1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: ToXiN New Talent-Bölüm 1 (Antrenörlük Hikayesi)

Default ToXiN New Talent-Bölüm 1 (Antrenörlük Hikayesi)

ToXiN antrenörlük belgesini alalı henüz 2 yıl olmuştu ama amatör Alman takımını bundesliga 2 ye çıkarmayı başarmıştı.Sezon ortası tatil için memleketine dönmüştü.Galatasarayda işler yolunda değildi Cimbom avrupaya veda etmiş gençler çürütülmeye bırakılmış yanlış sistem ve kararsızlığın kurbanı olmuş bir takım vardı ortada.Galatasaray başkanı teknik direktörün durumunu düşünüyordu.Sabaha karşı bir toplantı ile Eric Gerets in defterini düren başkan Erdal hocaya kimi düşündüğünü sormuştu.Erdal Keser ToXiN in yan komşusuydu ve aldığı başarılar Türkiyede büyük yankı uyandırmıştı.Tecrübesiz olmasına rağmen çok zeki ve çalışkandı.Oyuncuları ile çok iyi anlaşır kardeş gibi olurdu.Erdal Keser bu görev hakkında ToXiN i önerir.Herkes karşı çıkar başkan Erdal Keser in sözünü her zaman dinlemiştir.İçine sinmesede ToXiN i Cimbom un başına getirirler.Bu kararı herkes kınar ama arada güvenenlerde olacaktır.ToXiN bu olaylar üzerine kendini kanıtlamaya kenetlemiş artık rüyalarında taktikler görmeye başlamış.Kendisine Şampiyonlar ligi şampiyonluğunu hedef olarak koymuştur.
    (Şimdilik bu kadar FM frp olacak bölüm bölüm devam ettireceğim.)

Nesil
    2006

hhee............

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeş erdal keser nası başkan onu anlamadım

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Erdal Keser başkan değil ki.

frp yapalım dedik hikayenin devamı gelecek bölüm bölüm desteklerinizi bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

süper ya devam etsinnnnnnnnnn

merakla bekliyorum arkadas. Cok güzel olacagina benziyor. Ingiliz forumlarinda hep böyle hikaye yaziyorlar.

Mesaj Yetkileri