1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: İsrailin Lübnandaki Faaliyetleri (Resimli)

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Default İsrailin Lübnandaki Faaliyetleri (Resimli)

dünyaya lut kavminden sonra gelen en pislik kavim bence bu israiller bu kadar olmaz insanlık dışı görüntüler.hepsi aşşağıdaki linkte.
    http://web.comhem.se/~u53900029/Israil-filer/frame.htm
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

Nesil
    2006
    Yer
    - ßaSHq£nT -

off çok kötü yaa içim bi hoş oldu...

S-B-Z Misafir

Allah razı olsun gökhan.gerçekten ibret alınması gereken görüntüler.bu birgün bizim başımızada gelebilir.hiçbir amacım olmadan diyorumki oraya türk askerinin gitmesini bu yüzden istedim ve halende savunuyorum.çünkü bunlara son verebilecek dünya üzerindeki yegane ve tek asker TÜRK ASKERİDİR.Evet onlar zamanında bize karşı kaypaklık yapmışlardır belki ama Allah cezxalarını bu şekilde verdi,şimdi bize düşen affetmek ve onlara yardım etmek.Türke yakışan bence budur.

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by şampiyon View Post
    Allah razı olsun gökhan.gerçekten ibret alınması gereken görüntüler.bu birgün bizim başımızada gelebilir.hiçbir amacım olmadan diyorumki oraya türk askerinin gitmesini bu yüzden istedim ve halende savunuyorum.çünkü bunlara son verebilecek dünya üzerindeki yegane ve tek asker TÜRK ASKERİDİR.Evet onlar zamanında bize karşı kaypaklık yapmışlardır belki ama Allah cezxalarını bu şekilde verdi,şimdi bize düşen affetmek ve onlara yardım etmek.Türke yakışan bence budur.
    ömer abi allah senden de razı olsun.bayram geliyor hiç tartışıp seni üzmek istemiyorum abi.ondan bu sefer sana karşı çıkmıcam.şaşırdın demi ben bile şaşırdım şimdiden hepinizin bayramını kutlarım.ömer abi ellerinden öperim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Sağol Gökhan...Bizlerle paylaştığın için...Bayramınız da mübarek olsun...

Lightbulb

Quote Originally Posted by gezenti View Post
    ömer abi allah senden de razı olsun.bayram geliyor hiç tartışıp seni üzmek istemiyorum abi.ondan bu sefer sana karşı çıkmıcam.şaşırdın demi ben bile şaşırdım şimdiden hepinizin bayramını kutlarım.ömer abi ellerinden öperim...
    bu ne yaa ben rüya görüyorum herhalde Ya da kıyamet yaklaştı Şampiyon ve Gezenti aynı konuda mesaj yazmışlar ve hiç bir tartışma çıkmamış üstüne üslük smileyleri kullanılmı

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by hizlioglu View Post
    bu ne yaa ben rüya görüyorum herhalde Ya da kıyamet yaklaştı Şampiyon ve Gezenti aynı konuda mesaj yazmışlar ve hiç bir tartışma çıkmamış üstüne üslük smileyleri kullanılmı
    ne demiş barışmanço bugün bayram...

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by gezenti View Post
    karşı çıkılacak birşey yazmamaya çalıştım zaten.ben insanlar ne kadar yanlışta yapsa affedilemsi ve dostluk eli uzatılmasından yanayım o yüzden yazım bunları.sonuçta müslüman bir ülke ve yüzüklerin efendisinin yazarı tolkien'inde dediği gibi"iyilerin kötüleri bu dünyadan defetmesi için mutlaka birleşmesi lazım"
    yoksa yemin ediyorum o parti asker yolladı bu parti karşı çıktı diye değil.umarım anlarsın ne demek istediğimi.yinede karşı çıkmadım sözün çok güldürdü beni sağol bende senin gözlerinden öpüyorum,bayramın mübarek olsun.İnşallah sadece bu konuda değil diğer konulardada tartışmadan devam ederiz bundan sonra
    tatlı yeyip tatlı konuşmaya başladık sonunda
    NOT:bu tip konularda devamlı yanındayım bunu bil.

Allah hidayet etsin olmıcaklarsa kahretsin..(AMİN)

Nesil
    2005
    Yer

karşı çıkılacak birşey yazmamaya çalıştım zaten.ben insanlar ne kadar yanlışta yapsa affedilemsi ve dostluk eli uzatılmasından yanayım o yüzden yazım bunları.sonuçta müslüman bir ülke ve yüzüklerin efendisinin yazarı tolkien'inde dediği gibi"iyilerin kötüleri bu dünyadan defetmesi için mutlaka birleşmesi lazım"
    yoksa yemin ediyorum o parti asker yolladı bu parti karşı çıktı diye değil.umarım anlarsın ne demek istediğimi.yinede karşı çıkmadım sözün çok güldürdü beni sağol bende senin gözlerinden öpüyorum,bayramın mübarek olsun.İnşallah sadece bu konuda değil diğer konulardada tartışmadan devam ederiz bundan sonra
    tatlı yeyip tatlı konuşmaya başladık sonunda
    NOT:bu tip konularda devamlı yanındayım bunu bil.
    ya yok ömer abi ben her zaman tartışılmasından yanayım çünkü benim bir düşüncem var senin 1 düşüncen var ben sana aktarıcam sen bana aktarıcaksın öyle öyle geliştiricez kendimizi geliştiricez.ama her zaman saygın muhalefet lazım.

Birisi bu şerefsizlere dur demeli..Altını çize çize şerefsiz diyorum çünkü bu insanlar bunu hak ediyorlar..Bu gerçekten ciddi boyutları aşmış bir konu bunu o insanlar hak ediyormuydu? ''Tabiki hayır..'' elimden gelse neler yapacağımda bizim elimizden birşey gelmiyor.

Mesaj Yetkileri