Sayfa 13 / 14 İlkİlk ... 311121314 SonSon
361 ile 390 arası toplam 392 sonuç

Konu: Bindirmeler v 3.0 Çıktı..

Gulyabani taktiği için çalışan bir link verebilirmisiniz?

Kullanamdım ama bana karşı kullandılar ve çok etkili bir taktik olduğunu gördüm.

Tigris kardeş senden çok özür diliyorum umarım yorumuma üzülmemişsinidir...

abi gercekten v3 ü deneyin ortasağa boş kalıyo gibi görünüo ama man.utd yendim bu kadroyla fenerbahceyle 3 genc oyuncu oynattım bide macta teşekkürler veren arkadasa gercekten emek vermiş helal olsun...

Quote Originally Posted by bloodmaxi View Post
    Yav kardeş ben bunu inidrip denedim kanatlar çok boş kalıyor ve defans haliyle aralık veriyor bence çok iyi taktik değil indiren görüyor zaten neyin ne kadar olduğunu ben fazla yorum yapmayacağım.

kardeş yeni oyunda taktikler her zaman iyi tutmuyor denediğin için çok teşekkür ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada ben CHELSEA ile oyunuyorum bu kadar çok kaliteli oyuncum var ama yine de bu taktikle ancak ligin 14.sü oldum.Yani diyorum ki sağlam bir taktik değil bu ama yine emeğin için sağol kardeş...

EMEĞE SAYGI
    Quote Originally Posted by aurora92 View Post
    ben de çok forvet var sizce
    vincenzo iqauinta berbatov mido defoe robbie keaneden hangisini seçiim_*???
    hızlı olanları fl/r ye ağır ve uzun olanı ortaya koy kardeş

Quote Originally Posted by bloodmaxi View Post
    Tigris kardeş senden çok özür diliyorum umarım yorumuma üzülmemişsinidir...
    estagfrullah kardeş nete bayağıdır bağlanmamıştım o yüzden mesajına cevap yazmadım üzülücek vbişey yok çünkü bu taktik işi her zaman tutmuyor.sende işe yaramaması şansızlık ama biçok arkadaş bu taktikle sürpriz sonuçlar aldı ve bu bence uğraşmama değdi.1 arkadaşımın bile işine yaraması yeterdi.inşallah bi gün seninde işine yarayan bir taktik yapabilirim

Quote Originally Posted by yawus98 View Post
    abi gercekten v3 ü deneyin ortasağa boş kalıyo gibi görünüo ama man.utd yendim bu kadroyla fenerbahceyle 3 genc oyuncu oynattım bide macta teşekkürler veren arkadasa gercekten emek vermiş helal olsun...
    tebrik ederim kardeş.sen de olduğu gibi bindirmelerv3 gerçekten enteresan bir taktik,eğer doğru maçta bu taktiğe dönerseniz çok heyecanlı sonuçlar çıkıyor.

herkese iyi eğlenceler.

arkadaslar ss nasil koyuluyor bilen biri varsa anlatabilir mi

Quote Originally Posted by mltyspr44 View Post
    arkadaslar ss nasil koyuluyor bilen biri varsa anlatabilir mi

Oyundayken almak istedin resme gelip klavyenin sağ üst kısmında genelde yön tuşların üstünde bulunur printscReen tuşu vardır... Ona basıcan.... Daha sonra Başlat/Programlar/Donaltılar/Paint i açıcaksın... Açılan beyaz sayfada ''ctrl+v'' tuşuna basıcaksın... Resim çıkıcaktır... Ordan da kaydediceksin... Daha sonra bir resim ekleme sitesinden upload edicen linki buraya yapıştırcan....

cok tesekkurler firatcan alcinkaya deniyorum hemen saol

Quote Originally Posted by Bahafin View Post
    Gulyabani taktiği için çalışan bir link verebilirmisiniz?
    yok mu kimsede yaw?

Nesil
    2006
    Yer
    V.İ.P.

bindirmeler v3.0 la chelseyi çalıştıyorum.etkili gibi geldi.ama bazen sorunlar verebiliyor.bu taktikle tuncayı çok ii kullandım.ama sanki forvet oyuncularını tam performans kullanamıyorum.sezonluk lig golüm 70 civarıydı galiba.bazen başka bi 4-4-2 taktiğiyle oynattım.takım alıştığı için öok fazla bi verimde alamadım.neyse taktiği hazırlayan arkadaşlara tşkler...

deniycem kardeş sonra yorum eklerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kardeş taktiğin beni gıcık etti.Roma'yı yenmemem gerekiyordu ama sonuç;

Ama hakkaten süper taktik romaya karşı alınan bu galibiyet hiç de normal değil kardeş çok saolasın emeğe saygı

güle güle kullanın arkadaşlar işinize yaraması beni çok sevindirdi...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Deneyeceğm

mentality değerini maça ve takımına göre ayarlamayı unutmazsan zevkli maçlar çıkarırsın arkadaşım

Nesil
    2006
    Yer
    -

Aslında ben taktiği tam olarak aptım yani mentality falana filan karışmadı hazırlık maçında 2-0 kazandım ama malesef 3'lü forvetin kanatta olanlar sanki hiç oynamıyor yani 9 kişi gibiyiz bunun yüzünden kulllanmayacağım aslında uğraşsam biraz taktiği istediğim gibi yaparım ama...Bu arada çook sağol

Nesil
    2006
    Yer
    V.İ.P.

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Aslında ben taktiği tam olarak aptım yani mentality falana filan karışmadı hazırlık maçında 2-0 kazandım ama malesef 3'lü forvetin kanatta olanlar sanki hiç oynamıyor yani 9 kişi gibiyiz bunun yüzünden kulllanmayacağım aslında uğraşsam biraz taktiği istediğim gibi yaparım ama...Bu arada çook sağol
    bende aynı şeyi dile getirdim burda.forvetlerden tam olarak verimi alamıyosun.bazı maçlarda yaratıcı olabiliyorlar ama istikrar sağlayamıyosun.ben chelsea ile fa cup hariç bütün kupaları ilk sezonda aldım ama ikinci sezonda ilk maçlarda acayip kötü sonuçlar alıyorum.dördüncü lig maçımda galibiyet aldım bunu söliyim başka bi taktik bakmaya başladım

bindirmelerv3... linki ölmüş yenilermisiniz.

v1 de olmus

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

evt pls link

Default taze link

bu taktigi bilmeyenmi kaldi.. taaa 00-01 den beri bu taktigi kullanirdim.. çevremdeki kime baksam bu taktikle oynar Amc lere feci şans veren bir taktik..

ben menejerlik serilerinden en çok cm 00/01i severim hala onu oynuyorum şu an.en son açtığım oyunda 2042 senesindeyim neyse , dediğin gibi bindirmeler taktiğinin bazı versiyonlarında cm 00/01 den esinlendim.şunu da tekrar hatırlatarak herkese iyi oyunlar dilerim:Bindirmeler taktikleri hiç şüphesiz FM'nin en iyi taktikleri değildirler.Ancak,yeri geldiğinde,maça ve takıma uyum sağlandığında en eğlenceli taktikler olduğunu iddia ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi bu taktiğin özelliği ne?

hangi versiyon ? 1 mi 2 mi 3 mü? deneyerek keşfedebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tigris View Post
    hangi versiyon ? 1 mi 2 mi 3 mü? deneyerek keşfedebilirsin.
    öyle yapacağım sağol

büyük bir takımda ve hızlı forvetlerin varsa v3ü birkaç maç dene en az bir maçta müthiş 1 sonuç ve çok zevkli bir maç çıkaracaksın.%98.hatırlatmak gerekirse:Bindirmeler taktikleri hiç şüphesiz FM'nin en iyi taktikleri değildirler.Ancak,yeri geldiğinde,maça ve takıma uyum sağlandığında en eğlenceli taktikler olduğunu iddia ediyorum.

hadi hayırlı oyunlar

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Bencede güzel bir taktik ama riskli bir taktik olduğunu söylemeliyim eline sağlık yinede çalışmaların güzel...

teşekkür ederim.bindirmeler taktikleri risk ve eğlence üzerine bir yol çizdi.Elimde stabil ve başarılı taktik şablonları da var ama sizlere sunmak için vaktim yok şu ara oynamıyorum.Bir boşluk bulursam yine elimden geleni yapacağım,iyi eğlenceler..

Yunus'un önerisi üzerine kariyerimde deneyecegim bu taktigi

Sayfa 13 / 14 İlkİlk ... 311121314 SonSon

Mesaj Yetkileri