Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

ya yine olmadi#hep ERROR-NULL diooo

Arkadaşım ben dediğin herşeyi yaptım ancak genede siyah ekanda kalıyo nasıl düzeltebilirim şimdiden teşşekkurler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hasan16 View Post
    Arkadaşım ben dediğin herşeyi yaptım ancak genede siyah ekanda kalıyo nasıl düzeltebilirim şimdiden teşşekkurler.

Bölge ve Dil Seçenekleri'ni tamamen doğru ayarladığından emin ol..

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by Hasan16 View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Buyur burda ki anlatılanı yaparsan sorunun düzelecektir.

bende oyun kurulu yinede silim mi Application Data -> Sports Interactive

app. data daki dosyaları siliyorum yine aynı problem oluyor siyah ekran..çözüm lutfen acil
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    cevap ?...........

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by MAGARA_MAN View Post
    app. data daki dosyaları siliyorum yine aynı problem oluyor siyah ekran..çözüm lutfen acil
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    cevap ?...........
    Dil ayarlarını gözden geçirin..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Exclamation

turkce fm calistir derken bu hatayi verio
    run time error 52:
    bad file name or number

acil yardima ihtiyacim var
    editorle alakasi olabilirmi

ya offf beyler cıldırjamm bu jvm sorunu olmuo delirdimm su anda kafayı sıyırmıss durumdaım her turlu yardımı dndm baska cd kullandm pc yi formatladm yine olmuo nedir bu yah....:S

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Javadan kaynaklandığına emin misin, dil ayarlarını tekrar kontrol et...
    "YÜCE ATATÜRK"

ettim kardeşm ya jvm not found fln fln fln bşiler yazıo sonra live number 9 yazıo:S

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Daha önce yüklediğin java sürümlerini kaldır. Bilgisayarda arama yap java ile ilgili çıkanları sil. Daha sonra da java.com'a girerek java'nın son sürümünü yükle, artık olması lazım...
    "YÜCE ATATÜRK"

son care o işte onu da bi denim!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    olmuyoooo allahm ya delirdiimm olmuo olmuo hersei denedim ama olmuo ya bunun teknik bi cozumu yoqmu yane resmi sitesinde fln ing pek iii olmadıınadn annamadım ya mutlaka bi cozumu olması lasım uff:S

14. Default

ben oyunu yukledim htta oyun da acildi ama oyuna baslarken ligleri seciyorum ama continue linki olmuyor ve ben oyuna baslayamiyorum ya da basta 3 tane lig seciyorum bir kac kere next diyorum ama ordada klup aliyorum continue ya da start tusu yok kafayi yicem oyunu acamiyorum 2 tane farkli yerden aldim oyunu ikisinde de ayni sorun lutfen birisi yardim etin nolur allah rizasi icin

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by manyak scratch View Post
    ben oyunu yukledim htta oyun da acildi ama oyuna baslarken ligleri seciyorum ama continue linki olmuyor ve ben oyuna baslayamiyorum ya da basta 3 tane lig seciyorum bir kac kere next diyorum ama ordada klup aliyorum continue ya da start tusu yok kafayi yicem oyunu acamiyorum 2 tane farkli yerden aldim oyunu ikisinde de ayni sorun lutfen birisi yardim etin nolur allah rizasi icin
    Application Klasörünü silmemişsin sanırsam..

Tıkla.

saol arkadasim cok ';'mde yaradi valla catir catir calisio

Quote Originally Posted by manyak scratch View Post
    aynı sorun bendede olmustu:

bilgisayarım/c/decumant and settings/bilgisayar yönetcisin adı örn user/sonra gizli dosyaları aç/applicati data/sports interactive/football manager sonra icide 3tane klasör var bunlar sil sonra gizli dosyaları KAPAT kapatmassa aynı sorunu oyun icinde yasayacaksındır...

ya bnm sorunu cozen yoqmu admiiin yardım et kurbanın olaym!!:S

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sen şu hatanın ss'lerini bir koy bakalım arkadaşım ne diyor.

http://img144.imageshack.us/img144/3...05z1lm4ih2.jpg kardeşlerim işte hata bu beni intiara tesebbus ettiren hata neayptısam olmdı yah!!:Sbi yardım kurbannz olaym!:s

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla Sigames forumlarda bunları yapın diyor arkadaşım.

1. Install the game from the original disk - orijinal cdden yükleyin
    2. Try uninstall and re-install Java - javayı silip yeniden yükleyin
    3. Make sure the disk is clean and not damaged - diskin hasarlı ve bozuk olmadığından emin olun
    4. Try to install the game on another computer - oyunu başka pcye yüklemeyi deneyin
    5. If possible, try another disk of FM07 - başka bir fm2007 cdsi ile yüklemeyi deneyin
    6. Run the installer manually - elle kendiniz yüleyin.

6. için böyle bir açıklama var.
    Öncelikle lütfen Java programı yüklemesini gerçekleştirerek son sürümüne sahip olduğunuza emin olun.
    • “Başlat” butonuna tıklayın
    • “Çalıştır”’a tıklayın
    • Windows 2000, XP veya Vista ise: cmd yazın
    • Windows 98 Se veya Windows ME ise : command.com yazın
    • Geri dön seçeneğine basın
    • “D:” yazın
    • Geri Dön butonuna tıklayın. “D:” sizin Cd veya DVD-Rom sürücünüz olmalıdır, eğer sürücünüz başka bir isim ile kayıtlı ise FM07 cd’sinin bulunduğu sürücüyü seçin
    • Aşağıdaki yazının tamamını bir satıra yazınız:
    "Setup FM2007 PC.exe" -is:javahome "C:\Program Files\Java\jdk1.5.0_08" -is:log log.txt
    • “Geri Dön”’e basın. Şimdi yüklemenin başlaması gerekmektedir.
    • "C:\Program Files\Java\jdk1.5.0_08" programının asıl değeri kullandığınız sürümü ve yüklediğiniz yere göre ufak değişiklikler gösterebilir.Windows Explorer açın ve C:\Program Files\Java\" programına ulaşın. (Eğer Java programını başka bir bölüme yüklediyseniz yolunuzu ona göre değiştirin.) “jdk” dosyasının tam ismini kontrol edin(örnekte olduğu gibi: jdk1.5.0_08") Yüklediğiniz dosyanın 1.5.0 versiyonun 8. update’i olduğunu anlayabilirsiniz.

ya bikere oyn kopya ama oynadım 2.si baska bi pc dede denedim ilk sefer oldu onu da formatlamak zornda kaldım virusludu ondada ikinci seferde aynı sorunu werdi!!!:S
    bn bide manuel yuklmeyi deniim en iisi!!:S

ARKADASIM YİNEDE SORUNUMA YARDIMCI OLMAYA CALISTIIN İÇN COK SAOL TSK EDERİM .....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    olmuo yaff off olmuoo:Sway mq hataya b** sigames bile cozemio

İllegal içeriğe izin verilmiyor forumumuzda. Kopya oyunlarınız için yardım talebinde bulunamazsınız.

Arkadaşlar hani unicode olmayan program dili ayarını İngilizce yapıyoruz ya, o ayar bütün kullanıcı hesaplarına geçiyormuş. Asıl oturumumda bunun yüzünden ı harfi şapkalı y olarak çıkıyor. Nasıl düzelir?

25. Default

slm arkadaslar ben oyunu daha önce kurdum ama pcye format attıktan sonra kuramadım setupa tıkladığımda install shield sihirbazı acılıo sonra hata verio temp dosyalrarı ile ilgili ...yardımcı olursanız sewinirim şimdiden tşk.

Default Ltf Yardim = Kuramadim

Merhaba arkadaslar

bu konuda yeniyim o yuzden yardiminiza ihtiyacim var
    turksportal dan turkce fm 2007 v2 yi indirdim ve bilgisayarima kurdum daha sonra dil ulke ayarlarini yaptim
    programi calistirdigimda daha hic oyun acilmadan run time error 75 hatasi veriyor
    bunun bir cozumu varmidir acil yardiminiza ihtiyacim var

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by pinkim View Post
    Merhaba arkadaslar

bu konuda yeniyim o yuzden yardiminiza ihtiyacim var
    turksportal dan turkce fm 2007 v2 yi indirdim ve bilgisayarima kurdum daha sonra dil ulke ayarlarini yaptim
    programi calistirdigimda daha hic oyun acilmadan run time error 75 hatasi veriyor
    bunun bir cozumu varmidir acil yardiminiza ihtiyacim var
    Bu sorunun çözümü v2.1'i indirmek arkadaşım. Buyur buradan bulabilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42320

ya arkadaşlar şimdi ben format attım fm yi yüklerken dil ayarlarını yaptım tam kurulumu başlarcam ınstallshıeld sıhırbazı çalışıyo tamamı dolduktan sonra fm yükleme işlemleri yapmak için bi bi şeyin açılması gerekiyo ya o açılmıyo bilmem anlatabildim mi java yüklendikten sonra işlem bitiyo lütfen yardım edin

buun foruma baktim sayilir ama benim sorunumun tam olarak cozumu verilmemis gozden kacmis olabilir kafayi yicem simdiden tsk

Merhaba..application datadaki sports interactive dosyasının içindeki football manager 2007 dosyasını siliyorum klavyeyi de ingilizce yapıyorum oyuna giriyorum.sildiğim klasör 10 sn içinde tekrardan oluşuyo ve oyun baslamıyo.neden böle oluyo arkadaslar bi el atın

tazmania_242 ayni hatayi banada weriyo snn oyun calisiiyomu calisiyosa nsl yaptin bana bi anlatirmisin

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri