1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Her taktik başarılı mı, yoksa oyun mu kolay?!

1. Default Her taktik başarılı mı, yoksa oyun mu kolay?!

ben klasik diamond oynuyorum fenerle. ilk yarı bitti.1 beraberlikle liderim.şampiyonlar liginde R.Madrid, Bayern ve Stau bükreşle gruplaştık.Reali eze eze yendim kadıköyde,deplasmanda zor da olsa aldım maçı. bayerne deplasmanda 2-1 yenildim sadece.o oyunda da bayerni ezdim. herkes taktik yollamış ve herkes ezmekten bahsediyo. bu oyun çok mu kolay arkadaşlar??????????? fm2006da ilk sezonda Reali deplasmanda ezmek fener için biraz zor bi görevdi

2. Default

son cümlede "Real" yerine "Bayern" okuyun arkadaşlar,yannışlık olmuş

valla bence hiç de kolay değil.ben ö tür rakipleri hiç de eze eze yenemiyorum.o yüzden yanlış anlama ama söylediklerine inanasım da gelmiyo

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Taktiksel manada FM2007 2006'dan çok farklılık göstermiyor.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Island

ben hicbir taktikle basarili olamiom yardim edin lutfen

6. Default

he he taktik iyiymiş o zaman ewe gidince taktiğimi veriyim buraya o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

buyuk takımlarla oynamak kolay evet
    sıkıysa aynı basarıyıda lıg a takımlarında yapın oyuncu adam gıbı

tesadufunde boylesi yani

Aliyorsunuz 4 buyukleri sonra soyle yendim bunu yaptim.Sikiysa diger takimlarda yapin

4 büyüklerle ilk senesinde bir avrupa finali yapmayan başarılı oldum demesin bu menejerlik oyunlarında...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben trabzonspordayım ve dediginiz gibi süper lig kolay geçiyor ama digerlerinden zorlanabiliniyo mesela uefa da ilk turda elendim

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by anakonda52 View Post
    buyuk takımlarla oynamak kolay evet
    sıkıysa aynı basarıyıda lıg a takımlarında yapın oyuncu adam gıbı
    mesela ordu gibi dimi anakonda

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by igor View Post
    Aliyorsunuz 4 buyukleri sonra soyle yendim bunu yaptim.Sikiysa diger takimlarda yapin
    aynen kardes Helal sana
    kücük takımlara oyuncu almak cok zor

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    mesela ordu gibi dimi anakonda
    aynen kardes alt lıglerın datası felaket kötü

ya arkadaşlar bunlar bişey değil öyle adamlar varki yok iyi bi taktikle fm2006'da west hamla o seneki bütün kupaları almışlar da yok fm 2006'da iyi bi taktikle çaykurrizespor bile şampiyonlar ligi finali oynarmış da...
    böyle saçmalıklar var ya bizim söylediklerimiz normal yani yine

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Quote Originally Posted by tigris View Post
    4 büyüklerle ilk senesinde bir avrupa finali yapmayan başarılı oldum demesin bu menejerlik oyunlarında...
    Al benden de o kadar

valla ligde kötü olmama rağman galatasaray(ilk devresinde) sampiyonlar liginde guruptan uefa ya düştüm (bayern, chelsea,csk moskov.) rakiplerim vardı.

Uefada ilk 18 takım içine girdim Lyon`a elendim.

18. Default

Quote Originally Posted by zootbug View Post
    valla ligde kötü olmama rağman galatasaray(ilk devresinde) sampiyonlar liginde guruptan uefa ya düştüm (bayern, chelsea,csk moskov.) rakiplerim vardı.

Uefada ilk 18 takım içine girdim Lyon`a elendim.
    yaw arkada; fm2006 da o dedigin takimlardan birini yenmek zordu. bu oyun kolay olmus bence

ben fenerbahçeyle şampiyonlar liginde final oynadım. ama ne çektiğimi bir ben bilirim bi de allah. çeyrek finalden sonra tamamen yunanistan taktiği. golü atıp yatma olayı. oyun kolay değil bence. milan ve chealsea ile karşılaşmamanızı tavsiye ederim ilk sene için.

20. Default

Bide kücük takimlari almanizi tavsiye ederim. Ben Vestel Manisaspor'u 2 kez pes pese sampiyon yaptim ve su an Sampiyonlar Ligin'de mücadele etmekteyim. Oyun kolay mi zor mu bisey diyemem ama 2006'dan taktik anlamda farkinin olmadigini düsünüyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Fm 2006 da kolaydı bu da kolay bence daha zor olmalıydı. Ayrıca ufak takım buyuk takım çok fark etmiyor yanı fm 2006 da olsun fm 2007 de olsun ufak takım da alsam oynadııgm ligde 5 6 sezon sonra oynadıgım takım tek oluyor nerdeyse bu yuzden surekli takım değiştirerek oynamayı tercih ediyorum ve daha zevkli bir oyun oynuyor

22. Default

çokta kolay değil be.fm 2005 neydi öyle (fm 2006 oynamamış biri olarak konuşuyorum bu arada).manchester united la bile kolay değil oyun.ben iyi oynadığımı iddia etmiyorum,taktik hatalarım olabilir (zaten taktik yaparken benim için başarıdan önce oynanan oyundan keyif almam önde gelrir) ama bence orta-zor olmuş oyun.başından kalkamıyorum o ayrı.

Hileli antrenman programı ile yapıyorlar bunu

Nesil
    2006
    Yer
    Türkmenistan

Arkadaşlar dosyalar kısmında ""Inter_En_sonunda"" diye taktik var. Onu aldım. Takım ayarında biraz değişiklik yaptım. (biraz daha defansif, biraz düşük tempo) Napoli takımıyla ilk senemde Seria A ya yükseldim. Orda ilk senemde ligi 3. bitirdim. Sonraki sene ilk defa katıldığım şampiyonlar liginde final oynadım.
    Çok süper bir taktik

Mesaj Yetkileri