Sayfa 12 / 14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
331 ile 360 arası toplam 392 sonuç

Konu: Bindirmeler v 3.0 Çıktı..

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

arkadaşım çok teşekkürler yalnız taktik süper v2de öyle ama fmnin genelinde top sende olmayınca yada baskılı oynamayınca başarılı olunmuyor bu anlamda ikinci verdiğin taktikde orta alan çok boş kalıyor başarılı olunuyor ama hep adamları izliyoruz hücüma iyi çıkıyoruz fakatadamalr çok boş geliyo V3 yaparken bunlara dikkat etmende fayda var bide oyunu sadece kanatlara yıkma her yerini kullan

Vallahi de billahi de tam istediğim gibi bir taktik olmuş v3. de sabırsızlıkla bekliyom bir daha ki çalışmalarında başarılar diliyorum...
    YAŞASIN TURKSPORTAL

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ooooo beklenen taktik cıkmış

Default Bindirmeler v 3.0

***BİNDİRMELER V 3.0 ***

Arkadaşlar bindirmeler taktik serisinin 3. versiyonunu upload ettim.Klasik 3 forvetli heyecanlı oyun tarzı bu versiyonda da devam ediyor.bu versiyonda takımımız rakibe çok az pozisyon verip çok az şut çektiriyor.bunu da bütün takım halinde defans yaparak sağlıyor,ilerideki 3 forvette dahil tam saha pres ana fikir.tam bir heyecan ve şov taktiği...

kontra atak üzerine kurulu 3 orta saha ve her ana patlamaya hazır 3 forvet ki genellikle her maç ortadaki forvet şovunu yapıyor..eğer bir şansızlık yaşamazsanız (örneğin erken gol yeme yada erken kırmızı kart görme gibi,yada rakip kalecinin hayatının maçını çıkarması..) maçta mutlaka pozisyon buluyor ve az pozisyon veriyorsunuz.zaten bu tarz şansızlıkları önlemenin yolu yok hangi taktik olursa olsun.

gelelim teknik detaylara..özetle..

mentalite: tüm takım halinde defansif...çok az pozisyon veriyoruz,zaten 3 forvetle her an pozisyona yakınsınız..

creative freedomrta sahadaki 2 ileriye yönelik orta sahanınki yüksekozisyon bolluğu olsun diye.diğerleri is orta ayarda,takım oyunu oynansın diye.

passing: direct... ilerideki 3 forvet sürekli topla buluşuyor...

closing down: yüksek.. alan bırakmıyoruz rakibe..

marking: 4lü defans man marking.gerisi zonal tight marking.. alan daraltma böyle olur..

tempo: quick..

tackling : 2 orta saha hard gerisi normal..göreceksiniz o 2 orta saha rakibe top yaptırmayacak..

time wasting:rarely:top oynayacağız kardeşim..sok topu oyuna rakipten tırmıyoruz..

defansif line : push up..tam saha pres ancak böyle oluyor..çok denedim ve en uygun ayarı buldum..

ve kontra atak..down both flanks..

**taktiğin uygulanışı**

DC:biraz hızlı olsa iyidir,boylu poslu olması extradan çok işe yarar.

DR/L:yine hız önemli.

MCdeki sol ve sağdakiler:AMC tarzı olsunlar.şut felan çeksinler işte.

MC deki ortadaki adam:amele tarzı olsun,DMC olsun ama passingi iyiyse çok pozisyona sokar.

FCrtadaki forvet iyise coştunuz demektir.boylu olması tercih sebebidir.

FR/L: süratli olmalı desem yanlış olmaz.yavaş olursa pozisyon sayısı çok azalır.çok süratliyse rakibin sağ ve sol beklerinin başı döner dumur olur.

kaliteli bir takımla bu taktikten çok keyif alırsınız,zayıf bir takımla denemedim ama ileri forvetler ve defans iyi olursa çok süpriz sonuçlar çıkabilir.oyuncuları dikkatli yerleştirin.DMC niz akıllı olsun.forvetin sağ ve soluna kamyon gibi birini koyarsanız 9 kişi oynarsınız maçı.forvetin ortasındaki adam çıt kırıldım olmasın biraz ayakta durabilsin.

bu taktikle başarılı olamadım ne yapayım?

1-en az 5-6 maç deneyin bakalım noluyor.
    2-tempo genişlik ve defansif line ayarlarını kendi takımına göre ayarlamaya çalış.biraz uğraştıktan sonra mutlaka gol şov başlayacaktır.

taktikle ilgili hertürlü soruyu sorabilirsiniz.kendi deneymlerinizi de mutlaka bildirin sevinirim.iyi eğlenceler...
    iyi eğlenceler diliyorum.

( son maçımda beşiktaş ile gençlerbirliğini 9 kişiyle yendim 1-0 .ilk kırmızıyı 15. dakikada 2.yi 68. dakikada görmeme rağmen..kırmızı kart gördüğünüzde 3lü forveti bozmayın orta sahanızdan feda edin..)

LİNK : http://rapidshare.com/files/31530889..._v3.0.tac.html

İSTEK:moderatör arkadaşlardan birisi konunun başlığını bindirmeler V3 diye değiştirebilirmi acaba...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeş taktik çok güzelmiş...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yaw bu taktikte kanatlar otobana dönüşür.. cok pozizyon verilir.. tabii güçlü profesyonel takımlara karşı.. ama türkiye ligi için ideal..

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Kardeş taktik çok güzelmiş...
    sağol kardeş inşallah işine yarar..

Quote Originally Posted by byunuss1 View Post
    yaw bu taktikte kanatlar otobana dönüşür.. cok pozizyon verilir.. tabii güçlü profesyonel takımlara karşı.. ama türkiye ligi için ideal..

beşiktaşla deplasmanda barcelona ile oynuyorsan hangi taktiği koyarsan koy işin çok zor.ben ne kadar riskli de olsa bu taktikle çıkarım öyle maçlara.futbol anlayış farklılıkları olabilir.lucescu tırsak oynayarak çok başarılı oldu ama ben o stili hiç sevmiyorum zevk almıyorum.ya o kadar defans yapıyorsun son 10 dakikada 1 gol yiyorsun deli ediyor beni.madem öyle bende delikanlı gibi ofansif oyun cuları yığarım sahaya gol yersem yerim ama bende gol atma ihtimalimi en yükseğe çıkarırım.tabiş böyle bir taktik büyük takımlarda çok daha işe yarar.fenerbahçe ile denemedim ama çok iyi tutacağını tahmin ediyorum.sola tuncayı sağa deividi ortaya kezmanı koysan o bile yeter.beşiktaşla ligin ilk 11 haftasını oynadım hiç transfer yapmadan,9 galibiyet 2 beraberlik oldu sadece 1 gol yedim 11 haftada düşün yani.o gol de kırmızı kart gördük fantaziye kalktım time wastingi artırmadım öyle oldu.

büyük takımlarla oynuyorsan çoğu taktik işini görecektir ama bu taktikle çok fark atar zevk alırsınız.olumlu yada olumsuz tüm geribildirimler için teşekkürler.

Sheriff Misafir

Başlığı tekrar düzenledim..
    Rapid linklerini kaldırıp sadece ss ler koymalısın veya sekopej yada bu alanda görevli diğer arkadaşlarla irtibat kurarsan taktiğini siteye ekleyebilirler.. Rapid vb. sitelerin linklerini koymak yasaktır..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Deniyelim bakalım v.3'ü

güzel taktik çok sağol.....

baska linkten indiremezmiyim var mı baska link

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Başlığı tekrar düzenledim..
    Rapid linklerini kaldırıp sadece ss ler koymalısın veya sekopej yada bu alanda görevli diğer arkadaşlarla irtibat kurarsan taktiğini siteye ekleyebilirler.. Rapid vb. sitelerin linklerini koymak yasaktır..

teşekkür ederim,yöneticilerden bir arkadaşla irtibata geçtim taktiğin siteye eklenmesi için.eklenene kadar linki kaldırmıyorum link 22. sayfada ama yine de kaldırmamı isterseniz kaldırırım.

fsavgi - sen sağol kardeş.

biler-sigamesin official forumunda bindirmeler taktiğini bulabilirsin biraz ingilizce gerek sadece.şimdilik 22. sayfada duruyor rapid linki ama kaldırılacak.

herkese iyi eğlenceler.

herkese iyi eğlenceler.

Arkadasim taktik harika.Liverpool ile denedim ve takim ilk mactan itibaren costu.Her mac en az uc gol atiyorum.Emegine saglik.

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

orta saha bos kalır gibi geliyo ama once bi deneyelim

Quote Originally Posted by futbolog37 View Post
    Arkadasim taktik harika.Liverpool ile denedim ve takim ilk mactan itibaren costu.Her mac en az uc gol atiyorum.Emegine saglik.
    güle güle kullan tebrik ederim

Quote Originally Posted by fm_monster View Post
    orta saha bos kalır gibi geliyo ama once bi deneyelim
    kalmıyor yoğun ve önde pres yapıp topu kapıyoruz dene bakalım.

unutmadan arkadaşlar maç içinde takımınız bocalarsa mentality değerini takımınızın ve rakibinizin gücüne göre biraz değiştireblirsiniz,bu şekilde zor durumlardan da kurtulabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Kastamonu

taktik çok başarılı fakat sakın tatile çıkmaya filan kalkmayın her maçı kendiniz yönetin ve moralleri yüksek tutmaya çalışın . Hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık gerçekten başarılı.

unutmadan arkadaşlar maç içinde takımınız bocalarsa mentality değerini takımınızın ve rakibinizin gücüne göre biraz değiştireblirsiniz,bu şekilde zor durumlardan da kurtulabilirsiniz.[/QUOTE]

evet arkadaşlar,yenik durumda olduğunuzda hücumu artırın ve neler olduğunu görün.İlk yarıyı 2-0 yenik kapadığım maçın devre arasında hücumu artırıp oyuncularada gaz verdim.Maçı5-2 kazandım.şiddetle tavsiye edebileceğim bir taktik.Tigris kardeşimin ellerine sağlık...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Man. Utd. ile deneyeceğim bakalım ne olacak?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Quote Originally Posted by futbolog37 View Post
    unutmadan arkadaşlar maç içinde takımınız bocalarsa mentality değerini takımınızın ve rakibinizin gücüne göre biraz değiştireblirsiniz,bu şekilde zor durumlardan da kurtulabilirsiniz.
    evet arkadaşlar,yenik durumda olduğunuzda hücumu artırın ve neler olduğunu görün.İlk yarıyı 2-0 yenik kapadığım maçın devre arasında hücumu artırıp oyuncularada gaz verdim.Maçı5-2 kazandım.şiddetle tavsiye edebileceğim bir taktik.Tigris kardeşimin ellerine sağlık...[/QUOTE]

bindirmeler V.3 MÜ YOKSA diğer versiyonlarımı??

Bindirmeler V.3 versiyonu.

deneyelim görelim sevgiler sayglar muckssss

ya bu link gitmiş tekrar upload edebilirmi biri bu taktiği

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

kesinlikle deniycem kardeş inşallah yanıt verir beşiktaş'ta..

Quote Originally Posted by wellcita View Post
    ya bu link gitmiş tekrar upload edebilirmi biri bu taktiği

kardeş link sağlam:

http://rapidshare.com/files/31530889..._v3.0.tac.html

güle güle kullanın kullananlar lütfen geri bildirim versinler.

Quote Originally Posted by tigris View Post
    kardeş link sağlam:

http://rapidshare.com/files/31530889..._v3.0.tac.html

güle güle kullanın kullananlar lütfen geri bildirim versinler.

tamamdır saolasın dostum

Arkadaşlar benim forvetlerim frl özellikleri yok yine de işe yarar mı?

Quote Originally Posted by aurora92 View Post
    Arkadaşlar benim forvetlerim frl özellikleri yok yine de işe yarar mı?

tabi ki yarar ama dribbling pace ve acceleration özellikleri iyi olsun.

her yönden iyi bir striker bile çok iyi oynar.

Saol Denİycem Bakalim İlk Verdİgİn Taktİkde Cok Gol Yedİgİm İÇİn Kullanmadim

Yav kardeş ben bunu inidrip denedim kanatlar çok boş kalıyor ve defans haliyle aralık veriyor bence çok iyi taktik değil indiren görüyor zaten neyin ne kadar olduğunu ben fazla yorum yapmayacağım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada ben CHELSEA ile oyunuyorum bu kadar çok kaliteli oyuncum var ama yine de bu taktikle ancak ligin 14.sü oldum.Yani diyorum ki sağlam bir taktik değil bu ama yine emeğin için sağol kardeş...

EMEĞE SAYGI

ben de çok forvet var sizce
    vincenzo iqauinta berbatov mido defoe robbie keaneden hangisini seçiim_*???

Sayfa 12 / 14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon

Mesaj Yetkileri