Anket Sonuçlarını Görüntüle:

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 0 0%
Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 114 sonuç

Konu: Application Data klasörünü bulamayanlar.

Quote Originally Posted by jNr View Post
    --------------------------------------------------------------------------------

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539
    suna bi çaresi olan var mı
    aynı sorun bendede var çözümü bulamadım henuz

eğer deepfreeze gibi programlar varsa silinmez ama diğer türlü o klasör silinirken sorun yaratmıyor

Quote Originally Posted by gece kusu789 View Post
    bende hata veriyor bir türlü oynayamdım şı oyunu yamayla lütfen yardım edin arkadaşlar
    yama degil arkadasim dil secenegini ve klavyeni abd ingilizce yap

yapcamı sandım olmadı şimdide yedek alarak belgelgdrimdekini silcem olur inş 16 05 2009da gidiyo

Quote Originally Posted by jNr View Post
    --------------------------------------------------------------------------------

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539
    suna bi çaresi olan var mı
    aynı sorun bendede var oyunu kaldıramadım normal sildim şimdide yükleyemiyorum bi caresini bulan varmı lütfen yardım edinnnnn
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bütün temp teki dosyaları sildim belgelerimdekileride sildim oyun hakkında hiç bir şey kalmadı ama yeniden kurmuyor bir çaresi bulan varmı lütfen bi yol gösterim makineye format atacam vallaa

6. Default

benim cd dvd yükledim dili düzelttim spots interactiv zaten çıkmadı appliction datada
    ama cd takılı iken please insert the correct DVD-ROM select OK and restart application diyo
    cd takılı değilken aynısının CD-ROMlusunu veriyo

dosyayı buldum ama sports ınteractıve yok

Default mutlaka okuyun

beyler en sonunda buldum yaptim bende. yapamayanlar icin yardimci oliyim dedim. nerdeyse herkesin o denilen klasoru silememe gibni bi derdi war weyada silince tekrar gelio. ben bunu http://www.sigames.com/sibase.php?type=view&id=213 adresli siteden ogrendim. yapmaniz gereken sey cden documents and settingse girin sora kullanici adiniza girin sora application data sora sports interactive e girin sora fm2007ye girdikten sora karsiniza cikan dosyalardan settingse girip orda cikan version 702yi silin. artik menejer ekleyeblrsiniz bide unutmadan soliyim bu dediklerimi yaparken oyun acik olmicak. iyi eglenceler herkese

sorun menejer ekliyememe diilki oyun bende 16 myıs 2009 a geliyo tık serious.... dio ama denicem

bende cache diye bi dosya yok fm 2007 oldugu dosyada gizli de degil arama motorundan aratiyorum cikmiyo nedir acaba nedeni

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka

walla sanırım kimse çözemedi bu sorunu, 20 Haziran 2010 yılında oyun a serios error was encountered and the application will close.An error file has been generated in ; ... hatası ile göcüyor, bu forumdaki herseyi uygularıdm yok dosya sil yok format at geri kur yok oyunu patch si kur vb... herseyi denedim ama sorun hala devam ediyor, gercek su ki bizim hatamız sigames cok güvenmekti sanırım, Klavye TR sorunu ile basladı sorunlar sonra Turksportalın güncellemsini eklemediler, Patch yeterince iyi oyunu düzeltemedi, şimdide komik hatalar, sonunda FM yi bizden sogutucaklar. Galiba Klavye olayıda bu yüzden gereksiz olarak görülen bir yeriz sanırım, FM2007 Sorunları ile tarihe gecen en super fiyasko...
    Saygılarımla

12. Default

Quote Originally Posted by Elgor View Post
    walla sanırım kimse çözemedi bu sorunu, 20 Haziran 2010 yılında oyun a serios error was encountered and the application will close.An error file has been generated in ; ... hatası ile göcüyor, bu forumdaki herseyi uygularıdm yok dosya sil yok format at geri kur yok oyunu patch si kur vb... herseyi denedim ama sorun hala devam ediyor, gercek su ki bizim hatamız sigames cok güvenmekti sanırım, Klavye TR sorunu ile basladı sorunlar sonra Turksportalın güncellemsini eklemediler, Patch yeterince iyi oyunu düzeltemedi, şimdide komik hatalar, sonunda FM yi bizden sogutucaklar. Galiba Klavye olayıda bu yüzden gereksiz olarak görülen bir yeriz sanırım, FM2007 Sorunları ile tarihe gecen en super fiyasko...
    Saygılarımla
    haklsin arkadasim oyunu duzelecegine dahada beter oluoo yeter diorum artk

Arkadaşlar ben sezonun ortasına kadar geldim antalya maçından sonra oyundan çıkıp bu hatayı werio: A serious error was encounteered and the application will close. An error file has been genetated EBF/C:/Documents and Settings/Mesut/Desktop/Football Manager 2007
    oyunu sildim olmadı application datadaki fm 2007 yi sildimolmadı belgelerimi sildim olmadı temptekileri silmeye çalıştım bazıları yazmaya karşı korumalı dedi silinmedi bazılarını başka program kullanıyo dedi silinmedi ben napcam 5 gündür bunla uğraşıom delircem artık
    coskun1907 ben o başlığı bu konuyu okuduktan sonra açmıştım ama gene olmuo bi yardım etseniz çok iyi olcak

14. Default

arkadaşlar bende oyunu kuramadım bu hatayı verio yardımcı olurmusunuz lütfen

Quote Originally Posted by baRock View Post

arkadaşlar bende oyunu kuramadım bu hatayı verio yardımcı olurmusunuz lütfen
    denetim masası>bölge dil seçenekleri
    burdan konumu abd dilide ing yap sonra diller sekmesine gel ayrıntılar de ve ekleye bas dili ing klavyeyi türkçe q seç dene belki olur

bu sorun beni deli ediyo ne diyim çok sinirliyim bu hatayo ne yapcaz bu hatanın tam sorumlusu kim aceb firmamı

bir soru sormak istiyorum benim bilgisayarım kurulurken windows ingilizce idi araçlar kelimesinin ingilizcesi ne olabilir siz bana türkçe'sine bakarak anlatabilir misiniz yani üstteki 5. yere gir sonra en alttan bir üstteki şeklinde falan anlatabilir misiniz

Beyler Ben Kurdum CDen Document And Settingse Girdim Oradan Owner a Girdim Ve Sports İnteractive Dosyasını Sildim Geri Dönüşüm Kutusundanda Sildim Bir De Bölge Ve Dil Seçeneklerinden İngilizce(A.B.D.) Ve Diller Bölümünden De İngilizce(Q)Yu Seçtim Oyuna Girdim Profil OLuşturdum Ve Şuan Oynuyorum.

Quote Originally Posted by mesutaltun61 View Post
    Arkadaşlar ben sezonun ortasına kadar geldim antalya maçından sonra oyundan çıkıp bu hatayı werio: A serious error was encounteered and the application will close. An error file has been genetated EBF/C:/Documents and Settings/Mesut/Desktop/Football Manager 2007
    oyunu sildim olmadı application datadaki fm 2007 yi sildimolmadı belgelerimi sildim olmadı temptekileri silmeye çalıştım bazıları yazmaya karşı korumalı dedi silinmedi bazılarını başka program kullanıyo dedi silinmedi ben napcam 5 gündür bunla uğraşıom delircem artık
    coskun1907 ben o başlığı bu konuyu okuduktan sonra açmıştım ama gene olmuo bi yardım etseniz çok iyi olcak
    oyunu silip yeniden kurman lazim sanirim.

Kedndi İşinizi hallettikten sonra topice uğramıyosunzu bile nasıyaptıysanız söyleyinde bizdeyaplım dat klasöründeki fm2007 yi sildim belgelrmdekiinde sildim...Bu sefer Reklamlar çıkıo sonra Ekran kararıyo yardım.....

Arkadaşlar isterseniz daha önceden yaptığım videoyla da yapabilirsiniz..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=25560

olmuyor her şeyi denedim oyunum gitti başlayamıyorumda ya yine olursa

Ben de araçlarda klasör seçenekleri die bişey yok yha....

Quote Originally Posted by solidfb View Post
    Ben de bulamamıştım başta bu klasörü.Ancak sornadan nasıl bulacağımı keşfettim.Bu sorunu yaşayanlar için yardımcı olayım dedim;

Yerel Disk C'den Documents and Settings ve sonra kullandığımız hesaba ait kullanıcı adına girdiğimizde,eğer Application Data klasörü orada gözükmüyorsa yapmamız gereken şudur;

Pencerenin üst kısmından Araçlar'a tıklayıp oradan klasör seçeneklerine giriyoruz.Daha sonra açılan pencereden görünüm sekmesine girip,gizli dosyalar ve klasörler kısmından,gizli dosya ve klasörleri göster şıkkını işaretliyoruz.

Bu kadar.Daha sonra Sports Interactive klasörünü silip oyunumuzu oynayabiliyoruz.

Beni gizli klasörlerü görmek rahatsız ediyor.Sizi de rahatsız ediyor ise aynı şekilde bu sefer eski şıkkı,yani;Gizli dosya ve klasörleri gösterme şıkkını ilşaretleyip işlemi tamamlıyoruz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

İyi oyunlar....
    arkadas onu yapacagina başlatta 'ara' die bisi war ordan arayabilirsin dosyayi

25. Default

tesekurler dosyayi sildikten sonra oyuna girebiliyorum...

Unhappy

ya abi banada yardım edermisiniz bu Application Data nerede arıyorum bulamıyorum ... yardım ederseniz sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya abi bende sildim ama giremiyorum ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar Application Data bende buldum ve sildim ama giremiyorum oyuna yardım ederseniz sevinirim lütfen

Quote Originally Posted by kemal52 View Post
    ya abi banada yardım edermisiniz bu Application Data nerede arıyorum bulamıyorum ... yardım ederseniz sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya abi bende sildim ama giremiyorum ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar Application Data bende buldum ve sildim ama giremiyorum oyuna yardım ederseniz sevinirim lütfen
    Application Datayi mi sildin yoksa icindeki fmyi mi sakin Application Datayi silme tabi baska dosyalar warsa

Silince Oldu Arkadaşlar Boşuna Kasmayın..

29. Default l]tfen yardim kafayi yiyecem

abi herseyi yaptim ama oyun aciliyor profil olusturamiyorum first name last name de kaliyor isim takim secemiyommm yardimmmmmmmmm ederseniz cok sevinirim

Application Datayi gizli dosyalar içerisinde de bulamıyorum.Onunla alakalı dosya çıkmıyor. yardım edin bıktım usandım 2006 dan...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri