Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 292 sonuç

Konu: FM 2007'de Gördüğünüz Hatalar - Sorunlar

bende de oluo.. ayrıca hakem hataları da çok fazla oluo...

Quote Originally Posted by intograve View Post
    ben fb ile bir sezon bitirdim sakatlar 5ten az olmadı cezalılarda 3ten az olmadıoyunda çok hata var mesela fenerbahçe 7 yabancıyla sezona başlıyo sezon sonuna doğru alexin kontratı bitiyo die uyarı geliyo ama yeni kontrat yapamıyosn max 6 yabancı dio sende zaten 7 tane var diyo nasıl oldu bende anlamadım.bide oyun içinde top taça fln çıkıyo bi bakmışsın bizim eleman dooru soyunma odasına koşuyo kırmızı görmüş delikanlıkart olayını abartrmışlar bazı maçlara 12 13 kişiyle gitmek zorunda kalıyorm
    aynen arkadaşin dediği gibi bu arada enquire olayini çözebilenn varmi hala adam teklif edio kabul ediom sora kabul etmioo

bende her mac bi adam sakatlanip tedavi gorunyo mac sonunda hicbiri sakat olmuyo sadece bazen agir sakatliklar oluyo

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

mondragon 6 ay, hasan şaş'da 3 ay sakat
    mondi antrenmanda oldu, hasan maçta idi galiba

Eto`9 ronaldinho 5 ay sakat ben kimle oynayacam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by intograve View Post
    ben fb ile bir sezon bitirdim sakatlar 5ten az olmadı cezalılarda 3ten az olmadıoyunda çok hata var mesela fenerbahçe 7 yabancıyla sezona başlıyo sezon sonuna doğru alexin kontratı bitiyo die uyarı geliyo ama yeni kontrat yapamıyosn max 6 yabancı dio sende zaten 7 tane var diyo nasıl oldu bende anlamadım.bide oyun içinde top taça fln çıkıyo bi bakmışsın bizim eleman dooru soyunma odasına koşuyo kırmızı görmüş delikanlıkart olayını abartrmışlar bazı maçlara 12 13 kişiyle gitmek zorunda kalıyorm
    arkadas fbde zaten 7 yabanci var biri genc bi brezilyali ve bursasporda kiralik olarak oynuyo yabanci kontejyani dolmasin diye bursaspora kiralandi...

Quote Originally Posted by gncilker View Post
    arkadas fbde zaten 7 yabanci var biri genc bi brezilyali ve bursasporda kiralik olarak oynuyo yabanci kontejyani dolmasin diye bursaspora kiralandi...
    evet haklısın bunu biliyorm ztn de sorun o dğl sorun ztn kadromda olan bi futbolcuyla kontrat yenileyemiyorum yabancı kontejanından dolayı saçma olan bu

ben esas idmanda olan sakatlıklara sinirleniyorum yaw idmanda 5-6 ay sakatlanan adam olur mu

demekki senin idmanlardan kemik sesleri yükseliooyaw ne diyelim yamalri beklicez artikk..

Evet bu senenin başlıca hatalarıda belli oldu..

Sakatlanmalar ve Sarı kartlar.

Bakalım gelecek sene ne tarz hatalar üretecekler

yaw bide bnde deişik bişi oldu mesela oyuncuya bi teklifte bulunuyom hiç cvp gelmio hatta cvp gelemden adam başka kulübe transfer oluo bnde arkasindan bakiom

ya bu topun hali ne? sanki kaygan top devamlı ileriye gidiyor..

Default FM 2007'de gördüğünüz hatalar / sorunlar

Arkadaşlar oyunda gördüğünüz hataları buraya yazabilirsiniz. Bunun için ayır konu açmayalım lütfen. Gördüğünüz her türlü hatayı veya abartı bulduğunuz olayları burada tartışabilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

yok kardeşim bu kart olayını abartmışlar her harekete kart çıkarıyorlar ya
    So what?
    Saike

alın bidaha işte...gerçi buda hatamı bilmiyorum ama bana çok saçma geldi....volkan demirel i beşiktaşa almak istedim adamın market değeri 2 milyon ken vermediler..biraz sinirlendim 17 milyon verdim paşa paşa verdiler..adam geldi ama oda ne..adamın market değeri birden 16 milyon euroya fırladı..bende sevindim bjk ne takımmış alır almaz adamın değerine değer kattık diye.....ama görünce delgadoyu 140 bin euro yok dedim bu işte bi iş var....

adamlar çok piskopat her kez zidane olmus mubarek kafa tekme herşey var 10 maçta bi olsa eyvallah ama her maç biri birini dövüyo maçta çok abartılmış

Oyuncular değeri aldığımız fiyat oluyor, ama iyi bir oyuncu satlıktaydı ve yarı fiyata aldınız, aldığınız para değeri oluyor fakat iyi oynadıkça artıyor değeri, örneğin delgado bende 4.7 milyon dolar, ama GSye 2milyon dolara Egemeni aldım, bursaya para yardımı yapmak için, adma geldi 100000dolar, onu anlayamadım, ama sizin dediğiniz sakatlık hata değil, arkadaşın dediği gibi sezon öncesi güç yüklemesi yapmak gerek, ve kırmızı kart olayı bende bir kere oldu, 5dk içinde rakibin 2 oyuncusu kafa atma ve itme yüzünde kart gördü, heralde tansiyon epey artmış maçta

çok oyuncu sakatlayınıyo nedense anlamadım kotu olmus o yuzden

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

herkes sakatlık,kırmızı kart demiş ama benim oyunda öyle bişeler olmadı.Her maç en fazla 3 oyuncu sarı görüyor.4 maç oynadım 1 oyuncu sakatlandı maçta.

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    ya bu topun hali ne? sanki kaygan top devamlı ileriye gidiyor..
    ya evet top dışarı çıktığında kaleciye dışardan topu atıyo kaleci yakalayamıyo sonra gidip topu alıp yerine koyuyo her out atışında oluyo bu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

yaw oyunda turkiye alt liglerindeki oyuncular cok kotu
    ustelik oyuncunun gucu dusuyor hep

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hazirlik maclarini oynuyorum yani sezon oncesi kondisyon dusuk olmasi gerekir fakat bnm futbolcularimn kondisyon 6o-65 diger hazirlik maci yaptigim takimin oyunculari %1oo kondisyonla maca basliyorlar bence cok sacma...

22. Default

Hocam bu scout 07 bi çok kişinin bilgisayarında çalısmıyor ve bu konu hakkında kimse bi açıklama yapmıyor???Bunun bi nedeni olmalı

Quote Originally Posted by impala64 View Post
    yaw her maç 2-3 oyuncum sakatlanio ne biçm oyun bu hiç sekmedi daha her maç gidio en az 1 kişi

Arkadaşlar oyunda gördüğünüz hataları buraya yazabilirsiniz. Bunun için ayır konu açmayalım lütfen. Gördüğünüz her türlü hatayı veya abartı bulduğunuz olayları burada tartışabilirsiniz..

ermoon
    antrenmanlari dusurmei denemediysen azalt derim ben

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Benim soruna çare yok sanırım.

yav bndede ole acaip sakatlik ve kart oluo anlamadim hcbsey

torres aynı sorun bende de var ... Hatta ve hatta http://community.sigames.com/eve/for...662#9542038662 de bir çok kişi de var ama cevaplar klasik yok şu klasörü silin yok javayı kaldırın tekrar kurun .... devam ediyor . Eğer olur da bir gelişme yakalarsan haber ver zahmet olmazsa . ben de aynı şekilde yapacağım. kolay gelsin herkese :;

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Buldum çözümü....
    Söyleyeyim mi kardeş...

Quote Originally Posted by torres_1905 View Post
    Bu FM 07 de ne çok hata varmış ya....
    abi ne hatasi bursada bakmadigim yer kalmadi yok biri bana nerde bulacagimi solesin lutfennnnnnn

Quote Originally Posted by torres_1905 View Post
    Buldum çözümü....
    Söyleyeyim mi kardeş...
    Abi söyle . Öldüm 2 gündür .

Nesil
    2006
    Yer
    karşıyaka

ya bu oyun berbat ötesi arkadaşlar.şu sigames bi patch mi ne çıkarcak biran önce çıkarsınlarda hem data problemini çözsünler hemde şu saçma sapan şeyleri...zaten oyunu çalıştırcaz diye büssürü şeyle uğraşıyoruz bare bunlar olmasın ya ne biçim firma bu anlamadım:(:(:

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri