Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2007 Kurulumu

ya arkadaslar ben de yukledim ama bende de bi sorun cikti.oyunu acamiyorum ben.sponsor reklamlari aciliyo ondan sonra new game,load game yazan ana menuye gecmiyo.siyah bi ekran cikiyo karsima ve oylece kaliyo
    Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar...

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum:
    bu bölge dil ayalarını falan yapmadan oynayabilmemiz için herhangi bir yama çıkacak mı? Yani sigames bu unicode sorunu ile ilgili herhangi bi yama çıkaracakmı bilgisi olan var mı?

oyun kurulumunda asagıdaki
    türden bir hata geliyor
    oyunu nasıl kurabilirim..

yeni kullanıcı olusturdum bölgesel dil seçeneklerini yaptım
    virüs ve güvenlik duvarında zaten engel yokmus onuda yaptım
    fakat hep aynı hata aynı hata
    ha bu arada sitedeki javayıda yükledim
    yine aynı
    bence kimse bu oyunu almasın
    lütfen birbirimizide kandırmayalım bu oyun calısmaz beyler..
    eger açıklaması olan varsa yapsın..
    3-4 günden beri bu kadar eziyet yeter..

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by dead78 View Post
    oyun kurulumunda asagıdaki
    türden bir hata geliyor
    oyunu nasıl kurabilirim..

ilk başta javaları kurdunmu?

6. Default

slm aşagıdaki linkten oyunu kuramayanlar sfv,001,002
    uzantılı dosyaları açamayanlar gerekli bilgileri ögrenebilirler..

Eger football manager 2007 oyununu kurmakta sorun yasamıs isenizde
    buradada güzel anlatmıslar
    ben yaptım simdi oynuyorum..

arkadaslar bunda yeni kullanıcı olusturmaya
    gerek yokmus
    klavye fonksiyonlarıda bozulmuyor..

Default off oynayamiyorum yaa

ya arkadaslar ben oyunu kurdum,yukledim
    sponsor reklamlari cikiyo onlar bitince bu resimdeki cikiyo burdan ileri gidemiyorum
    bana yardimci olabilirmisiniz

9. Default

yukarıdaki yeri tıkla kesin çözüm

ben o yazılanları yaptım sondaki gelişmişten ingiltere yapınca bilgisayar kapandı
    sonra bilgisayar internet bağlantısı ayarları falan istedi bişeyler yükledi sonra
    türkçeye çekince tekrar eski haline geldi
    ben oyunu aldım oynamıyorum bir daha yapsam internet bağlantısı gidebilir mi

bide ben yeni kullanıcı hesabı açınca eskisi kayboldu

12. Default

dostum yeni kullanıcı açmana hiç gerek yok
    yukarıdaki gibi yap

gelismisten ayarları yapınca
    windows xp cd sini takacaksın
    ve o yükleme yapacak
    sonrada oyunu kurup oynayacaksın
    yinede oradaki kisiye bir danıs..

13. Default

ben noRmaL yukLedim yav hic sorun cikmadi

abi benim preferences çalışmıyor ne yapmam gerekir
    bunun yüzünden turnuva maçlarını yapamıyorum
    beni bilgilendirirmisin

15. Default Kurulum esnasında atlanan ufak bir ayrıntı var !

Quote Originally Posted by juninho_14 View Post

ya arkadaslar ben oyunu kurdum,yukledim
    sponsor reklamlari cikiyo onlar bitince bu resimdeki cikiyo burdan ileri gidemiyorum
    bana yardimci olabilirmisiniz
    juninho_14 arkadaşın göndermiş olduğu ekran görüntüsündeki gibi birçok kişi bu sorunu yaşıyor ve burdaki ayarların aynısını yapsada bu sorun geçmiyor. Moderatör arkadaşlardan ricam bu sorunun çözümünü ayarları gösteren yere ekleseler. Bu sorunu devam eden arkadaşlar çok basit bir ayardan sonra düzelecektir. Sorunu devam eden varsa yardımcı olabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar oyunu kurarken burada anlatılan herşeyi yaptım ama oyunu açınca siyah ekranda kalıyor ve ilerlemiyor. (dille ilgili herşeyi ing. yaptım, sports interactive klasörünü sildim) yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

17. Default Yapman Gerekenler !

Quote Originally Posted by _E®H@N_ View Post
    arkadaşlar oyunu kurarken burada anlatılan herşeyi yaptım ama oyunu açınca siyah ekranda kalıyor ve ilerlemiyor. (dille ilgili herşeyi ing. yaptım, sports interactive klasörünü sildim) yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.
    Valla adres verebilirim sana kesin çözümü var kurulum ve devamı ama reklam sanıpta beni banlamasınlar ?

slm şimdi arkadaşlar merak ettim fm 2007 çıktı mı yoksa sadece demosumu war ?şimdiden saolun...

Talking

Quote Originally Posted by Efes07 View Post
    slm şimdi arkadaşlar merak ettim fm 2007 çıktı mı yoksa sadece demosumu war ?şimdiden saolun...
    Sen ayakta uyuyon heralde.ÇIKTI. Herkes oyunu konuşuyooo....!

Fm 2007'yle birlikte içinde sports interactive'in iki oyunu daha çıktı benim cd'de sizdede var mı? Bu.Hockey falan...

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Arkadaslar bana lutfen yardimci olun ben diller ve java gibi seyleri yaptim oyunu aldim bilgsayar hata raporu gonderiyor drnm32 gibi bir sey calismiyor falan diyor sonra kirmizi bir seyle uyari geliyor sonra kurulma yeri aciliyor her seyi next diyorum sonra oyun kurulmaya basliyor ve plesa wait diyor bende basliyorum beklemeye yarim saat bekliyom hala bir sey yok anlmadim gitti bana yardimci olursaniz sevinirim

Birde şöyle bir hata veriyor

the vital product data registry is in use by another installer.please stat this installer ofter the other installation has finished

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    FM 2007 bolumunde konu acmak mod onaylidir.
    Sayın sorumlu yonetici kurulumda anlattıgnz butun bilgileri kuzenim bilgisayarında yaptık oldu,fakat benim bilgisayarımda olmadı oyun reklamları cıkıyor ama oyun acılmıyor siyah ekran oluyor bu arada ekran kartım 32 mb sizce sorun ne olabilir? yardımcı olabilirmisiniz,orjinal oyun care olabilirmi?

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

orjinal fm aldım. kurulumda da sitedeki bilgiler sayesinde bir problem yaşamadım. yalnız kardeşimin makinesine de kurmak istiyorum fakat oyun cd siz çalıimıyor. clone cd gibi programları da denedim ama olmuyor. bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardım ederseniz cok sevinirim

temp sorunu nasil cozuluyo bu dil ayarlarindan olmuyoda..

java.lang.NoClassDefFoundError: runException in thread 'main'

bu sorunn çözümünü bilen varmı????

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

iki mesajının arası sadece 3 dakika, hemen yardım bekliyosun.
    Sorununu daha ayrıntılı anlat cozum bulalım.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Football Manager 2007 Çalıştırma Sorunu Çözülemiyor

Sports Interactive, Football Manager 2007 kurulum problemine ve oyun dil ayarlarını değiştirmeden çalıştırmaya çözüm getiremiyor. Problemin gelecek versiyonda (FM2008) çözüleceği açıklandı.
    Football Manager 2007 test döneminde yaşadığımız sorunu firma yetkililerine iletmemize rağmen hiç bir cevap alamamış ve oyun demosunundada aynı problemin yaşadığını görmüştük.
    Demo dönemindede firma yetkililerine oynunun Türkçe bilgisayarlarda kurulmasının sorunlu olduğu ve kurulsa bile çalışmadığını açıklamış ve yine her hangi cevap alamamıştık. Orjinal oyunun piyasaya çıkması ile sorunun çözülmediğini tüm FM severler görmüştü ve sıkıntılar Si Games forumlarında dile getirilmişti.
    Problemin Unicode gerektiren dil kullanan ülkelerde (Kore, Polonya, Rusya, TÜRKİYE vb) yaşandığının belirlenmesinden sonra firma, daha önceden bu sorunları dile getiren ana araştırmacılara gönderdiği mail ile cevap verdi. Türkiye Resmi Araştırma Şefi (Head Researcher) Türker Tozar'a firma yetkilerinin gönderdiği cevapta problemin Kore'de yer alan bir şirket ile yapılan çalışmadan kaynaklandığı ve çözümün ancak gelecek Football Manager versiyonu ile çözüleceği söylendi.
    Bu durumda Football Manager 2007 için çıkartılacak düzeltme yamaları (patch) ile kurulum ve oyunu çalıştırma problemi çözülemeyecek.
    Peki Football Manager 2007'yi çalıştıramayanlar nasıl bir çözüm ile oyunu çalıştıracaklar? Evet FM severler 2007 versiyonunu oynamak için bilgisayarlarının tüm dil ve bölgesel ayarlarını İngiltere ve İngilizce yapmak zorundalar. Dil ayarlarını değiştirmeden oyunlarını çalıştıran fakat başarılı olamayan arkadaşlar "cocuments and SettingsusernameApplication DataSports Interactive" klasörünü silmek zorundalar. Oyunu çalıştırmakta sorun yaşanlar bununla alakalı makaleyi sitemizden bulabilirler.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben oyunu kurdum fakat ne zaman new game diyip ligleri seçsem sonra Start Game desem oyun belirli bir yerden sonra atıyor neden kaynaklanıyor bu hata acaba bir de herhangi bir hata mesajı çıkmıyor

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by vetkimya View Post
    Sorunumu tekrar yazıyorum

ya bişeyi merak ediyorum bana bu konuda yardım edewrseniz çok memnun olurum..
    şimdi ben CM 01-02 yi indirmek istiyorum tıkladım bir yere beni 10 saniye sonrta bir yere yönlendirdi orada TEBRİKLER.. başlıklı bir yazı çıktı ama sonrası yok..

sorum şu ben bunu buradan indirebilirmiyim bilgisayaraıma yani indirme şansım varmı varsa eğer nasıl ya***am ???

saygılarımla
    1. Burasi FM 2007 bolumu ve sorunuz konu ile alakasiz.

2. Korsan oyun indirmek yasadisidir ve bu nedenle bu forumlarda bu konuda sory sormak ve cevap vermek yasaktir. Oyunu temin etmek icin ebay.com'dan satin almayi denemenizi tavsiye ederim.

merhaba
    ben orijinal FM2007 CDsini aldım. ve sitede yazan java eklentisini kurmama ve dil ayarlarını yapmama ragmen hala hata veriyor.

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\8713657

seklinde hata veriyor. java ile ilgili oldugu kesin ama cozum nedir bilen varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Default yardım bekliyorum

Quote Originally Posted by tirona View Post
    orjinal fm 2007 aldım. kurulumda da sitedeki bilgiler sayesinde bir problem yaşamadım. yalnız kardeşimin makinesine de kurmak istiyorum fakat oyun cd siz çalıimıyor. clone cd gibi programları da denedim ama olmuyor. bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardım ederseniz cok sevinirim
    yaklaşık 10 gün önce üstte bahsedilen konuyla ilgili yardım talep etmiştim. gözden kaçmış olabilir diye tekrar gün celledim. teşekkürler

Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri