Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Champions LEAGUE destansı bir öykü by frozengod

Nesil
    2006
    Yer
    PapazIn ÇaYıRıNDaN

tebrikler kardes helal olsun

kadroda abarti oyuncular yok bence ilk kadroyla es degerde bi kadro ama alexe gercektede uyuz oldugumda hic bi zaman takimda tutmam deivid de oyle kezmandanda daha iyi oldugundan delgado secimim her takima gotururum taktik bolumune taktigi koydum denemenizi tavsiye ederim

3. Default

güzelmiş kardeş.Ben de fm 2006 da gs nin başında almıştım şampiyonlar ligini ama 3.sezonumda...

böle devam et taktiğin güzel..

tatktigi koydum denemenizi tavsiye ederim taktik bolumunde

Ya dostum, ben ligi inanilmaz domine ediyorum ama, clde on elemesinde bile naaparsam yapiyim hic bi basari gosteremiyorum, hemen eleniyorum iyi takimlara karsi hep yeniliyorum icerde disarda, senin taktigin kucuk takimlara karsi ezici pozisyon zenginligi ve guclu takimlara karsi basa bas oyun sagliyo mu**

Quote Originally Posted by tontonzolamoukoko View Post
    Ya dostum, ben ligi inanilmaz domine ediyorum ama, clde on elemesinde bile naaparsam yapiyim hic bi basari gosteremiyorum, hemen eleniyorum iyi takimlara karsi hep yeniliyorum icerde disarda, senin taktigin kucuk takimlara karsi ezici pozisyon zenginligi ve guclu takimlara karsi basa bas oyun sagliyo mu**
    taktik karsi takimin yapabilecegi her atagi kesmeye yonelik her takima karsi atak yaparsin ortada bi oyun olur fakat mesela benim lyon la super kupada yaptigim maci 3 0 kazandim 12 sutum var 6 si kaleyi tutmus lyonun 6 tane sutu var 1 tanesi kaleyi tutmus pek fazla aciklar olmuyoo takim halinde defans takim halinde hucum gerceklesiyo suan 2. sezondayim fc bayerni falan yendim grupta suanki kadrodan daha kotuykende kadrom sonuclar ayniydi suan tek fark wbl ve wbr min gol kralligindaki yarisi taktigi bi denemeni tavsiye ederim sabirla tabiki taktik bolumundeki basligimin altina kadronu yazarsan sana yon gosterebilirm daha rahatlikla

Ok oraya screenshot atiyorum simdi, benim genc ve muthis bi kadrom var ama istedigim futbolu bi turlu atamadim, wbr de halim kurtulus gibi bi adami oynatiyorum butun sag bek sag kanadai kullandigi gibi yuzsuzce striker da oynuyo adam, herhalde o da baya gol atar wbr de..

bunun icin anilar falan gibi bi baslik yokmu

her kelimesi ayri bir heyecanliydi. tebrikler

tesekkurler

tebrikler....

Nesil
    2006
    Yer
    cimbomistan

Quote Originally Posted by frozengod View Post
    neresi türkçe arkadaşım iyi baktınmı yanlış görmüşsün
    arkadaş fenerbehçe yazısını gördü heralde türkçe fenerbahçe yazıyo ya koptum walla

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

helal valla büyük başarı
    ayrıca anlatım tarzınıda beğendim 10 üstünden 9.9

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

helal.başarılarının devamını dilerim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12