1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: [3. Lig]Göztepe Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Tekrar söylüyorum oyunda olucak mı bilmiyorum ben yinede yazayım

Göztepe, sezon başında Denizlispor'a sattığı golcü futbolcusu Emre Gümüşkaya'yı almak için düğmeye bastı. Ufak pürüzlerin kaldığı transferin gelecek hafta netleşeceği öğrenildi. Sarı-kırmızılı ekibin Teknik Direktörü Gürsel Baliç, "Önemli bir misyon yüklendik. Dibe vuran Göztepe, emin ve sağlam adımlarla yükselişe geçecektir. Liglere dönüşümüz muhteşem olacak" dedi.

Ayrıca kaleci Erdinç ile sözleşme yenilendi.Ve Çiğli Belediyespor'dan 20 yaşındaki kaleci Doğukan trasnfer edildi.Bulut takımda kaldı.

Göztepespor değil Göztepe olmalı, ilgilenirseniz sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Dış transferde Çiğli Belediyespor'dan kaleci Doğukan'a imza attıran Göztepe, gurbetçi orta saha oyuncusu 22 yaşındaki Murat Anlı ile de el sıkıştı. Almanya'ya gidecek olan Teknik Direktör Gürsel Baliç, bir forvet oyuncusu daha getireceğini belirtti. Menajerler aracılığı ile kendisini liglerde kanıtlamış birçok futbolcunun haber gönderdiğini söyleyen genç teknik adam, "Yapacağımız transferler kaliteli ve karekterli futbolculardan olacak. Göztepe formasını taşımak kolay değil. Biz amatör küme için takım kurmuyoruz. 3.Lig ve Lig B'de şampiyonluğa oynayacak bir ekip yaratıyoruz" dedi. İç transferi sorunsuz kapadıklarını belirten Baliç, "Bulut, Ufuk, Murat Çaydemir ve Recep gibi yetenekli oyunculara sahibiz. Gelecek sezon onlardan çok şeyler bekliyorum" diye konuştu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

20/08/2007 tarihinde TMSF tarafından gerceklestirilen ihale satısı ile takım el degistirmistir. "Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) İstanbul Esenler'deki binasında yaptığı ihalede İzmir'in 82 yıllık köklü çınarı Göztepe'yi İstanbul firması olan Assos Mağazacılık ve Sportif Hizmetler A.Ş 1 milyon 305 bin YTL'ye aldı.Kulübün yeni başkanı İsmail Hakkı Gül olmuştur.T.Direktörü Rıza Çalımbay'ın yardımcılığını yapmış Kenan Oktay'dır.Transferler şöyle;

GELENLER:
    Enver (Kayserispor) Doğukan Tükel-Kaleci (Çiğli Belediye), Samet Söyleş (Kayseri PAF), Ante Simunac-Orta Saha (Hırvatistan), Yavuz Akpınar (Almanya), Faton Cecilia-Orta Saha (Makedonya), Serkan Söğüt (Konak Belediye, Ufuk Kaygusuz, Serhat Çağlar, Semih Özkaral (Altyapı).

GİDENLER:
    Zafer, İbrahim, Emre (Altınordu), Vahit, Erdal (Narlıdere Belediye), Özkan (boşta)

Maçlarını Alsancak'ta oynarsa ortalaması 1500-2000 kişi olur.G.Aksel'de oynarsa stat küçük olduğu için en fazla 1000 kişiye oynayabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Göz-Göz ayağa kalktı

Göztepe A.Ş Başkanı İ.Hakkı Gül'ün Yeni TV'deki açıklamaları, sarı-kırmızılıları sokağa döktü

Göztepe A.Ş. Başkanı İsmail Hakkı Gül'ün önceki gün Yeni Asır TV'de yayınlanan "Futbol Aynası" programında yaptığı açıklamalar sarı-kırmızılı taraftarları sokaklara döktü. Göztepeli taraftarlar Güzelyalı'yı sarı-kırmızılı renklerle donatırken, önümüzdeki hafta İzmir'e gelecek olan Onursal Başkan İmam Altınbaş için karşılama yapacaklarını açıkladı. Göztepe A.Ş.Başkanı İsmail Hakkı Gül, Sinan Genç'in yönettiği programda, "5 yılda 4 kez küme düşen Göztepe'yi 4 yılda üst üste şampiyonluklar yaşayıp Süper Lig'e taşıyacağız. Göztepe'ye bir yıl içerisinde tesis yapacağız. Basketbol, voleybolda ve hentbolda da Göztepe 1.Lig'de mücadele verecek. Efsane takım dünya markası olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [3. Lig]Göztepe Araştırması 2007

Göztepespor Kulübü Araştırması
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal dan

Default Yeni Proflar

slm ben yeni profosyonel olan ve fmde var olmayan arkadaslar hakkında bilgiler vericem gercekten önemli isimler
    Candeger Dogru DC
    Melih Ersoy MC
    Seçkin Ayaz ST
    Emre Gümüşkaya FLC
    Uğur Ersoy ST
    şimdilik bu kadar bu isimleri ekleyebilirsiniz

sedatoski Misafir

Default Goztepemiz

Erdinc KURT GK
    IBRAHIM GOREN =YEDEK KALECI
    OZKAN SERT=STOPER
    ERDI ONER=STOPER
    METIN SENGUL=ORTASAHA
    CELAL NALCACI=ORTASAHA
    UFUK OZSAH=DEFANS SAG BEK
    ABDULLAH HACIFERHATOGLU=ORTASAHA
    ZAFER OZDEN=ORTASAHA FORVET

SEMIH ARAL=FORVET
    EMRE GUMUSKAYA=FORVET
    Seçkin Ayaz=FORVET
    Erdi=defans yalidaniz hani abi sen goztepe hakkinda herseyi sor ben uyeyim ztn sen bana msj at tmm ben herseyi solerim sen yeterki yamaya goztepeyi koy
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    goztepenin oynadigi İzmir Altay Alsancakl Stadyumu. Normalde Altay'ın olan stadı bütün İzmir takımları kullanıyor. Kapisitesi: 15.849 genişletilme planı yok

usta topici tekrar bi düzenle istersen göztepespor değil GÖZTEPE pls...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Göztepe yeni oyunda olurmu bilmem amatöre düştü çünkü ancak olursa Melih ersoy'un teknik özellikleri çok iyi olmalı zaten genç milli takımada çağırıldı.

PCLioN Misafir

Niye olmasın oyunda? Bir sürü amatör takım var, böyle köklü bir kulübün zaten olması gerekir.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

göztepe bu sezon maçlarını alsancak stadında oynamak için başvurdu ancak başvuru GSİM tarafından reddedilerek kendilerine adres olarak GÜRSEL AKSEL Stadı gösterildi. Ortalama 1500 -2500 kişiye oynarlar diye düşünüyorum malum stad kendi semtlerinin ortasında, stadta 600-700 kişilik bi tribün var ama balkon ve tel arkalarıyla bu sayı 3 katına falan çıkar. göztepe nin kadrosundaki 3-4 oyuncu da eski hocaları yüksel can ın takımı altınorduya transfer oldular...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

goztepe isim haklariyla forma renkleriyle neyi var neyi yoksa satisa cikarilacakmis bu konuyla ilgili bilgisi olan varmi

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

göztepe a.ş. ye tmsf tarafından el konmuştur. şirket mevcut borçlarından arındırılarak (22 trilyon kadar bir para) ihale usulü satışa çıkarılmıştır. göztepe nin isim hakkı vs. nin tamamı göztepe a.ş. ye aittir. ihale eylül başına kadar sonuçlandırılacaktır. göztepe taraftarı ve önde gelenler bu ihale girmek için yeni bir şirket kurmuşlardır.

Mesaj Yetkileri