Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 45 sonuç

Konu: Champions LEAGUE destansı bir öykü by frozengod

Arrow Champions LEAGUE destansı bir öykü by frozengod

20 ekim 2006 fm 2007 nin çıkmış olduğu haberiyle sarsılan bir yaşamın hikayesi

Ben tavla oynarken öncedende Çıkmış olsa 20 ekim tarihinde bilgisayarcımdan kapmamla evime gelip bilgisayar başına oturmamla başlayan serüven

dershanede 4. senem olmasına aldırmadan (gerçi diğer senelere göre bi fark günde 4 saatten fazla oynamamam )

Oyun zor dediler kötü dediler ama ben serinin incisi olarak gördüğüm oyunuma tuttuğum takımın menejeri olarak fenerbahçenin başına geçtim.

Takıma gelmemle revizyona gitmem bir oldu alex de souzayı sattım kezman ı sattım ve bilimum yabancılardan kurtulmaya baktım

İlk hedefim TÜRKİYE KUPASI ydı ve sonuç resimle anlatmak gerekirse bu oldu :

TÜRKİYE KUPASINDAN elenmiştim...

Hedef bu sefer büyüdü kafaya CHAMPİONS LEAGUE yi koymuştum ve ardından lig şampiyonluğunu hedefliyordum..Kimseyi dinlemedim kendi taktiğimi kendim yapmıştım ve FENERBAHÇE GRUPLARDAN BARCELONANIN ARDINDAN 2. OLARAK ÇIKTI..

İLK MAÇ CHELSEA'YLE ... (bu destanı yapmaya geç karar vermemden dolayı yani 2. sezonumda grup macları ve chelsea macına girilmiyor mac ıcı detayları burda veremeyecegım bi yolu varsa eskı maclara bakmanın söylersenız editleyerek eklerım.)
    CHEALSEA MACI TABLODA ... COK ZOR GECEN 2 MACIN SONUNDA FENERBAHCE TUR ATLADI..

ARDINDAN.. KOLAY BİR RAKİP BEKLERKEN KURA DA CIKAN YINE BİR İNGİLİZ LİVERPOOL

VE İLK MACIN TARİHİ GELDİ ÇATTI DEPLASMANDA FENERBAHCE NAPICAK?

VE FENERBAHCE LİVERPOOL A 4-2 MAGLUP OLUYOR..

2. MACA IYI HAZIRLANAN FENERBAHCENIN SONU MU GELDI ACABA?KENDI SAHASINDA YIYECEGI 1 GOLUN BILE TELAFISI COK ZOR OLABİLİR!!

2. MAÇ... :

FENERBAHCE HERKESI ŞOK ETMEYİ BAŞARIYOR...!!

KURA CEKIMI YAPILDI VE YARI FINALDE FENERBAHCENIN RAKIBI BARCELONA

BARCELONA FENERBAHCENIN BASINA BUYUK BIR BELA CUNKU GRUPLARDA 2 KEZ KARSILASAN TAKIMLAR ARASINDA UZULEN FENERBAHCEYDI 2 MAGLUBIYETIN 2 SINIDE BARCELONADAN ALMISTI FENERBAHCE..AMA BU KEZ TURUN ADI YARI FINAL HERSEY COK FARKLI OLABİLİR..!!

FENERBAHCE İLK MACTA MAGLUP OLMASINA RAGMEN UMUTLARINI KAYBETMEMIS DURUMDA...

FENERBAHCE BİR KEZ DAHA HERKEZİ ŞAŞIRTMAYI BAŞARIYOR..TÜRK İNSANI BU DERECE TESADÜF OLAMICAK TAKIMLAR MUSABAKALARDAN TAKILMADAN GECEN FENERBAHCEYI BAGRINA BASIYOR..SU SAATTEN SONRA FİNALDE YENILMEZ BU TAKIM....

İSTE FİNALE BARCELONAYI DEPLASMANDA YENEN TAKTİK DİZİLİŞ VE KADRO..

VE İŞTA FİNAL GELDİ ÇATTI FİNALDE BİR İTALYAN TOTTİNİN TAKIMI ROMA..!

BUTUN HERKEZ FENERBAHCENIN BU MACI COK RAHAT KAZANICAGINI DUSUNURKEN ROMA HERKESI SASIRTICAK BIR PERFORMANS SERGİLEYEREK 90 DAKİKAYI 2-2 TAMAMLADI...

VE UZATMALAR BASLAMIS BİTTMİSTİ İSTE BUDA SONUCTAKİ TABLO .. :

BUTUN TÜRKİYE ÇILDIRMIŞTI CUNKU FENERBAHCE CHAMPİONS LEAGUE CUP I ALMISTI

SIRADA TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONLUGU VARDI VE O COKTAN FİNAL OYNANMADAN GARANTİLENMİŞTİ

daha demın türkiye süper kupasını kaybettım yenı sezon baslangıcında ama çakma süper kupayı değil gercegini lyon karsısında galip gelerek kazandım onlarında ss lerini 30 dk ya falan koyarım oyun kapalı suan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eee bu turkce kardesm turkce cikti benim mi haberim yoq lutfen nerden temin ettin turkceyi yazarmsn... bak heyecanlandim simdi

Tebrikler güzel bir anlatım olmuş.kupa içinde tebrikler

Quote Originally Posted by EkReM_GS View Post
    eee bu turkce kardesm turkce cikti benim mi haberim yoq lutfen nerden temin ettin turkceyi yazarmsn... bak heyecanlandim simdi
    neresi türkçe arkadaşım iyi baktınmı yanlış görmüşsün

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

vayy iyi hikaye ama sonuç gözüktü başta ... heyecanı kaçtı

Quote Originally Posted by wizardmon View Post
    Tebrikler güzel bir anlatım olmuş.kupa içinde tebrikler
    teşekkür ederim uğraştık birazcık işte

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by frozengod View Post
    neresi türkçe arkadaşım iyi baktınmı yanlış görmüşsün
    yaa birsuru link acip kontrol edince boyle oluyor yanlis konuya yanlis cvp atmisim ak koptuum simdi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

darisi bizim basimiza. helal olsun kardes

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

süper olmuş

taktiğim süper işliyor ama siteye koymasını bilmiyorum baska takımlardada bendeki gibi işlerse fm 2007 nın en iyi taktiklerinden birini mi buldum acaba derim

FM2006 için olan turkçe paketı 2007de de çalısıyo ama bazen sorun vaerıyo

yok allaha sukur aldıgımdan berı hıc bır problem yok ben ingilizce ingilizce oynarım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kardes helal olsun. Yakaladığın başarı gayet etkileyici.

gereksiz mesajlar silinmiş tartışma çıkan yer editlenmiştir. lütfen konumuza dönelim

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Frozengod kardesime basarilar, boyle devam et.

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

oncelikle anlatis tarzin super daha sonra ise aldigin o C.L kupasi icin seni tebrik ederim helal olsun...

Arkadaşım öncelikle candan tebrik ediyorum. Helal olsun valla. O kadar da güzel anlatmışsın ki hikayeyi gerçekten insanı daha da bağlıyor. Yürek dayanmaz o mücadeleye. Tekrar tebrikler.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Tebrikler kardes

herkese tesekkurler taktıgımı sıteyle paylasmak ıstıyorum ama nasıl koyucagımı bilmiyorum

Taktiğini ilkönce kaydet sonra belgelerimden o taktiği upload et.Sonra burdaki gibi bi ss koy taktiğinin vede taktik bölümünde paylaş

Taktiğini ilkönce kaydet sonra belgelerimden o taktiği upload et.Sonra burdaki gibi bi ss koy taktiğinin vede taktik bölümünde paylaş

tamamda nerden upload edicegimi tarif edebilirmisin rapidten gozattan secip upload a tiklayinca oluyormu

evet gözat diyip upload olmasını bekle sana link vericek onun birisi taktiğinin linki diğeri taktiğini silme linki.Upload linkini taktik bölümüne koyarsın ss ile beraber

24. Default

helal olsun dostum bide takımın ana kadrosunu yazarsan güsel olur...

ana kadro yok aslinda cesar delgado harici oyuncular degisebiliyo bu arada taktigi koydum taktik ve antreman bolumune

Çok güzel bir anlatım ve başarı.. Tebrikler.Bi kere bile kolay bi takımla eşleşmemişsin.Hepsi herkesin kaçtığı takımlar .

sans yokki iste nerde super takimlar var onlar cikti karsima ama sonucta aldim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeş helal ii maçlar kazanmışın
    FM Gazetesi

tatiktigide siteye koydum indirin isterseniz

öncelikle kadron zati güzel kupalardada büyük başarı elde etmişsin helal olsun daa ne diiim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri