1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: fm 2007 java hata verio(arkadaşlar yazanları okudum fakat cozulmedi) acil yardım!!!

1. Default fm 2007 java hata verio(arkadaşlar yazanları okudum fakat cozulmedi) acil yardım!!!

arkadaşlar oyunu indirdim 4 tane dosya cıktı cue uzantılı dosyayı d-tools ile actım kurmnaya başliicaktım hata verdi sonra heryerde yazdığı gibi bolgesel ayarlarda ne varsa hepsini ingilizce/ingiltere yaptım boyle olunca da d-tools image dosyasını okuyamadı..ne yapcam ben şimdi??

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

korsna ahyır kampanyası var burada

3. Default

arkadaşlar lutfen bi oneride bulunun.. oyle bi hevesle indirdim ki oyunu şimdi oyunu oynamaya bu kadar yakınken oynayamıyorum ve bu da beni çıldırtıyor yapmadığım ya da yanlış yaptığım bi yer var kesin..lütfen biliosanız paylaşın...

bu sitede İLLEGAL içerik hakkında bilgi isteyen de yardımcı olanda suçludur. Forum kuralları bu. Bu konuda yardımcı olamayız...

Bilgisayarınızda kaç tane lisanlı program var allah aşkına.

6. Default

ya lutfen buraya bir suru link yazıp illegal içerik hakkında daha once neler olup olmadığını gostermeye zorlamayın...
    bu arada sorunu cozdum windows um dili turkce yapınca doc.. and settings e aynı isimde bi tane daha kullanıcı acıo ve boyle olunca asıl kullanıcı adının olduğu dosya altındaki hiçbir şey calışmıyor.. ben de diğer tarafa kopyaladım ve baktım calıştı..oyunu kurdum cok guzel super bir oyun olmuş..oynuyorum, mutluyum..

Mesaj Yetkileri