Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: İlk Fm 2007 sezonu Şampiyon Galatasaray..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Maziye gidelim biraz fmdeki ilk kariyer

Yahu aylar öncesinin konusunu niye hortlatıyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

bayaa bi tuhaf hakkaten ama...

Lütfen çok eski, bitirilmiş kariyerlere mesaj atmayın.

Konu Kilitli.

Default İlk Fm 2007 sezonu Şampiyon Galatasaray..

Öncelikle bu oyun dizilişim, ben 4-2-2-2 diyorum.

Takımın mantalitesi ve oyun stili, Arda'yla Aydın yaratıcılıklarını kullanarak kanatlarada inanılmaz işler yapıyolar, ikiside Fatih Terim'den övgü aldı Aydın Ribery gibi, Arda da çok gelişti süper oldu.

Ve.. 2006 2007 sezonu (fb'nin 100.yılı) Şampiyon Galatasaray

Aslında çok daha fazla puan toplayabilirdim, ama gereksiz beraberlikler aldım.
    Bir de en hoşuma gitmeyen şey çok az gol atılması oldu, örneğin fener benim takımım 50 golün üstüne çıkamıyolar, oyundan kaynaklanan birşey herhalde seneye hedefim 80 golü geçmek.

Performanslar,

Avrupa kupalarında cl ön elemesinde çok şanssız elenip uefaya kaldım gruplardan lider çıkıp, heerenvene kendi hatam sonucu elendim, seneye hedef cl de çeyrek final, ya da uefa da final..

Bu da seneye daha iyi futbol için deneyeceğim bi taktik, tabi kadroma takviyeler yapacam.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

kardeş üzgünüm ama yanılmıyosam bu oyun demo

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by abdullaharici92 View Post
    kardeş üzgünüm ama yanılmıyosam bu oyun demo
    bence demo değil yıl 2007 olmuş demo ocagakadar onanıyodu..hem demoda tr ligi varmıydı???

Pardon arkadaşlar, birazdan editleyip diğer screenleri atıcam, yok demo diil oyun, ztn türkiye ligi alınmıyodu demoda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaa o taktik 4-2-2-2 deil de 4-2-4 deil miydi??

Ewt aslında öyle ztn ama ben 4-4-2 den uyarladım fakat benim anlayışımda kanatlardaki adamlar savunmada yaptıkları için 4-2-2-2 diyorum. Yani hem 4 forvet hem 4 orta saha oluyo.

waLLa helal oLsun mac motoru asırı hızLı bu yüzden lig cabuk bitio
    oyun tr yaması cıksa bi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

biz daha oyunu almadik adamlar lig bitiriyor icin gidiyor valla tebrikler...

Arkadaşlar Fm 2007 de daha iyi futbol ve kesinlikle "daha çok gol" için yeni taktik önerilerinizi bekliyorum.

4-3-1-2 emeğine sağlık kardeş gs'yi şampiyon yapmışssın

15. Unhappy

Quote Originally Posted by nekop View Post
    biz daha oyunu almadik adamlar lig bitiriyor icin gidiyor valla tebrikler...
    katılıyorum arkadaşa

ben ucuncu sezonumu oynuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

arkada;lar dikkat ettimde v manisa her oyunda ilk 5 te ...

arda ve aydina verdigin taktiklerin screenini koyabilirmisin

helal olsun vallahi ben oyunu çarşamba günü alcam adamlar lig bitiriyo işallah 1hafta içerisinde tr yama çıkar saygılar

Tebrikler. eğer mümkünse Arda, Aydın ve Cafercan'ın profillerini koyabilirmisin?

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

ah şu oyunu bi alsamm

Quote Originally Posted by kazmavs View Post
    Bu Aydininki Arda da buna benzer ama passing mixed cunku mukemmel uzun paslarda atabiliyo bide bazen Ardaya free role veriyorum.

Quote Originally Posted by kazmavs View Post
    Bu Aydininki Arda da buna benzer ama passing mixed cunku mukemmel uzun paslarda atabiliyo bide bazen Ardaya free role veriyorum.

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Tebrikler. eğer mümkünse Arda, Aydın ve Cafercan'ın profillerini koyabilirmisin?
    Tabiki ama sezon bittigi icin hepsi dususte ozellikleri oklar kirmizi, cafercanda kiradan yeni geldi.

Vesteli 4-1 yendigim sampiyonluk macinda Aydin kornerden sol taraftan direk kaleye inanilmaz bi gol atti, coskudan evi yikiyodum eger gol koyulabiliyosa yardimci olursaniz onuda koyarim fm tarihinda gordugum en guzel gollerden biriydi.

Cafercan a uyguladigim ozel antrenman programi sayesinde ozellikleri inanilmaz cosucak o zamanda screeni koyarim, Ardayi da forma girince koyacam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kurinkishovski View Post
    katılıyorum arkadaşa
    bende sana katılıorum kardeş

ben ocak transferinde luis figoyu transfer ettim onu sagda oynatıorum ardayı soldda,uefa kupasında yarı finaldeyim,aydınıda pilot takıma gönderdim dedigin seyleri figo üstünde deniyicem ama

27. Default

abi dikkatimi birsey cekti sen kaleye aykut u koymussun.Aykut nasil iyi kalecimi

Quote Originally Posted by wonderking View Post
    abi dikkatimi birsey cekti sen kaleye aykut u koymussun.Aykut nasil iyi kalecimi
    Yok normalde mondiyi oynatiyorum kesinlikle bu oyununun gecen oyunda da oyleydi en iyi kalecilerinden cok kritik maclari kazandirdi bana, Aykutun da cok iyi refleksleri var cok cevik ona da sans veriyorum ama, mondi cok ust duzey bi kaleci 37 38 yasina kadar oynatmayi dusunuyorum.

Turkiye kupasi yari final 2-0 rovansinda 9 kisi kalmama ragmen 120 dakika sonunda inanilmaz taktigimle gulen taraf oldum 3-0

Bu da 9 kisi kaldigimda uyguladigim 4 5 adamin 2 kisilik oynadigi butun aciklari kapattigim super taktigim, kaleme bile gelemediler, 2 gol 9 kisiyle...

yav oyunu bende internetten indiridm demo olup olmadığını nerden anlıyacam

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri