Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 292 sonuç

Konu: FM 2007'de Gördüğünüz Hatalar - Sorunlar

1. Default

Sigames antreaman bölümüzü boşuna koymamıştır heralde.Bence antreman üzerinde biraz durursak oyuncularımızın sık sakatlanmalarına çözüm bulabiliriz.Kırmızı kart meselesine gelince haklısınız benim babtista 6 maç ceza aldı fedarasyondan 1 hafta para cezası verdim ona da laf etti.

antrenmanda sakatlanmamak icin sezon oncesi kondisyon yukleyin ve sezon icindeki antreman progrmaninda asla intensive yapmayin high olarakta bir iki tane tutun o zaman gecer.

Kart gorme icinse hata degil o sadece sigames fifanin yeni kurallarini aktarmis ne yazikki bizim ulkemizde hakemler o kurallari uygulayacak cesareti bulamiyor.

Sakatlanmalar beni hasta ediyor ya

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by Livered View Post
    Kart gorme icinse hata degil o sadece sigames fifanin yeni kurallarini aktarmis ne yazikki bizim ulkemizde hakemler o kurallari uygulayacak cesareti bulamiyor.
    öyle bile olsa bu kadar kart abartı hem bir maçta 1 takım 4 tane kırmızı kart yiyorsa diğer maçta akıllanır bu adamlar onu da bıraktık bu sakatlıklardan takım kurulmuyor
    Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

Arkadaşlar bu bölümü istek bölümüne veya soru sorma bölümüne çevirmeyelim. Oyun içinde gördüğümüz hataları yazıp, hatalar hakkında tartışırsak sevinirim.

Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    karşıyaka

ya bunu kaç oldu yazıyorum bende ama milanla sezon açtım bir tek juve hazırlık maçı yaptım fazla sakatlık olmasın diye.o maçtada gattuso 3 hafta kaka 4 hafta sakatlandı.bende oyunu kapattım.(:(: ne biçim oyun anlamadım ya

Bound access hatasi veriyo cozumunu bilen birisi varmi...

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal dan

Harbiden oyun bence çok iyi olmuş ama sakatlıklar fena!! sevillayla oynuom navas adriano escude renato durmadan sakatlanıo delircem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya arkadaslar menejer ismimizi takımımısı falan ben seçemedim ya siz nasıl yaptınıs???

almanya kadrosu hollanda kadrosu fake oliver kahn ın ismi değişik hami mandıralı hala futbolcu kendisi u17 milli takımı antrenörüdür beşiktaşla başlayınca ibrahim akın ,toraman,fahri tatan ALLAHA emanet başlıyo ya 2, lig kapasitesi olan futbolcu ya dünya starı olacak futbolcu,rahim zafer türkiye milli takımında trabzonspor kümeye oynayan bi takım ! fenerbahçeli arkadaşlar bu sorunu 2 senedir yaşıyo kiralık oyuncular yabancı sayılıyo oyuncular gereginden fazla piskopat 10 maçta bir olacak olay her maç yaşanıyo güney amerikada futbolcu araştırılımıyo örnegin santosta en fazla 4 futbolcu gözüküyo HİÇ MİLLİ OLMAMIŞ MARCİO NOBRE PRFİLİNDEKİ BREZİLYA BAYRAGI OLMASINA RAGMEN ÇİFT VATANDAŞLIKTAN TÜRK MİLLİ TAKIMINA ÇAĞRILIYO AMA HİÇ ALMAN MİLLİ TAKIMINDA OYNAMAMIŞ ÇİFT UYRUKLU SERDAR,MESUT ÖZİL VB.. GİBİ FUTBOLCULAR TÜRK MİLLİ TAKIMINA ALINAMIYOR....

11. Default

Quote Originally Posted by kaleci_enes View Post
    almanya kadrosu hollanda kadrosu fake oliver kahn ın ismi değişik hami mandıralı hala futbolcu kendisi u17 milli takımı antrenörüdür beşiktaşla başlayınca ibrahim akın ,toraman,fahri tatan ALLAHA emanet başlıyo ya 2, lig kapasitesi olan futbolcu ya dünya starı olacak futbolcu,rahim zafer türkiye milli takımında trabzonspor kümeye oynayan bi takım ! fenerbahçeli arkadaşlar bu sorunu 2 senedir yaşıyo kiralık oyuncular yabancı sayılıyo oyuncular gereginden fazla piskopat 10 maçta bir olacak olay her maç yaşanıyo güney amerikada futbolcu araştırılımıyo örnegin santosta en fazla 4 futbolcu gözüküyo HİÇ MİLLİ OLMAMIŞ MARCİO NOBRE PRFİLİNDEKİ BREZİLYA BAYRAGI OLMASINA RAGMEN ÇİFT VATANDAŞLIKTAN TÜRK MİLLİ TAKIMINA ÇAĞRILIYO AMA HİÇ ALMAN MİLLİ TAKIMINDA OYNAMAMIŞ ÇİFT UYRUKLU SERDAR,MESUT ÖZİL VB.. GİBİ FUTBOLCULAR TÜRK MİLLİ TAKIMINA ALINAMIYOR....
    her şeyi çok güzel anlatmışsın dostum bravo birde sadece türkiye ligini seçtiğimizde gurbrtçi oyuncularımızın yani genç olanların çoğu oyunda olmuyo...

benim tsl de 2. yarı fixtürüm gelmedi fm 2006 da olmuştu

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Evet nitekim fm 2007 çıkmadan önce burdan bir çok arkadaşımız maval okudu resmen işte çok önem verecekler en güçlü işte kimi bjk kimi gs kimi fb dedi bende dedimki bunada önem vermeyecekler...Tabi türkiye ligi olarak kii oldu daa yani bu bazılarına ders olsunda bizi ne kadar sevdiklerini görün..Sırf bunun şu dil olayını yaşayan ülkelerin yazılı olduğu burda olan makaleye bakarsanız polonya rusya türkiye yani korsanın baba ülkeleri...Sonuç bile bile yapılmış ve bence gelecek sürümlerdede olacak olan bir gıcıklık diye görüyorum ben.....Sırf böyle yaptıkları gördüğüm için artık orjinal oyunlarını asla ama asla almayacağım...Ve çok kişi alsa düzelir mantığı kuranlarada bir sözüm var adamlar bizi hiiç ama hiiç sevmiyorlar....Türk dediklerinde yüzyıllardır asırlardır süren kinleri herşeydede ortada...

arkadaşlar..takımınıza alabildiğiniz kadar yetenekli doktor alın..ve göreceksiniz sakatlıklarda uzn süreli sakatlıkların azaldığını..tabi yine oluyo ama benim sezon başında nerdeyse takımın yarısı sakattı..2. sezonda takıma 2 tane çakı gibi doktor aldım.sadece 1 oyuncum mehmet topuz sakatlandı..oda maçta oldu..bide kırmızı kart gören oyuncuyu uyarmaktan çekinmein..oyundan atıldığı için verin uyarıyı..bi süre sonra kabul etmek zorunda kalıyo ve diğerleride ona bakarak daha dikkatli davranıyo..uyarmaktan çekinmeyin morali bozuluyo diye...bobo nun agresifliği 1 olmasına rağmen tekme attı atıldı..uyarmadım cezadan sonraki ilk maçında yine atıldı..bu sefer uyardım ve garip ama sezon sonuna kadar sarıkart cezası bile almadı adam..

arkadaslar 5 kirmiziyla oyun devam etti olurmu bole sey ya
    3 mac yaptim
    1. de rakip 3
    2. de rakip 2
    3. de rakip 5 ve oyun devam etti...
    4. de rakip 1
    kirmizi yedi bu nedir yaw..

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    arkadaşlar..takımınıza alabildiğiniz kadar yetenekli doktor alın..ve göreceksiniz sakatlıklarda uzn süreli sakatlıkların azaldığını..tabi yine oluyo ama benim sezon başında nerdeyse takımın yarısı sakattı..2. sezonda takıma 2 tane çakı gibi doktor aldım.sadece 1 oyuncum mehmet topuz sakatlandı..oda maçta oldu..bide kırmızı kart gören oyuncuyu uyarmaktan çekinmein..oyundan atıldığı için verin uyarıyı..bi süre sonra kabul etmek zorunda kalıyo ve diğerleride ona bakarak daha dikkatli davranıyo..uyarmaktan çekinmeyin morali bozuluyo diye...bobo nun agresifliği 1 olmasına rağmen tekme attı atıldı..uyarmadım cezadan sonraki ilk maçında yine atıldı..bu sefer uyardım ve garip ama sezon sonuna kadar sarıkart cezası bile almadı adam..
    Evet çok haklısın. Artık oyunun şekli meali değişti. Herşeyi gerçekçi bir şekilde düşünmeniz, yaklaşmanız gereklidir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar oyun iyice gerçekçi oldu.. Eskisi gibi continue deyip geçemiyoruz maalesef.. Maçlardan sonra maçta oynayan adamlarınıza 1 gün izin verin.. Sakatlık çok blirgin bir şekilde azalıyor.. Arkadaşımızın dediği gibi gereksiz kırmızı kartlara uyarı, olmadı ceza verin.. Oyun değişti.. Kabul etmemiz lazım.. Bunlar hata değil.. Oyunu gerçekçi düşünüp oynarsanız.. Çoğu olan şey size hata gelmeyecek.. Mesela oyuna başlar başlamaz oyuncu değil, koç aramanızı öneriririm.. Böylece oyuncuların antrenman ve maçlardaki verimi artacak.. Ayrıca iyi doktorlar ve kaliteli bir asistan ile sakatlanmalar minimum olur..

hocam ver uyarıyı atılanlara..direk atılanlara verin cezayı çekinmeyin..sakatlıklar içinde doktor alın..kolaya kaçmayın biraz detay düşünün artık...

Herkese merhaba,

Sizin de dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama oyunda cok az koç yok mu ?

Yoksa benim oynadığım oyun da mı bir enayilik var ?

Özelligi 15 olan coach aratıyorum, çok az koç çıkıyor.

sen işine yarayanları seç hocam zaten 4 veya 5 tane yeter fazla bile.....sen scouth ve doktor bul..baş antrenörün sağlam olsun yeter bence..tabi bide iyi bi kaleci antrenörü..ölüyü bile diriltirler...

Ya oyunu kurdum iyi hos d'l ayarlarinida yaptim oyun gayet guzel calisio ama muzik dinleyemiyorum!Ne winampta ne media player da sarki acmio..Delirmek uzereyim bana yardim edebilicek varmi

Sanirim buldum .............. Bildiinz gibi oyunda continue dediimiz zaman hints-tips die bir bolum aciliyor we bu bolumde oyun hakkinda biz ipuclari weriyor . We biraz once gorduum hints-tips de kart probleminin tacklingi easy wea medium olarak isaretlemek olduunu gordum.Uzun lafin kisasi tackling i HARD yapin......

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

bu ne abi ya böyle çok hatalı yapmışlar

Default Ahh bu forvetler...

Arkadaşlar Biri bu gol atma olayını SİGAMES'e iletsin.Şu ana kadar 3 takım değiştirdim.hepsiyle yarım sezon bitirdim.Fener-Portsmouth ve Ar.Madrid (bunlarda bir sürü bitiriciliği süper futbolcu war ama) kaleciyle karşı karşıya henüz gol atamadım.Ya yan toplar ya da kaleciden dönen toplar ve duran toplar.Gol atabilmeyi de biraz düzeltseler.Sakatlık-maç motoru hataları-kartlar artık alıştık da

dikkatinizi çekti mi.çıkan kartlar hakemlere göre değişiyo.bi hakem war mesela ilk 4 maçımın 3nü yönetti(bu da enteresan bi hata) sarı kırmızı hawada uçuruyo her faule kart nerdeyse.adam 3 haftada 40 sarı 5 kırmızı fln çıkarmıştı.ama bazı hakemler var faulleri kartsız geçiştiriyo 2 maçta 1 sarı kart çıkaran hakem var.bunları maç sonuçları ekranından refrees den bakabiliyosunuz.sakatlıklar da biraz abarılmış.Runje 3 hafta yoktu 2 maç oynadı 3 hafta daha yok bi kaleciye göre yüksek rakam.delgado nun değeri çok düşük aldığı maaş çok düşük bu da hata.
    bana en zevk veren olay şu uefa ligi oldu.bu statüden acayip keyif aldım diye de ayrı bi not

BHARISH Misafir

Default himm

ya arkadaslar bende database large olarak ayarlandigi halde aktif olan oyuncu sayisi oldukca kisitli.cm(cm3 kisitli demek istemiom) den beri ilk defa bu kadar kisitli oldugunu dusunuyorum.sistem gereksinimleri ile bi alakasi var mi bunun merak ettim cunku medium database de ayni oyuncu oranini verio.bisey daha var turk vatandasi olan bi ton alman isimli sahis var.yani bi kismini anlayabilirim ama turkiye ligleri bu kisilerden dolayi sacmalik halini alio.ben bu kadar hataya ilk kez rastladim.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

huge db yi indir o zaman
    ben her maç 3 kırmızı yiyenlere anlam veremiyorum nası oluyo böyle bişi bende çok nadir görüyolar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ya kardeşler ben turksportal 2006 türkçeyi fm 2007 üzerinde uyguladım bayağı türkçeleştiriyo ama maça geldin mi hata veryo şu programı 2007ye göre modifiye edebilirmisiniz? türksportal

arkadaşım 2007 nin türkçe versiyonuna çok az zaman kalmış zaten uğraşma hiç

30. Default

yok birader sakatlansin sakatlanmasina da bari aylarca sakatlanmasin daa bi maca ideal 11 le baslayamadim ola ki basladiysam bile biteremdm

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri