Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 168 sonuç

Konu: Football Manager 2007 Eleştiri Başlığı

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    karşıyaka

Default Football Manager 2007 Eleştiri Başlığı

yıllardır bizi saatlerce hatta toplamda günlerce(bir gün aralıksız 12 saat oynadıımı hatırlıyorum) uykusuz bırakan,bazen hastayken bile bilgisayar başına oturmamızı sağlayan,derslerimizden fedakarlık yaparak oynadığımız, hatta bazen onu daha fazla oynamak için yemek yemediğimiz efsane football menajer oyununun 2007 versiyonunu günlerce dört gözle bekledik hakkındaki tüm ön incelemeleri okuduk demosunu indirdik...ama sonuç: KOCA BİR FİYASKO
    oyunun data'sı berbat mesela türkiyenin yeni starı arda dandik bi oyuncu gibi yapılmış, daha sonra gelmiş geçmiş en iyi kaleci buffon gereği kadar iyi yapılmamış, fernando torres gibi bi star iyi değil, daha sonra real madrid'in satın aldığı reyes kiralık+baptista'da aynı şekilde, türk ligi tamamen berbat yine, rüştü hala kiralık, oyuncuların mevkileri bile gerçekçi diil çoğu zaman.oyunu kurarken binbir türlü zorluk yaşadık.aynı şekilde oyunu açmak için bilgisayarımızın ayarların bozduk. oyunu açtık oynamaya başladık.tam hayalimizdeki takımı kurduk takımdak i bütün adamlar bir bir sakatlanmaya başladı her maç bi yıldızımızı sakatlığa kurban verdik+birinide kart cezası olarak yani o da FİYASKO çıktı.
    e sonuçta biz bu oyuna bu kadar ilgi gösterirken sigames sanki oyunu ilk kez çıkarıyomuş gibi böle onlarca saçma sapan hata yapmış ve bizi oyundan soğutmaya başladı.şimdi yine o cm denen berbat oyuna mı dönelim acaba...turksportal yetkilileri bizim bu feryatlarımızı sizde yetkili söz sahibi insanlar olarak sigames yöneticilerine iletirseniz (tabi iletmişinizdirde heralde) belki bi patch çıkarırlarda bizde sevdiğimiz fm'yi oynayabiliriz yeniden.tabi bu konuda sizinde yardımlarınızı türkçe çalışmalarınızı dört gözle bekliyoruz...

saygılarımla...

(bu görüşlerime katılıcak bunlardan dert yanan onlarca insan gördüm hem sizin sitenizde hemde başka forumlarda)

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

tümüyle katılıyorum. data lardaki hatalar bi kenara teknik olarak da - bu forumla okuduklarıma dayanayarak - bir çok sorun olduğunu söyleyebilirim...

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

demekki türkiye ligini araştıran iyi araştırmamış suç bizde
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaw arkadaşlar biraz ısının bakalım oyuna önyargılı olmayalım.db sorunu mutlaka halledilir yamalarla....
    FM Gazetesi

beyler oyun o kadar da kotu degil. sigames in yamasi + turkce yama ciksin goreceksiniz super olacak. oyun ingilizce oldugu icin fazla isinamadik. bende bi kac gun once 2006 ya donmeyi dusunuyordum ama biraz zorlayinca oyuna isindim. ama turkiye ligi hakkinda dediklerinize katiliyorum. inanin 4 gozle arda yi bekledim. adam amr ve ozellikleri berbat. turksportal yetkilileri kisa zaman sonra bu hatalari gideren bir yama yayinlayacaklardir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewet yaw oyun fıstık gibi 2006 halt etmiş walla
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by l'espoir View Post
    yıllardır bizi saatlerce hatta toplamda günlerce(bir gün aralıksız 12 saat oynadıımı hatırlıyorum) uykusuz bırakan,bazen hastayken bile bilgisayar başına oturmamızı sağlayan,derslerimizden fedakarlık yaparak oynadığımız, hatta bazen onu daha fazla oynamak için yemek yemediğimiz efsane football menajer oyununun 2007 versiyonunu günlerce dört gözle bekledik hakkındaki tüm ön incelemeleri okuduk demosunu indirdik...ama sonuç: KOCA BİR FİYASKO
    oyunun data'sı berbat mesela türkiyenin yeni starı arda dandik bi oyuncu gibi yapılmış, daha sonra gelmiş geçmiş en iyi kaleci buffon gereği kadar iyi yapılmamış, fernando torres gibi bi star iyi değil, daha sonra real madrid'in satın aldığı reyes kiralık+baptista'da aynı şekilde, türk ligi tamamen berbat yine, rüştü hala kiralık, oyuncuların mevkileri bile gerçekçi diil çoğu zaman.oyunu kurarken binbir türlü zorluk yaşadık.aynı şekilde oyunu açmak için bilgisayarımızın ayarların bozduk. oyunu açtık oynamaya başladık.tam hayalimizdeki takımı kurduk takımdak i bütün adamlar bir bir sakatlanmaya başladı her maç bi yıldızımızı sakatlığa kurban verdik+birinide kart cezası olarak yani o da FİYASKO çıktı.
    e sonuçta biz bu oyuna bu kadar ilgi gösterirken sigames sanki oyunu ilk kez çıkarıyomuş gibi böle onlarca saçma sapan hata yapmış ve bizi oyundan soğutmaya başladı.şimdi yine o cm denen berbat oyuna mı dönelim acaba...turksportal yetkilileri bizim bu feryatlarımızı sizde yetkili söz sahibi insanlar olarak sigames yöneticilerine iletirseniz (tabi iletmişinizdirde heralde) belki bi patch çıkarırlarda bizde sevdiğimiz fm'yi oynayabiliriz yeniden.tabi bu konuda sizinde yardımlarınızı türkçe çalışmalarınızı dört gözle bekliyoruz...

saygılarımla...

(bu görüşlerime katılıcak bunlardan dert yanan onlarca insan gördüm hem sizin sitenizde hemde başka forumlarda)

Emin olun siz 12 saat oynarken yöneticiler de 2007 için uğraştı. Herhangi bir beklenti olmadan.

Ki bunun açıklaması sabit başlıklar altında FM2007 bilgilendirmesi şeklinde mevcut.

Yakın bir sürede yeni yama ile TR ligini daha iyi oynayabileceksiniz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

8. Default

Bence oyuna biraz fazla yükleniosunuz dünya kupasında rekor sayıda kırmızı kart çıktı belki sigames birazda bunu göz önüne alarak oyuna bu kadar kırmızı kart koydu ayrıca sakatlıklarda belki biraz haklısınız ama antreman bölümününün üzerinde biraz durursak o problemide düzeltebiliriz.Oyundaki data sorunlarına gelince en fazla 1 ay sonra sigames bunu eski oyunlarında olduğu gibi düzeltecektir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

bence CM daha guzel ama Fm de daha cok menajer eylemi oldugu icin oynuyorum ben.Ama su varki bence 2005 ve 2006 dan guzel bu FM.Hatta en guzel serisi bence 2007. Cok cilgin bir oyun

10. Default

ya biraz sabredin yamalarla falan düzeltilir.Hemen kötü diye kestirip atmayın

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

ben gayet memnunum hewm 2006 da koca sezon 0 kırmızı kartla bitiriyodum hiç gerçekçi değildi ayrıca data sorunları 2006da da vardı uzun calışmalar sonucu yapılan yamalarlan muthiş bi oyun haline geldi bu oyunun da o hale geleceğinden hiç şüphem yok

valla ben cok beyendim yeni yanilikler etkinlikler eklemisler kanım ısındı iyice oyuna moda girdim yanibide turkce yama cıkıcak deneme asamasındaymıs yakında oda gelir deme benim keyfime.gercekten iyi oyun olmus ben pek fazla sorun goremedim acıkcası

Quote Originally Posted by l'espoir View Post
    daha sonra real madrid'in satın aldığı reyes kiralık+baptista'da aynı şekilde
    reyes i madrid satın almadı.aynı şekilde baptista da öyle.ayrıca görüşlerine %100 katılıorum.ama 7.0.1 de inşallah hatalar düzeltilir.

Nesil
    2005
    Yer

Ayrica super bir sey var BASKANLIK SECIMI.EVET EVET oyunda artik baskanlik secimi de var arkadaslar.Yasasiiiin

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut View Post
    Ayrica super bir sey var BASKANLIK SECIMI.EVET EVET oyunda artik baskanlik secimi de var arkadaslar.Yasasiiiin
    nası başkanlık.nerden seçioz?????

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

beyler bencede bu kadar yüklenmeyin oyun süper olmuş...son zamanlarda maçları daha iyi takip edin derim bakın ne kadar kart çıkıyor ne sakatlıklar oluyor...yamayı bekleyin hangi oyun yamasız tam performans veriyor ki ??? bnce 12 saatten daha çok kalcaz pc başında...

İyi de Galatasarayla oynadığım ilk sene Trabzon 27 puanla küme düştü var bi dengesizlik . Bol fm li günler ...

oyun 2006 dan daha hızlı,bu pozitif özelliği,ama oynadığım her maç takımımdan en az 1 kişi kırmızı kart yiyor ve gene en az bir kişi ciddi sakatlık yaşıyor.umarım bu sorunları halledecek bir çalışma olur turksportalda ki olacağınada eminim...

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

ben katılmıyorum oyun bence 2006dan daha iyi.Ayrıca reyes ve baptista satın alınmadılar karşılıklı olarak kiralandılar.Ayrıca tsinin çalışmalarıyla bu oyun süper olucak Ben sadece bunu söylüyorum
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Şimdi data olayına açıklık getirelim. data olayı fm2006 çıktıktan sonra SI games in kendi yamalarıyla belli başlı bir çok hatayı giderdi ayrıca üstüne sitemizin yayınladığ TSL update ile herşey daha gerçekçi oldu data hataları kısa bir süre içerisinde giderilecektir yani. o konuda içiniz rahat olsun... Gerek SI games gerek TSI olark biz yamalarımızla hataları düzelticez

Diğer mevzular hakkında ise fazla yorum yapamayacağım izmirde olduğum için daha buralarda oyunu bulamadım..

Nesil
    2006
    Yer
    karşıyaka

Question

Quote Originally Posted by hurmet View Post
    Şimdi data olayına açıklık getirelim. data olayı fm2006 çıktıktan sonra SI games in kendi yamalarıyla belli başlı bir çok hatayı giderdi ayrıca üstüne sitemizin yayınladığ TSL update ile herşey daha gerçekçi oldu data hataları kısa bir süre içerisinde giderilecektir yani. o konuda içiniz rahat olsun... Gerek SI games gerek TSI olark biz yamalarımızla hataları düzelticez

Diğer mevzular hakkında ise fazla yorum yapamayacağım izmirde olduğum için daha buralarda oyunu bulamadım..
    evet düzeliceğinede eminim ama kaç ayda olucak bu ? mesela fm2006 son iki üç ayda mükemmel bir oyun olmuştu yani ilk çıktığı tarihten 8 ay sonra yaklaşık olarak yine ölemi olucak?

valla sigames en iyisini yapana kadar en iyi managerlik oyunu bu begenmeyen gider cm filan oynar

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Çıkan patch'lerle hatalar düzeltilince efsane olmaya aday...
    Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

Nesil
    2005
    Yer

baskani biz secmiyoruz vaatler getiriyorlar ve yonetim kurulu seciyor

baskani biz secmiyoruz vaatler getiriyorlar ve yonetim kurulu seciyor
    waype.sende şampion olunca seni seçtiler,ölemi.bu oyun süper ya

geçen sene hatırlarsanız 3 tane resmi patch yayınladı sı games sonuçta lk yapıldığında belli hatalar oluyor

arkadas database yada turkiye super ligi sorunlari........
    ne onemi var.oynayin yaw.7 yildan beri nasi oynadiysaniz oynayin.acin seriaB yi champions league yi alin bi ikinci ligden takim bakin nasi zewkli oluyo.2. ligden takim aldiginiz zamn database sorununa zaten zamn ayiramiyorsunuz.bi de turkiyede kac tane orjinal oyun satiliyor ki ki dort dortluk bi super lig bekleyelim

Nesil
    2005
    Yer

hayir biz degil. Secim zamani gelince adaylar cikiyor. Vaadler yagdiriyorlar transfer parasini soyluyorlar yeni stadlardan bahsediyorlar sonrada secilirse seciliyor.

Biz menajer olarak devam ediyoru\z.Daha juve de secim olmadi messina ve lecce secim yapti.Baskanlari degisti.

hayir biz degil. Secim zamani gelince adaylar cikiyor. Vaadler yagdiriyorlar transfer parasini soyluyorlar yeni stadlardan bahsediyorlar sonrada secilirse seciliyor.

Biz menajer olarak devam ediyoru\z.Daha juve de secim olmadi messina ve lecce secim yapti.Baskanlari degisti.
    oyunu gerçek hayata göre yapmışlar.süper bişi.peki başkan adayları tanıdıkmı oluyo acaba???

Nesil
    2006
    Yer
    Kartal/İstanbul

hatasiz kul gibi hatasiz oyun da olmaz kesin duzeltirler en guzeli ya cm 2003-2004 ya da fm 2007

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri