Anket Sonuçlarını Görüntüle:

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 0 0%
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 114 sonuç

Konu: Application Data klasörünü bulamayanlar.

Default Application Data -> Sports Interactive yok?

OYUNUN KURULMASIYLA ILGILI PROBLEMLER

ARKADASLAR BEN 2007 YI BI TURLU KURAMADIM BILGISAYARIMA.ILK BASTA CALISTIRMADAN DIL SECENEKLERINI AYARLAMAK GEREKIYOMUS AMA BEN AYARLAMADAN KURMAYA CALISTIM.VE SIMDI KURULMUYO.
    Bilgisayarım->C:\(Yerel Disk)->Documents and Settings -> Oturum Açtığınız Kullanıcı Adı ->Application Data -> Sports Interactive
    BURDA DOSYAM OLMASI GEREKIYOMUS AMA O DA YOK....
    BI DE BEN DIL SECENEKLERINI AYARLARKEN BI YERDE WINDOWS CD SI KULLANIP KULLANMAMI SORDU BENDE KULLANDAMADIM ACADA ONDAN MI SORUN
    BI COZUM YOLU SUNARSANIZ SEVINIRIM..
    SIMDIDEN TESEKKURLER//

arkadaslar ben bu turkce yamayi indirdim ve daha sonra ne yapacaimi okuduklarimdan cikaramadim.bana sirasiyla anlatabilirmisiniz yapacaklarimi.

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Kaç tane kullanıcı adın var onların hepsinin içine bak. Olamaz diye birşey yok. Gizli dosyaları göster seceneğini işaretledin mi?
    Bir tane kullanıcı adım var. Gizli doyaları göster seçeneğinide işaretledim. Hatta sağlam olsun diye son seferde yeni bir kullanıcı adı açtım. Orada da bulamadım oyunu kurduğumda. Cidden çok kötü durum. 2006 dan sıkıldım. 2007 de oynayamıyorum. Diğer menager oyunlarıda tat vermiyor..

ben tekrar 2006ya döndüm

Ya bende Application Data klasörü var ama icinde Football Manager klasörü yok. Daha öncedende silmedim. Oyuna girince grafikler gözükmüyor

"Array access out of bounds" hatasının ne olduğunu bilen var mı?

Vazgeçtim!!!

8. Default

ya ark.lar okuyana kdr canim cikti hepsini ben su karara vardim bu kdr sey bizleri soguttu oyundan simdi herseyi tam yuklesem bile 1 sezon oyniycam abuk sabuk bir hata vercek burnumdan getircek fm 07 onun icin biz fm 06 ile devam edelim simdi fm 08 cikinca da onla oynariz fm 07 beni soguttu bu kdr seyden sonra

Arkadaşlar tüm mesayları okudum ve A serious hatasını düzelten 3-4 kişinin olduğunu gördüm bu kişilere sesleniyorum 7 yıldır oyun piyasasının içindeyim bir oyunu bu kadar çok isteyipte yapamadığımı hatırlamıyorum ve bu oyunu da kesinlikle oynayacağım lütfen bu sorunu halleden arkadaşlar buraya yazın gerçekten çok yardıma ihtiyacımız var yöneticilerden de bu konuyu iyi gözetmelerini istiyorum haydi bu hatayı hep birlikte çözelimmm...

10. Default

aplication datadan sports interactive gir ordn fm 2007 onun içindeki catche dosyasını sil oyuna giriyo sorunsuz bi şekilde hemde türkçe klavyeyle ama sonra bu catche dosyası kendikendine yine çıkıo ortaya b.k warmış gibi genede giriyo oyuna girmeden önce siyah ekranda 30 saniye falan bekletio ondan sonra giriyo oyuna.

Quote Originally Posted by GERILLA92 View Post
    Arkadaşlar tüm mesayları okudum ve A serious hatasını düzelten 3-4 kişinin olduğunu gördüm bu kişilere sesleniyorum 7 yıldır oyun piyasasının içindeyim bir oyunu bu kadar çok isteyipte yapamadığımı hatırlamıyorum ve bu oyunu da kesinlikle oynayacağım lütfen bu sorunu halleden arkadaşlar buraya yazın gerçekten çok yardıma ihtiyacımız var yöneticilerden de bu konuyu iyi gözetmelerini istiyorum haydi bu hatayı hep birlikte çözelimmm...
    Lütfen.. Ben de rica ediyorum.

Arkadaşlar bende bulamadım ama yeni CD aldım onu yükledim şimdi hiçbir sorunum yok sizde deneyin...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Bunlari yapiyorum yine gozukmuyo sonra tekrar aynisini yapmaya calisinca yine isaretlenmemis oluyo bunun nedeni nedir

14. Default

tüm bu sorunları yama 7.0.2 yi yükleyince geçer mi?

ya bu football manager dosyasını silin diyosunuz siliyorum ama oyunu açınca geri geliyor hayret birşey he birde ben yamaları yükleyince benim maç oynarken nedense yaaşta başlıyor ve oku hızlıya getirmem rağmen düzelmiyor sürekli ağır oynuyorlar görüntüde neden

abi ben daha önce o programı sildim e dolaysıyla bulamıyırom dosyay ve oyunuda oynayamıyorum

ooof hala çözüm yok nese artık 2006ya döndüm zati

sorun yok arkadaslar

19. Default Application Error Hatasi

forumda aradim ama bulamadim eger varsa kusura bakmayin.
    soruna gelince 2 haftadir ugrasiyorum nolur bi bakin ya new game diyorum ligi seciyorum ve bu hatayi veriyo dil ayarlari ve java tamamemn dogru. bilin biri varsa nolur bi yardim etsin yaw

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24546

Bu konuya bak arkadaşım.Yardımcı olur sanıyorum.

21. Default

yok arkadasim hepsini denedim olmuyo.fm klasorunu sil deiler sildim oyunu silip geri yukleyin dediler onuda 5 kere falan yaptim yinede yok. yinede ilgin icin tesekkurler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

application data dosyasını silince olması gerekir sanırım ama....

23. Default

defalarca denedim ama olmadi, yeni oyuna tikliyorum ligleri seciyorum ve baslaya tikliyorum yariya kadar yukleniyo ve yukardaki hatayi veriyo

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Üzgünüm dostum ben yardımcı olamayacağım

25. Default

ok saol yinede

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

editörde herhangi bir değişiklik yaptın mı?

27. Default

yok hayir editoru hic acmadim bile

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla editör kullandıktan sonra olmustu bana (yenı oyuna baslarken) bılemıyorum kardesım aklıma bırsey gelırse yazarım

29. Default

peki sonra nasil cozmustun kardes bende deneyeyim belki ise yarar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla oyunu sılıp yukledım ama edıtörü kullanmadım dıyorsun bence bosuna silme o baslı basına bır problem applıcatıon data.. Ben edıtoru kullanmadan once de oluyordu

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri