Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 65 sonuç

Konu: Huge DB Geri Döndü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

off deli oldum yaaa bendede cıkmıyoo

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

çok saol çok gerekliydi bu

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

ARkadaşlar dosya elinde olan siteye upload yapabilir mi link ölmüş..
    Edit:Bu dosya kendi klasörümde mevcutmuş sizler için upload ettim.İşte Link
    http://rapidshare.com/files/54401524...panel.rar.html

yararli olmus sagol

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Eğer cacheyi kopyaladığınız halde Hugeyi göremiyorsaız "cache dosyasını silin" oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Evet Cache dosyasını silin.

Default Huge DB Geri Döndü

bir cogumuz oyunda yeteri kadar oyuncu bulunmadigindan sikayet etmistik , si forumlarında dolaşırken buldum. huge db seçeneğini aktif hale getiriyor

yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı

C:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\panels klasörüne atmak ve yeni oyun acıp huge db yi seçmek

http://rapidshare.com/files/54401524...panel.rar.html

arkadşm sen denedin mi bunu oluyomu bn dediğin yere attim yine smaal medium lage çikio snde huge çiktimi??

arkadaşlar ben 2006 yı normal database ile oynuyordum.şimdi bu oyundaki normal database dahamı küçük yoksa sorun sadece en büyük databaselerde mi?

Forumda verilmiş en faydalı bilgi olarak ilan ediyorum =) az önce denedim ve süper bir şekilde çalıştı large data base ile brezilyalı scout aradığımda sadece 2 tane çıkıyodu ancak bunu deneyip arama yaptığımda dünya kadar çıktı ayrıca large database de çıkmayan bir çok oyuncu yeni değerleriyle huge seçince çıkıyo gerçekten süper oldu bu

Ancak anlamadığım neden huge database i oyunun içine koymadılarda insanları böle uğraştırdılar herneyse ilk sezonum bitsin baştan huge data base ile yeni bir sezon açim bari

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

çok saol çok gerekliydi bu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

calıstıysa super oyunu edinen herkes denesin bakalım herkeste calısıcak mı

arkadaşim nereye attin o dosyayi bn attim yinede large çikio snde ilk oyunu açerken mi huge die çikiyor seçeneklerde??

C:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\panels klasörüne git orda nation league panel diye bi klasör var her ihtimale karşılık onun adını değiştir mesela sonuna 1 koyki bi sorun olursa geri alabilesin diye sonra indirdiğin bu dosyayı aynen C:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\panels klasörünün içine at ve yeni oyun başlat orda huge data base çıkıyo ve gerçektende huge oluyo yani database bayağı bir genişliyor

Tabiki yeni oyun başlatmanız lazım mevcut oyunuzda oyunu large olarak başlattığınız için bu düzelmez yeni oyun açın ve huge seçin

C:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\panels

dosyayı buraya atacaksın ve tümüne evet dedikten sonra , yeni oyun başlat.

sonrada db bölümünde (oynayacağın ligleri seçtiğin ekran) huge database yi kendin seçiceksin.

yaw bn yaptim çikmadi du bidaha uğraşiyim

yook yaa kafayi yicmm aynisini yapiom tümüne evet de çikio ama sora yine ayni small medium largee kafayi yicm şimdi..

yaptiiimmyaw bn appliation data daki fm 2007 yi silmemişim ama ne ilgidsi var bunun anlamadim nyse oldu şimdi tşk edrm yardm eden arkadaşlara bu arada bnde ddt generator die bişi buldm istiyene yardim edebilirimm..

Arkadaşım o dediğin ddt generator denedinmi çünkü 2006 için yazıyo onu herhangi bi sorun yoksa bende belli başlı ligler için oluşturcam bunu brezilya arjentin falan güzel olur

bende olmuyor bu.ddt generator ne oluyor?

Quote Originally Posted by impala64 View Post
    yaptiiimmyaw bn appliation data daki fm 2007 yi silmemişim ama ne ilgidsi var bunun anlamadim nyse oldu şimdi tşk edrm yardm eden arkadaşlara bu arada bnde ddt generator die bişi buldm istiyene yardim edebilirimm..
    kardes çok saol ya şu appliation data dan silince oluyo yaw.. çok saol her ikinizede

Quote Originally Posted by velett View Post
    kardes çok saol ya şu appliation data dan silince oluyo yaw.. çok saol her ikinizede
    application data yok bende belgelerimde ki fm 2007 yi siliyorum yine de olmuyor.(daha yeni oyun acacagım dolayısıyla o dosyada bos zaten.)

Quote Originally Posted by budwieser_FB View Post
    application data yok bende belgelerimde ki fm 2007 yi siliyorum yine de olmuyor.(daha yeni oyun acacagım dolayısıyla o dosyada bos zaten.)

bilgisayarım-c-document set-user(pc ismi)-apciliction data-ordaki sports interactiveyi silcen

Quote Originally Posted by velett View Post
    bilgisayarım-c-document set-user(pc ismi)-apciliction data-ordaki sports interactiveyi silcen
    benim windows prof. turkce. application data diye bir dosya yok.belgelerimde var sports interactive.onu da siliyorum genede olmuyor...

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

çok tşkler...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

benim windows prof. turkce. application data diye bir dosya yok.belgelerimde var sports interactive.onu da siliyorum genede olmuyor...
    gizli klasör olduğu için ayarlardan tüm dosyaları demen lazım
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Huge yapacak arkadaşları uyarim oyun gerçekten yavaşlıyor yani burda bir seçim yapmanız lazım ya hızlı ama az bir data base ile oynıycaksınız yada yavaş ama daha fazla oyuncu olan bir data base ile oynıycaksınız şahsen yavaş ama daha fazla oyuncu olan modeli tercih ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yavaş ama daha çok oyuncu tabi ki...

Quote Originally Posted by jamboo77 View Post
    arkadaşlar ben 2006 yı normal database ile oynuyordum.şimdi bu oyundaki normal database dahamı küçük yoksa sorun sadece en büyük databaselerde mi?
    arkadaşlar sorumu tekrarlıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

application data gizli klasördür açmassan çıkmaz...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri