Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 72 sonuç

Konu: Almanya ve Hollanda milli takım sorunu!

bana da ne yaparsan yap olmaz diolardı bi deneyip görmek lazım.. ama farkettiyseniz adamların sadece isimleri değişik özellikler yine aynı esas milli oyuncularla..

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzon

helal size bea..saolun bende hollandayı merak ediyodm..

Bu sorunun hallolması çok iyi oldu.Almanya ile oynadığımda oyuncularının ismini şaşırıyordum

arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda sorunu çözmeyi başardım...

FM 2007''de Almanya ve Hollanda milli takım oyuncuları görünmüyor ya da gerçek oyuncu adları yok Bu, sanırım oyunu yapan Sigames firması ile bu ülke milli takımlarının federasyonlarının isim hakkı konusunda anlaşamamalarından ileri geliyor.

Bu sorunu şu şekilde basitçe halledebilirsiniz: "C:/PROGRAM FILES/SPORTS INTERACTIVE/FOOTBALL MANAGER 2007/DATA/DB/INC"; burada "fake.inc" isimli bir dosya göreceksiniz. Bu dosyayı silmeniz gerekiyor, ama silmeden bir yerde kopyasını saklarsanız iyi olur bence. Bu dosyayı sildikten sonra başlatacağınız yeni oyunda Hollanda ve Almanya milli takımlarının gerçek oyuncuları görünüyor olacak ama yeni bir oyun başlatmalısınız..unutmayın

Lightbulb Almanya ve Hollanda milli takım sorunu!

Evet arkadaşlar yine bu tarz konular açılacağı için sabitlemeye karar verdim.

FM 2006 için Burak(hurmet) arkadaşımız bu konuya açıklık getirmişti. Sadece dosya bölümüne giden adresi değiştirip aynen buraya koyuyorum.

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\lnc\all bölümüne girin, içinde "fake" yazan dosyayı "note pad" ile açıp içindeki bilgileri silip, aşağıda verdiğim bilgileri yapıştırınız.

---------------------------------

# "FAKE_NATIONAL_TEAM" "Nation Unique ID" "1/0 - On/Off"
    # "CHANGE_PLAYER_NAME" "Person Unique ID" "First Name" "Common Name" "Second Name"

#Germany
    "FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 0

#Holland
    "FAKE_NATIONAL_TEAM" 784 0

#player name changes
    "CHANGE_PLAYER_NAME" 1277 "Oliver" "" "Kahn"

---------------------------------

Hepinize, FM'li günler dileriz.

FM 2006 konusu için, http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=14300

bu yazdığın şeyler kayıtlı oyunla uyumlu mu?yani kayıtlı olan oyundan devam ederken almanya milli takımını görebilir miyiz yoksa yeni bir oyun mu açmamız gerekli?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bunun gibi bi sorun pes5 te de var

Quote Originally Posted by nessta View Post
    bu yazdığın şeyler kayıtlı oyunla uyumlu mu?yani kayıtlı olan oyundan devam ederken almanya milli takımını görebilir miyiz yoksa yeni bir oyun mu açmamız gerekli?
    Yeni bi oyun açman gerekiyor.Bende öyle oldu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

YAHU note pad dosyasından actıp yaptım herşeyi ama tekrar eski haline getiremiyoum yani bilinmeyen uygulama biçimine note pad oyle kalsa olurmu ?

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Oyle kalsada olur

alla alla ben yazılanları yapıyorum ama olmadı.bunun başka bi yolu var mı?

yeni oyun açmanıza gerek yok.. önünüzdeki transfer dönemine kadar bekleyin o zman listeler yenileniyo ve hollanda - almanya - oliver kahn "RETURN of" yapıyolar geliyolar gerii

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Kardes allah razi oldu ama bakalim save li oyunda olcakmi

beyler simd' yaptim cok guzel olmus ellerinize saglik ama bunu yaptiktan snra mi oldu bilmiyorum C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\lnc\all bolumundeki dier dosyalari acmior bi prob olmaz ins ==== oyunun ilerleyen zamanlarinda da bi prob olmaz umarim

çok teşekkürler de galiba Japonya milli takımında da böyle bir sorun var,oda bu şekilde çözülemiyor mu

eet japonları düzeltebilsek güzel olur ben japonya milli takımını yönetmek istiodum(fm 06) da ama olmamıştı

17. Default

Çok saol Almanya ve Hollanda olmayınca zevki çıkmıyodu oyunun

Nesil
    2006

Bu iyi oldu bu isim hakları oyunda kötü oluyor inşallah daha fazla milli takıma yayılmaz.

bunun icin tsk ederim bir ricam olucak ben salihliliyim ve fm de yeni salihlispor mevcut fakat almanya ve hollanda gibi oynanamiyor onu editorden yada baska bir sekilde 2.lige atip oyna imkanimiz var mi acaba yardimci olursaniz sevinirim

20. Default

heRkez bundan sikayetciydi iyi oLmus saoLun (:

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal dan

Daha önce ayarları yaptım almanya ve hollanda açıktı !!sonra savemi yeni bi bilgisayara yukledim orda ayarları yapmadan girdim oyuna şimdi ise almanya ve hollandada oyuncular kapalı ne yapabilirim???yeniden ayarları yaptım yeni makinede fakat olmuo?Acil cvp yazarsanız çok savinirim beyler

ARkadaşım ben silip senin dediklerini yazdım ama .inc olarak kadetmeme izin vermedi. Ben de metin belgesi oalrak akydettim. Diğerini silmelimiyim?

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal dan

Yaw beyler saveli oyunda düzeliomu bu problem bi cvp verin lutfen ????????

eyvallah güzel çalışma,2006 da da bu sorun vardı almanya açısından 2007 de de devam etmiş nedense,ama şimdi düzeldi,sağol...

Quote Originally Posted by candeger View Post
    saveli oyunlarda düzelmez

Quote Originally Posted by candeger View Post
    bende düzeldi.

bende kayiti oyunda da oldu ama yeni oyun aciyorum transfer donemi bitiyor ve oyun hata veriyor oyunu oynayamiyorum yardimlarini bekliyorum

hata ise su:

Ciddi bir problem ile karşılaşıldı ve uygulama kapatılacak.Hatalı dosyaya şurada rastlanıldı:
    PC-A32DC8A84504/C:/Program Files/Sport Interactive/Football Manager 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Fm 2006 yaptığınızda çok Sevinmiştim Şimidede Teşekkür ediyorum

29. Default

Aynı şey japonya içinde geçerli bunu yaparsak japonya da görünüyormu

bn de duzelmedi sinir oldum bi yardim etseniz
    denilenleri aynen yaptim neden olmadi :|

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri