Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 91 sonuç

Konu: 4-4-2 Deadly Taktik!

ah şu "GULYABANİ" taktiğini bi ayarlayabilsem orduspor 2. sene TSL şampiyonu 3. sene şampiyonlar ligi şampiyonu olurdu !!

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by tigris View Post
    ah şu "GULYABANİ" taktiğini bi ayarlayabilsem orduspor 2. sene TSL şampiyonu 3. sene şampiyonlar ligi şampiyonu olurdu !!
    kardes sen benim orduspor kariyerim olan yere girip baksana oraya yorum yaz kadroma lig tablosuan bak

muhteşem bi taktik olmuş ..eline sağlık..bjk devre arasına 5 . girdi liderle aramda 7 puan fark vardı ikinci devre başladıktan 7 hafta sonra liderdim..çok iyi..rakip kaybetti ama ben kazanmasaydım lider olamazdım..taktik çok işe yaradı...

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    muhteşem bi taktik olmuş ..eline sağlık..bjk devre arasına 5 . girdi liderle aramda 7 puan fark vardı ikinci devre başladıktan 7 hafta sonra liderdim..çok iyi..rakip kaybetti ama ben kazanmasaydım lider olamazdım..taktik çok işe yaradı...
    Sevindim kardeşim başarılarının devamını dilerim...
    Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Guzel taktik.

Arkadaslar anlamadim gitti nasil oluyorda bende turk formalari felan yok.

ya warya igrenc bir taktik. kusura bakma.

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by lolwoahnice View Post
    Eyw. kardeşim emeğe saygın gerçekten büyük...
    Ayrıca ben u taktikle namağlup şampiyon oldum herkeste tutmayabilir garanti de vermedim,ama keşke senin gibi adamların bu topic'te karşıma çıkacağını bilseydim paylaşım yapmazdım...!
    Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

9. Default

sinirlenme dostum arkadas hakikaten söylüyor...
    dandunla gol atma üzerine kurulu bir taktik ayrica cok sinik futbol oynaniyor...
    denedim bir ise yaramadi..
    ama emegine saglik

Quote Originally Posted by lolwoahnice View Post
    kardeş beğenmediğin taktikle villareall ile 10 kişi kaldıktan sonra atılan 2 golle deplasmanda atletico madriti devirdi takım..tamam taktik her takıma uymayabilir ama belki oyuncu seçiminde hata vardır..emeğe saygısızlık etmemeli bence...

beğenmeyen arkadaşlar daha iyi bi taktik biliyosa bizlede paylaşsın..belki bizimde işimize yarar...

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Bu taktikle sezon sonu.

Lig sampiyonlugu ve lig kupasi. Sampiyonlar liginde de yari final oynadim.

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Arkadaslar bu resimleri nasil kucuk koyuyorsunuz. Benim koyduklarim hep buyuk oldu.

simdiye kadar gordugum en iyi taktik sagolasin..

15. Default

Anliyorum sizi.

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

İyi veya kötü yorum yapan herkese teşekkürler sonuçta her takıma uyacak diye bişey yok eleştirilebilrde övlebilirde ben kimsede başarılı olacağının garantisini vermedim ama namağlup ligde şamp. oldum ayrıca üst üste 3 kez lig şamp.,üst üste 3 kez Türkiye ve Türkiye süper kupasını kazandım....

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by 3kk View Post
    Arkadaslar bu resimleri nasil kucuk koyuyorsunuz. Benim koyduklarim hep buyuk oldu.
    Kardeş thumbnail forums olanı kopyalarsan resimler küçük çıkar...

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by !GFB! View Post
    Kardeş thumbnail forums olanı kopyalarsan resimler küçük çıkar...
    Eyvallah.....

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Eyvallah.....
    Önemli değil kardeşim ss'leri bekliyoruz...

20. Default

kardeş taktiğini denedim,kendi sahamda ezici sonuçlar aldım, 2 maçta 14 gol attım hiç yemedim.bu sistemle rakibi devamlı baskı altında tutuyorsun sadece forvetlerin değil beklerin bile gol atıyor.

21. Default

Ben bu taktigi simdi denedim ve sonuc...
    chelsea 0 - 3 Arsenal ben chelsea yim ve sutum bile yok.rakip hemde 9 kisi...
    screenshot eklemeyi bilmiyorum soylerseniz eklerim...siz de bu rezaleti gorun...Taktigi yapan arkadas kusura bakmasin ama sonuc ortada...

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Tek maç ve emek çöpe.

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Tek maç ve emek çöpe.
    Sağlık olsun kardeşim...
    HEr zaman eleştri olacaktır ama rezaleti görün demek biraz ağır kaçmış boşver kim ne derse desin ondan önceki arkadaşta başarılı sonuçlar almış onu da tebrik ederim...

24. Default

Hocam kusura bakma yanlış anlaşıldıysam özür dilerim...Bi anlık sinirle sölyedim sanırım...Umarım beni affedersin...Biraz ağır bir eleştiri oldu...Ama ben şöyle bi şeye inanmıyorum,yani takım taktiğe alışacak diye bişey yok,bunu bi kaç kişi kendi kendine oyun gercege benzesin diye uyduruyor ve bizlerde kendimizi kandırıyoruz,bunu da kabul edin artık...İleriki zamanlarda bakın ve görün öyle bi taktik çıkacak ki,daha ilk maçta uyguladıgınızda rakip sersem olacak...Taktiğe alısma falan filan hikaye kendimizi kandırmayalım lütfen...Saygılar...

25. Default

bu taktik küçük takımlara karşı ezici ancak kendinden güçlü bir takıma karşı savunmada açık veriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

saolasınız.guzel taktık

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Olumlu veya olumsuz yorumda bulunan herkes sağolsun....

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

ne demek kardesım tabıı kı.
    Devamını beklıyoruz

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

İnş. kardeşim devamı gelecek...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

closing down alan daraltma deilmiydi ben öle biliyodum

bu arada türkiye ligi gibi küçük liglerde denenmiş taktikler büyük liglerde pek etkili olamıyor

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri