Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2007 Kurulumu

İllegal İçerik hakkında yardım isteyemez ve alamassınız.

2. Default

ben bu oyunu nıy acamıyorum y dılını d eayarladım

cdde oyunun setubı yok nasıl yapıcam ben

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by _GAMBIT_ View Post
    cdde oyunun setubı yok nasıl yapıcam ben
    Orjinal olsaydı çıkardı..!

Quote Originally Posted by ToRResS View Post
    Orjinal olsaydı çıkardı..!
    çok yardımcı oldun saol ben neden düşünemedım bunu...

oyunu dırek cdeden kopyala yapıştır yaptım çalıştı turkce yamada sorunsuz çalışıyor uptadeler çalışır mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by _GAMBIT_ View Post
    çok yardımcı oldun saol ben neden düşünemedım bunu...

oyunu dırek cdeden kopyala yapıştır yaptım çalıştı turkce yamada sorunsuz çalışıyor uptadeler çalışır mı?
    Siyah olan yazınızda alay mı ettiniz ?

Neden çalışmasın..

Eğer 7.0.2 i yüklicekseniz oyununuzun orjinal olması gerekiyor..

merhaba ben oyunu kurdum dil seçeneklerinide ayarladım ama windows hata belirledi ve uygulamayı kapatacak diye bir uayarı geliyor ve oyunu kapatıyor birde oyunu cd den açdıktan sonra herhangi bir setup daha yapılması gerekiyormu çünkü program ekle kaldır bölümünden oyunu hiç göremiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by enver133 View Post
    kardes 7.02 crak nasıl halletcez ltufen yardım edın ne olursunuz
    Kurallar :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=37428

en oyunu cok güzel bicimde oynuorum gercekten sports interactive yakısan bi oyun

10. Default

ya bana yardım edebilir misiniz ben herşeyiyapıyorum oyunu setupuna gireceğiyerde hata weriyo na ilk next falan çıkması gerkşyu yo ben de "null" yazıyo neden olabilir allah aşkına yardım edin lütfen

malafat_01 Misafir

--------------------------------------------------------------------------------

http://img466.imageshack.us/img466/6302/fmop3.png
    baslangıç ekranı böyle oldu hiç bişey anlamadım.lütfen yardım edin

Default bu fm2007 ile ilgili hiç cevp bulamdıgım sorun

fm 2007 yi ycı acmadan ve yeni kullanıcı acmadan ve dil gi bi secenekleri degiştirmeden aynen eski fm 2005ve fm 2006 da oldugu gibi direk kurarak oynayamıyozmu??
    lutfen cevaplayın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Bazikte View Post
    fm 2007 yi ycı acmadan ve yeni kullanıcı acmadan ve dil gi bi secenekleri degiştirmeden aynen eski fm 2005ve fm 2006 da oldugu gibi direk kurarak oynayamıyozmu??
    lutfen cevaplayın
    Oynayamıyorsunuz..

s.a ya ben oyunu kuramıyorum eğer sitedeysen bana biraz yardımcı olurmusun ltfnn
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

aynı hatayı banada werdi klavyeyi İngilizce ve dil ayarlarını İngiltere ve ABD yaptm ama yine bu yukarıda ki hatayı werio ltfn yardımcı olun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaslar ne yaptiysam olmadi. Lutfen biri yardim etsin. Butun secenekleri Ingilizce yaptim.(Zaten anlasiliyordur yazimdan.) Application Datanin icinden Cache dosyasini sildim. Oyunu aciyorum siyah ekran cikip oylece kaliyor oyun. Yardim ederseniz sevinirim. Tesekkurler.

16. Default

cozersen buraya yazmayi unutma ben cozersem yazarim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar ne yaptıysam olmuyo ya.ben bu oyunu oynuyodum daha önceden sorunsuz bi şekilde.pc'me format attım.attıktan sonra javanın son sürümünü falan yükledim.dil ayarlarının hepsinin ing. yaptım ama oyun kurulmuyo.cd'yi takıp otomatik kullan diyince insttall shield javayla iligili şeyleri okuyo ama processing kısmına geçmiyo bi türlü.bekliyorum ama kurmuyo bi türlü.cd'nin içinde setup dosyasını tıkladığımda kuruluma geçiyo gibi görünüyo ama şu resimla karşılaşıyorum.ERRORS OCCURED DURİNG THE İNSTALLATİON.ALTINDA NULL YAZIYO.Bu sonunu aşmış arkadaşlar varsa lütfen yardım.teşekkürler şimdiden.

18. Default

selam arkadaşlar ben bu oyunu indiremiyorum bana yardımcı olur musunuz

Default Problem! yardim lutfen

Arkadaslar burdaki soylenen herseyi yaptim cache dosyasin sildim denedim digerini sildim denedim ve daha bircok alternatifi denedim ama siyah ekran sorununu hala cozemedim oyun acilken bu dosyalar yeniden yukleniyor ve sanirim bu yuzden duzelmiyor sorun. sistem geri yuklemeyi kapattim yine olmadi.. simdiden tesekkurler

arkadaslar ben oyunu kurdunm calismadi sonra ayarlari yapmadigimi farkettim yaptim yine calismadi
    sonrada oyunu silmaye kalktim program ekle kaldirdan oda olmadi bende c den sildim sonrada ne kadar dosyasi varsa sildim simdi tekrar kurmaya calisiyorum kurulmuyo

initializing wizard yazisindan sonra

Errors occurred during the installation.
    [*] null

bu hatayi veriyo biri bana yardim etsin kafayi yiycem simdi

Question Garip bir yükleme sorunu

Merhaba. Ben fm 2007'yi yüklemek için her dediğinizi yaptım. Bütün ayarları ngilizce'ye çevirdim,java'yı yeniden yükledim. Oyunu yüklemek istediğimde java ile yapılmış ön yükleme penceresi gayet rahat açılıyor. Bütün işlemleri tamaladıktan sonra, processing moduna geçiyo ama bir süre sonra cd'yi okumamaya başlıor ve bekliyor. Ben de görev yöneticisinden sonlandırınca aşağıdaki resimdeki hata ekrana geliyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir?

ya arkadaşlar rica ediyorum fm 2007 kuruluımunu anlatın ben cd yi takıyom hemen setup çalışıyo sonra birden durum local temp diye birkaç hata veriyo bende o dosyalrı sildim sonra başka numaralı dosyalardan da hata vermeye başladı mne yapabilirim lütfen yardımmmmmmmmmmmmm

arkadaşlar bu oyunu bu siteden indirmem mümkünmü

bana yrdm eder msin slient_20 gsbirhankarayel@hotmail
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya slient bende reklamlar acilio sonra siyah ekran olusuo.bi yrdm eder msin

25. Default

Merhaba yaa benim yasadığım kurulum hatası şu. kurmadan evvel yapılması gerekenleri yaptım daha sonra cdrom uzerınden otomatık kullan dedıgımde oyun kurulu olmadıgı halde kuruluymus gıbı oyun baslama ana ekranı gelıyor. Ne yapmam lazım.?

Quote Originally Posted by diyarkacmaz View Post
    s.a ya ben oyunu kuramıyorum eğer sitedeysen bana biraz yardımcı olurmusun ltfnn
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

aynı hatayı banada werdi klavyeyi İngilizce ve dil ayarlarını İngiltere ve ABD yaptm ama yine bu yukarıda ki hatayı werio ltfn yardımcı olun
    gelismiside ingiltere yap restart adıcaktır

Ya ben vista kullanıcısıyım amam bu bölge dil seçenekleri bizde çok farklı birde onlar için hazırlasanız

7.0.2 patchi ve turkce yamayi kurdum fakat oyun calismadi, Correct CD Room hatasi gibi bir hata veriyor.. Yardim edermisiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by cqty View Post
    7.0.2 patchi ve turkce yamayi kurdum fakat oyun calismadi, Correct CD Room hatasi gibi bir hata veriyor.. Yardim edermisiniz..
    C.rack ve Muhteviyatı
    - Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır.

arkadaslar oyunu yukledim soylediginiz tum ayarlarida yaptim ama oyun hala calismiyor iki gundur ugrasiyorum ama nafile bi sonuc alamadim maalesef uygulama dosyasi bulunamadi diyor devamli soylediginiz tum ayarlarida yaptim yardimci olursaniz cokkkk sevinirim

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Mesaj Yetkileri