Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 292 arası toplam 292 sonuç

Konu: FM 2007'de Gördüğünüz Hatalar - Sorunlar

Yaa arkadaşlar birşey soracağım..Kimisi oyun için 600 mb diyor.. Kimisi 3 gb. Bende ki 3 gb....Ama tuhafıma giden Data klasörünün içinde Db klasörü yok. Herhalde bu yüzden Patchleri yükleyemiyorum..Nette olan 600 Mb'lık oyunu mu yükleyeyim..

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by cinego_35 View Post
    Yaa arkadaşlar birşey soracağım..Kimisi oyun için 600 mb diyor.. Kimisi 3 gb. Bende ki 3 gb....Ama tuhafıma giden Data klasörünün içinde Db klasörü yok. Herhalde bu yüzden Patchleri yükleyemiyorum..Nette olan 600 Mb'lık oyunu mu yükleyeyim..
    Arkadasim Bizimde oyun 3 gb ama bizde Data Klasorunun icinde Db KLasorude Cikiyo Sen Oyunu YukLerken Bir hata yapmissindir iLk Defa senden Duyuyorum BoLe Bisey..

Yok Mehmet kardeş...İkidir yüklüyorum ama klasör yok..Şimdi 600 mb lık olanı alacağım...Başka böyle problemi olan yok mu...birisi bana klasörü göndersin

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

fm 2007 deki hataLarı saymak La bitmez sanırım bide söyLe bir sey oLuyor eğer para birimiz doLar ise mesaLa bir adam aLdınız 10 a ama size geLince değeri 20 oLuyr ve kLüpten de 20 gidiyor nasıL oLuyor anLamadım...bu da cok garip bir oLay.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Ben diğer liglerde bunu denemedim o yüzden olurmu bilmiyorum,fakat öyle bir hata ki eğer Süperlig de de olursa yabancı kontenjanı sorununu kökünden
    hallediyor.

Şimdi İspanya Liginde Avrupa dışından olan 3 ten fazla oyuncu oynatılamıyor.Daha doğrusu 4 yabancı varsa 4. ye numara veremiyorsunuz.Bende bu durumda fazla yabancıyı reserve takıma gönderip, Real in reserve takımından numara veriyorum.Daha sonra bu 4. oyuncuyu as takıma yükseltiyorum ve bir sorun çıkmadan oynatıyorum.

Bişey sorucam oyunu yüklerken processing diyip 2 saat bekletiyo neden böle oluyo :S

7. Default

bnm sorunum su arkadaslar oyunun ilk sezonu yani 06-07 de fenerbahcede oynarken alex in sozlesmesi bitiyordu bende sozlesmeyi yeniledim fakat cikan uyarida takimda cok fazla yabanci olduguna dair bir mesaj aldim oysa takimda 6 yabanci vardi.. daha sonra fazlalik olanin bursa spordaki mateus denen arkadasin oldugunu anladim yalniz bu adamin bursa da oynarken bende neden kontenjani kapladigini anlayamadim eger oyle bir sorun olucaksa sezon sonu bu mateus icin olmali degilmi ???
    ikincisi ise sezon sonu gene bu sorun yuzunden adam alamadim son anda hasbel kader alex i sevilla ya kaptirdiktan sonra atalanta dan montolivo yu transfer etmek icin girisimlerde bulundum ve anlastim ama tekrar yabanci kisitlamasi devreye girdi bende deivid i yolladim arada gecen sure icinde ise sozlesmeyi 1 hafta erteledim fakat 2 hafta gecmesine ragmen sozlesme yapilamadi... tekrar baktigimda sozlesmenin hic yapilmamis oldugunu gordum oysaki sozlesme yapilmis sadece 1 hafta beklemeye alinmisti.... buda gozlemledigim 2. sorun

ya arkadaslar her sey bir yanada bu sakatlik sorunu en onemlisi bence gercege hic uygun degil hatta mantik disi cozumu yok heralde bildigim kadariyla antreman programiylada alakali degil denedim

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

şimdi şubat ayı transferLerinide içeren bir patch yapıLacak sanırım ve yapıLırkende inş. bu dedikLerimi düzeLtirLer.rusya Liginde hangi adama tıkLasanız 10 tane özeLLik var..böyLe bişey oLurmu ya ronaLdinho da biLe bir kac tane varken izmaiLov gibi bir adam da 12 tane var..rusLarı cok abartmısLar..aynı sekiLde ukranyaLıLarıda..bunLar haLLediLmeLi..

Sakatlık sorunu yanında ufak kalsa da bir mantık hatası daha var:
    Şampiyonlar Ligi ni kazanmış,takımı iki kez takımı şampiyon yapmış bir menejer olarak C takımdaki bir oyuncunun üşüttüğünde evine gönderilmesi kararını verecek kişi olmadığımı düşünüyorum.Aramama rağmen bu yetkiyi asistana verme seçeneğini bulamadım.Capello nun da böyle kararlar verdiğini zannetmiyorum...Daha ilginci bu İspanyollar Temmuz un ortasında nasıl üşütüyorki?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Post okursaniz sevinirim arkadaslar

arkadaslar bayaa uzun suredir bu siteyi takip ediyorum ve sanirim bu ilk mesajim olcak..herkes sakatliklardan kartlardan bahsediyor..konuyu bastan sona okudum gerekn aciklamalar yapilmis sakatlik konusunda (antreman ile ilgili) kart konusuna gelince yok"bi adam 1. dakikada atilirmi" "bi macta bukadar kart olurmu" arkadaslar bunun ornekleri var ligimizde ve dunya liglerinde...alin size ornek nouma..yanilmiyorsam ustanbulspor macinda oyuna girdikten iki dakika sonra atildi hemde 2. sari karttan..onun disinda bi macta 4 kirmizi kartinda gosterildigini hatirliyorum(tarih bayaa onceydi ama oluo)
    sizlere elestirime gelince ben 10-11 senedir cm&fm oynuyorum..bu kart gorme sakatliklar vs oncedende oluyordu yalniz elimiz kolumuz bagli bekliyorduk..simdi uyguladiginiz taktik bile takimin kart problemini hatta sizin takima verdiginiz guven duygusu bile degistirebiliyor..onceden alismistiniz bi taktik kurup bi sezonu 2-3 gunde bitirmeye ben senelerdir oynarim oyun ciktigi ilk gun aldim ve daha 2 sezonun 2. yarisindaydim(format oncesi ..gerci simdi yeniden basladim) ve ne takimimin hepsi sakatlandi nede cok kart cezasi aldim...bu oyun o kadar basit degil.bir arkadasim simulasyon tanimlamasini yapmis kesinlikle katiliyorum...oyunda sakatlik kart gorme bir oyun hatasi degil tamamiyle sizin hatanizdan kaynaklaniyor..oyun icinde ufak efek hatalar var dogru ki bunlar yazilimsal, database ile ilgili hatalar..oyuzden patch701 gibi yamalar cikartiyorlar...bana kalirsa bu oyun SI yaptigi gercege en yakin managerlik oyunudur.. tesekkur ederim bol fm`li gunler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi o değilde cep telefonu lazım teknik direktörlere böyle olmuyo =)

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by tilki_firat View Post
    abi o değilde cep telefonu lazım teknik direktörlere böyle olmuyo =)
    haha evet cok iyi oLur

14. Default

ya lütfen yardım edin futbolcu arayamıorum güney amerikaya scout gönderiom yalnızca gidiolar futbolcu yok anlamadım noluo direk bana msg atarsanız sevinirim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dogukan32 View Post
    ya lütfen yardım edin futbolcu arayamıorum güney amerikaya scout gönderiom yalnızca gidiolar futbolcu yok anlamadım noluo direk bana msg atarsanız sevinirim
    gozlemcine gelip yanda personel olan yerde izlenen oyunculari gorebilirsin..gozleciminin verdigi yildizlarida...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

gönderdiğin ülkeyi bilen bir scout gönderirsen oyuncu buLması daha koLay oLacaktır. bir aLmanı breziLyaya gönderirsen eLi boş dönmesi gayet normaL..güney amerikaLı bir scout aL takımına ve öyLe dene istersen

İspanya Liginde devre arası transfer yapılmıyor mu?Yoksa oyun hatası mı?

18. Default transfer hatası

arkadaşlar unofficial update yamasını yükledikten sonra transferlerde bi sorun var.oyuncuya mesela 2.5mn teklif edersem transferi onaylayınca 5mn a bana gelmiş oluyo.fiyat iki katına çıkıyo.başka bişeyden kaynaklanıyo olabilir mi

Quote Originally Posted by impala64 View Post
    yaw her maç 2-3 oyuncum sakatlanio ne biçm oyun bu hiç sekmedi daha her maç gidio en az 1 kişi

Arkadaşlar oyunda gördüğünüz hataları buraya yazabilirsiniz. Bunun için ayır konu açmayalım lütfen. Gördüğünüz her türlü hatayı veya abartı bulduğunuz olayları burada tartışabilirsiniz..

ermoon
    abiii bunamı isyann ediosunn bndeee 26 kşlikk kadroda bjkdeykenn 15 kişi sakttı amma öle svllyı elemştimm
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yhaa bn ne diycem abiii bana foul oluoo foul kualanırken bnm adam kırmızı yiyoo btün duraan toplarda oluo hermaç 1 kırmızı kartımm garntii öle abartısızz sölüorum bişi yokken oluo

Quote Originally Posted by darect View Post
    abiii bunamı isyann ediosunn bndeee 26 kşlikk kadroda bjkdeykenn 15 kişi sakttı amma öle svllyı elemştimm
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yhaa bn ne diycem abiii bana foul oluoo foul kualanırken bnm adam kırmızı yiyoo btün duraan toplarda oluo hermaç 1 kırmızı kartımm garntii öle abartısızz sölüorum bişi yokken oluo
    aynısı bendede oluyo adama 6 trilyon ödüyom sakaryaya getiriom leandro limayı ilk maçta sakarlanıo 6 ay yok yuh
    maxi moralesi aldım 500 milyara kırmı<zı kart 5 maç ceza
    martinez sakat 2 ay yok
    e.loboa 4 hafta yok
    t.cora 1 ay yok
    o.yılmaz 2 hafta yok
    z.sakar 1 ay yok
    m.güven 2 hafta yok
    quintana 6 gün yok
    kimi oynatcağğımı şaşırıyom as kadrodan o kadar uzak ki kadrom malatya ya falan yeniliom ilk maçta 5 attğım malatya ya evimde 3-0 yenildim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    7.0.1 yükledim please correct the cd rom dio

Ben de durmadan oyundan atıyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Maça girmeden önce kaydet, adam çok kötü sakatlanırsa çıkar tekrar girersin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İspanya liginde ara transfer yapılıyo oyunda hata vardır
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Benim durmadan oyundan atıyo bıktım artık, oyunu yüklediğim klasörde hata varmış diyo her hata çıktığında oyunu yüklediğim yerde yeni bir dosya çıkıyor

EDİTORE NAsı girecegiz girmiyo benim?

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri