisiniz [email protected]

Quote Originally Posted by seronimobjk View Post
    arkadaşlar fm2007 kurarken temp dosyasıyla ilgili bir hata oluşuyo. yardım edebilirnisiniz [email protected]
    Java dosyasını kurdunuz mu?

Buradan indirebilirsin,
    http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28490

bende oyunu ayarliyom menejer filan ekledim yuklenince oyun donuyo acilmiyo nedendir acaba

beyler oyunu aldım ama yüklemede sorun var..

javanın 5.0 uptade 7.0 versiyonu cd'nin içindeydi ve onu yükledim..

ama setup ekranına gelemeden C:\Documents and Settings\NOPPIE\Local Settings\Temp klasöründeki ismp012 dosyasında sorun var diyor..

bu tip sorunla karşılaşanlar oldu mu..?

bu konuda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar..

şimdi processing ekranına gelebildim..

processing'in bu kadar uzun sürmesi normal mi..?

15. Default

merhaba arkadaslar
    dıl seceneklerını java olayını hallettım fakat setupı calıstırdıktan sonra hıcbırsey yapmıyor setuptan cıkıyor hıc hata vermeden cozemedım bır cok yere baktım bırsey bulamadım neden yapabılır boyle bırseyı yardımmcı olabılırsenız sevınırım
    kolay gelsın tesekkur ederım sımdıden

[email protected]
    burdan yada maılden bana yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

Arkadaslar ben aldigim cd den kurulumu yapmaya calisiorum fakat olmuyor.
    oyunu kurmadan once cd deki java eklentisini kurdum, sonra sizinde dediginiz gibi butun dilleri ingilizce yaptim.
    Fakat oyunu kurmak icin otomatik kullan dedigimde install shield sihirbazi yuklenirken " Invalid jvm file name specified in LAUNCH. Variable number is invalid ( h )" diye bir hata veriyor. Lutfen biriniz acele yardim edin. sinav haftam olmasina ragmen benim bu oyunu bugun kurup biras oynamam lasim

Quote Originally Posted by mbarlik View Post
    merhaba arkadaslar
    dıl seceneklerını java olayını hallettım fakat setupı calıstırdıktan sonra hıcbırsey yapmıyor setuptan cıkıyor hıc hata vermeden cozemedım bır cok yere baktım bırsey bulamadım neden yapabılır boyle bırseyı yardımmcı olabılırsenız sevınırım
    kolay gelsın tesekkur ederım sımdıden

[email protected]
    burdan yada maılden bana yardımcı olabılırsenız cok sevınırım
    hocam aynı sorun bendede olmuştu kendi çözüm yöntemimi yazdım ya 4 yada 5 sayfada denemekte fayda war

Herşey için tşkkler..
    Yanlız Bu dediklerinizi uygulayınca,İnternette (.) nokta işaretini bulamıyorum..

Bunu aşmanın bi yolu var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    msconfig

ya ben kuramıyom oyunu
    cd di takıom
    ardından installshield ekranı geliyo bir iki doluyo sonra sinir bozucu bi sesle error gelio nası halledecem bilen bi arkadas bana anlatsın su olayı msn: [email protected]

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

arkadaslar bende gerek dil secenekleri olayini gerek de doc.and settings deki fm 2007 klasoru silme olayini gerceklestirdim ama hala siyah ekranda kaliyor.oyun bi turlu baslamio

dahada yapmamiz gereken birseyler mi var benim gozumden kacan

bu arada oyunu silip tekrar yukledim/sildikten sonra yine sport interactive de ki fm 2007 klasorlerini sildim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by banvit View Post
    arkadaslar forumdaki tum söylenenleri yaptım ama yinede siyah ekran yok olmuyor. baska bir cozumu varmı acaba yardım eden olursa sevinirim bu arada benim oyun kopya cd bir alakası olabilirmi acaba
    ele vermişsin kendi kendini. tabi ki olabilir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

ya benimde bi sorunum var. oyunu tam yükleyemiorum benim bilgisayar biraz eski service pack 2 yüklü deil yükleyince bazı donanımları iptal edio acaba service pack 2yle bi alakası var mı. olay tam olarak şu. oyunu yüklemeye başlıorum. creating uninstalda kalıo. görev yöneticisinde çalşıyor gözüküo ama yükleme bi türlü bitmio yüklemeyi kapatım oyunu açtığımda ise normal açılış sayfası açılıo ama sonra siyah fonun üzerinde gri bi çerçeve oluşuo. yardımcı olursanız çok sevinirim... [email protected] adresim bi şekilde ulaşın bana lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

arkadaslar fm piyasaya baska bir ad olarakmı geldi cünkü hiç bir yerde bulamıyorumda ben yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar lütfen biri bana yardım etsin

Sitede bahsedildiği gibi dil ve klavye ayarlarını yaptım.

Cd'nin içindeki programı da yükledim

Daha sonra oyunu yüklemek istediğimde InstallShield in hazırlandığını gösteren ibare çıktı.Bu yükleme işlemide devam etti.Daha sonra oyunun setup ına geçmesi gerekirken hiç bir gelişme olmadı.Hazırlamanın yüklemesi bitti ve kapandı ama setup a geçmedi.Cd okumayıda kesti.Onlarca kez denememe rağmen aynı sorunla karşılaştım.

Nerde eksik birşey yapıyorum?

Lütfen yardımcı olun
    Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu?

25. Default

bütün dil seçeneklerini ingilizce yaptım cd en çıkan yeni javayı da yükledim ama demoda olduğu gibi oyunun kendi kurulumunda da aynı aşağıdaki hayatı veriyor.

İnstallshield sihirbazı:
    java.lang.NoClassDefFoundError: run Exception in thread "main"

Sonrasında demoyu setup.jar uzantısıyla kurabildim. jar uzantısı diye denememiştim. Oyunun kendisini setup.jar ile kurmayı deneyince invalid or ocurrupt jar file gibisinden hata veriyor. Nedendir???

Nesil
    2006
    Yer
    fenerbahçe cumhuriyeti

arkadaşlar ben oyunu kurdum isteyene yardımcı olabilirim

Quote Originally Posted by burgu11 View Post
    arkadaşlar ben oyunu kurdum isteyene yardımcı olabilirim
    ol o zaman. bak üstte sordum soruyu

Quote Originally Posted by subsonicx View Post
    "null" dan şikayet eden arkadaşlar sigamesin sitesinde elemanın birinin işe yarıyor dediği yöntem C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal ın içindeki sports interactive'i silip tekrar yüklemek olarak sölemiş.Ama oyunu hiç yüklemiyorsa bu klasörün çıkma ihtimali yok sanırım...

Bende setup a tıkladığımda önyüklemeyi yapıyor bitince hiçbirşey olmuyordu.JARlı sıkıştırılmış dosyaya tıkladığımda "null" yazıyordu...Önce javayı kaldırıp tekrar yükledim.Sonra Windows güvenlik duvarına baktım javaya izin weriyormu diye weriyomuş.Aynı komutu kullandıgm virüs programına da werdım onada izin verdirdim java'nın java,javaw,javaws,jawacpl exe dosyalarını(gerçi sadece 1 i gerekli ama herhalde hangisi tahmin edemediğimden böle yaptım)
    Daha sonra windows a yeni kullanıcı ekledim yönetici modunda.gerekli dil ayarlarını yaptım yeni kullanıcı ile başlattım...Sorun çözülmüştü.denemekte fayda var
    ya kardes gercekten sana ne kadr tesekkr etsem azdr ya gercekten senn dediin yontemle yaptim we oldu Allah razi olsun yane

Quote Originally Posted by ersssel View Post
    ya kardes gercekten sana ne kadr tesekkr etsem azdr ya gercekten senn dediin yontemle yaptim we oldu Allah razi olsun yane
    yardımcı olduysam ne mutlu bana kardeşim..sende saol

ya ben denilen her seyi yaptim ama oyunda acildi ama takimimi olusturamiyorum :S nasil olcak anlamadim bana acil cvp pls

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri