Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2007 Kurulumu

selam arkaşlar ya ben oyunu yukeldim fm exe yi açtım ama reklamlar v.s onları geçti daha sonra siyah ekran geldi takıldı orda ne yapmam lazım acaba bir yardımcı olursanız sevinecemm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by ixir View Post
    Ya ben bolge dil seceneklerinden gelismistekini degistiremedim digerlerini degistirdim ve oyunu acip manager ekleyebildim baska bir sorunla karsilasirmiyim acaba....olmus olma ihtimali var mi klavyem ingilizce oldu
    Sanırım bi sorun çıkmaz.

Quote Originally Posted by lejyoner43 View Post
    selam arkaşlar ya ben oyunu yukeldim fm exe yi açtım ama reklamlar v.s onları geçti daha sonra siyah ekran geldi takıldı orda ne yapmam lazım acaba bir yardımcı olursanız sevinecemm
    Bölge ayarlarını ve dil seçeneklerini değiştirdin mi?

3. Default

yaa bunlar ne yaa söle bakıyorumda bana göre fm2007 tam bir rezalet sanki oyun degilde nasa'nın bir programını yüklüyoz bu ne kardesim ya yıgınlarca hata war burda insallah fm2008 böle olmas

bende de kurulumda hata verıyor. java yı kuruyorum 5 in 11 sürümünü sonra c documan setting nj_ibrhm_özkn içinde şunlar hata verıyor neden yardım plsss?

5. Default

arkadaşlar ben fm 2007 cd sini taktiktan sonra oyunun setup cıkıyordu.ama kendi pc de cd taktiktan sonra warning falan diye bir şeyler cıkıyor lütfen bir yardımcı olun program faalan mı lazım yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

6. Default

Quote Originally Posted by bysarap View Post
    bende de kurulumda hata verıyor. java yı kuruyorum 5 in 11 sürümünü sonra c documan setting nj_ibrhm_özkn içinde şunlar hata verıyor neden yardım plsss?
    ya bi yardım edin aynı sorun bendede cıkıyoo ne iştir bu yaa

7. Default

ya ben oyunu acarker Please the correct CD-ROM;select OK and restart aplication? diye yazi cikiyo alamadim bilenlerin lutfen bana yardimci olmalarini isterim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya ben oyunu acarker Please the correct CD-ROM;select OK and restart aplication? diye yazi cikiyo alamadim bilenlerin lutfen bana yardimci olmalarini isterim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by theoneeee View Post
    arkadaşlar ben fm 2007 cd sini taktiktan sonra oyunun setup cıkıyordu.ama kendi pc de cd taktiktan sonra warning falan diye bir şeyler cıkıyor lütfen bir yardımcı olun program faalan mı lazım yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler
    Sorunu Biraz Daha açarak SS koyarsan iyi olur

Quote Originally Posted by serseri18 View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Senin Sorunun İllegal İçerik ile alakalı.. Burada Cevabını Bulamazsın...

selam arkadaşlar ya ben pc deiştirdim java yı indirdim ama son sürümü indirio we kabul etmio oyun onun için yükleyemiorum bana yardım edermisiniz lütfen java yı nerden indirebilirm fm2007 için sitediki link'ten indiriodum ama olmuo artık [email protected] msn adresim yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by samet_1 View Post
    selam arkadaşlar ya ben pc deiştirdim java yı indirdim ama son sürümü indirio we kabul etmio oyun onun için yükleyemiorum bana yardım edermisiniz lütfen java yı nerden indirebilirm fm2007 için sitediki link'ten indiriodum ama olmuo artık [email protected] msn adresim yardımcı olursanız sevinirim
    Ben Sana yardimci olurum Arkadasim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya arkadaslar ben dili ingilizce yapip oyunu yukledim fakat oyunu acinca new game butonuna tiklayamiyorum lutfen yardim edermisiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by crazzy View Post
    ya arkadaslar ben dili ingilizce yapip oyunu yukledim fakat oyunu acinca new game butonuna tiklayamiyorum lutfen yardim edermisiniz?
    Neden tıklayamıyorsun ki?Oyunun orjinal değilse çok normal.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyunum demo acaba ondan olabilirmi?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Demo oynamadım şimdiye kadar ama sadece ingiltere ligini açabiliyosun onu biliyorum.Muhtemelen ondandır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by crazzy View Post
    oyunum demo acaba ondan olabilirmi?
    Bildiğim kadarıyla demo oyunlarda Hızlı başlat seçeneğinden oyuna giriyosunuz.. yani new game yerine quick start game butonunu kullanmanız gerekmektedir.

fm 2007 türkçe cd istememesi lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by b.aykenar View Post
    arkadaşlar ben Fm 2007 türkçesini kurdum ama cd istiyor benden napmam lazım yardımcı olurmusunuz??
    Quote Originally Posted by b.aykenar View Post
    az evvel yükledim istiyo ama ?ne gerekiyo baska yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar?
    İstemez.Oyununuz orjinal değil ise eğer tr yüklemek herhangi bir değişiklik yapmaz..

slm ben oyunu açarken application error diye bi hata veriyo..nedenini öğrenebilir miyim???

19. Default

Üstadlar Vistada bende yüklemeye çalışıyorum yükleme başlıyor java kontrol felan dedikten sonra öle bön bön bekliyor bişey çıkmıyor ektanda yani bidaha setup başlatıyorum aynı her yöntemi denedim hikaye lütfen.

Quote Originally Posted by TEVEZ_10 View Post
    sihirbazı tam açakken bu hatayı werio;

the wizard cannot continue beacuse of the follwing error:could not load wizard specified in/wizard.inf

cd arkadaşda yüklendi bn de yüklenmio nedn acaba ltfn yardım edin arkadaşlar
    kardeş aynı hata bendede çıkıyo çözüm bulabildinmi

21. Default

yaw oyunu yüklivem ismp diye bi dosya yüzünden hata veriyo nedeni ne?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Dİl ayarları sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by daglaroglu View Post
    kardeş aynı hata bendede çıkıyo çözüm bulabildinmi
    Cd niz orjinal değil.

Selamlar. Ben oyunu henüz oynayamadım. Sebebi ise Bölge ve Dil Seçenekleri / Metin Hizmetleri ve Giriş Dilleri bölümündeki Ayrıntılar kısmını açamamam. Dolayısıyla klavye dilini Ingilizce yapamadığım için oyunu oynayamıyorum. Forumlarda country ve keyboard diye iki dosyayı silmekten bahsediyorlar. Bu işlemi de yaptım ama yine de Ayarlar bölümüne giremiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by hssw View Post
    Selamlar. Ben oyunu henüz oynayamadım. Sebebi ise Bölge ve Dil Seçenekleri / Metin Hizmetleri ve Giriş Dilleri bölümündeki Ayrıntılar kısmını açamamam. Dolayısıyla klavye dilini Ingilizce yapamadığım için oyunu oynayamıyorum. Forumlarda country ve keyboard diye iki dosyayı silmekten bahsediyorlar. Bu işlemi de yaptım ama yine de Ayarlar bölümüne giremiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Buyur Kardeşim Dil Ayarlarını Buraya Bakarak Yapabilirsin..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Buyur Kardeşim Dil Ayarlarını Buraya Bakarak Yapabilirsin..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105
    Dostum teşekkürler. Ancak benim sorunum Diller bölümündeki Ayrıntılar bölümüne girememek. Onun için de klavye Q-ingilizce ekleyemiyorum ya da Giriş Dilini ingilizce yapamıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Dostum teşekkürler. Ancak benim sorunum Diller bölümündeki Ayrıntılar bölümüne girememek. Onun için de klavye Q-ingilizce ekleyemiyorum ya da Giriş Dilini ingilizce yapamıyorum.
    Kardeşim Orada anlatıyor zaten ordan bakarak yaparsın..

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Kardeşim Orada anlatıyor zaten ordan bakarak yaparsın..
    Orada anlatılanları biliyorum zaten.

Bu konuda Yardımcı olabilecek birileri varmı.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by valentino26xxx View Post
    yaf abi benim bi sorunm war.. ya ben oyunu kurdum icona tıklıorm böle başka oyunlarda ***** atarken hani bi sorun oluo yok yanlıs cd rom türünden. öle cıkıo ve ben bunu geçemiormm lütfenn bi yardımcı olun....:S
    Sorununu Anlamadım arkadaşım biraz daha açık yazarsan daha net bir cevap verebilirim.

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri