Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Default :((

ya bi kişi bana bu oyunun sistem gereksninmlerini yazabilir mi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aslankral2006 View Post
    arkadaslar ben oyunu yukledim ama baslarken menejer ekleyemiyorum nasil ekleniyorsa bana lutfen birisi bana ozel mesaj olarak gondersin
    Quote Originally Posted by alifurkankara View Post
    beyler ben kurdum oyunu sorunsuz girdim oyuna yenii oyundan seçtim yüklendi ama MENEJER EKLEYEMİYORUM İSİM YAZAMIYORUYM TAKIM SEÇEMİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
    Menejer Ekleyememe Sorunu İçin Tıkla!

abiii turkce klavyeyle oynamak sart cok zor oluoo deistir falan

ikinci flash anlatiminin sonundaki processing ekrani bende takili kaliyor. bir sure sonra cd calismayi birakiyor ve processing ekrani cd calisirkenki gibi devam ediyor ama hicbir sey olmuyor.
    bilgisayarim ingilizce, java'nin son surumunu yukledim ve application data da zaten yuklu hicbir sey yok. yardimci olabilecek olan varsa sevinirim.

beyler ya ben part 1 i sorunsuz yaptim fakat part 2 gelince bilgisarimdan fm2007 gozkmuo e ye geldiim zmn sag tikladigmda otomatik kullan die bisi yok? cd rom mu bozuk dedim film cd si taktim calistii????sorun nedir acaba acele cvp verirseniz sevinirim...cd bozuk deil kendi bilgisayarimda calistirdim sorunsuz...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BeDo07 View Post
    beyler ya ben part 1 i sorunsuz yaptim fakat part 2 gelince bilgisarimdan fm2007 gozkmuo e ye geldiim zmn sag tikladigmda otomatik kullan die bisi yok? cd rom mu bozuk dedim film cd si taktim calistii????sorun nedir acaba acele cvp verirseniz sevinirim...cd bozuk deil kendi bilgisayarimda calistirdim sorunsuz...
    Burası Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi. Forumda korsan oyunlar hakkında bilgi alışverişi yapmak yasaktır. Üzgünüz sana kimse yardım edemez..

7. Default

Beyler Yenİ Bİr Kullanici OluŞturuyoruz Ya Onu Oyun DÜzeldİkten Sonra Sİlsek Oyun AÇilirmi Şİmdİden TeŞekkÜrler...

8. Default

Beyler Yenİ Bİr Kullanici OluŞturuyoruz Ya Onu Oyun DÜzeldİkten Sonra Sİlsek Oyun AÇilirmi Şİmdİden TeŞekkÜrler...ÖZEL CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM BU SİTEYE FAZLA GİRMİYORUM...

oyunu türkçe ayarlarla oynamak için çıkabilecek bi patch'den haber varmı?

10. Default

ben ing. kLawyeyi daa cok sevdim (: (:

otomatik çalıştır dedikten sonra
    şunu tam yüklerken:

şu hatayı veriyo:

bilgisayarımdaki tüm bilgileri sildim(documents settingsin içindekiler dahil) ama olmuyo lütfen yardım edin bi arkadaş daha yazmış aynı sorunu onada cevap yazılmamış...

saol kardes cok gusel olmus ama bn bunnarı yapıorum oyunda acılıo sega falan reklamalar gecıo siyah ekran gelıo ve hiç gitmio o siyah napabilirim he bide oyunu acıp snra olmadııı için kapatınca o fm 2007 yeniden cıkmıs oluo.

arkadaslar bende gerek dil secenekleri olayini gerek de doc.and settings deki fm 2007 klasoru silme olayini gerceklestirdim ama hala siyah ekranda kaliyor

dahada yapmamiz gereken birseyler mi var benim gozumden kacan
    aynisi bende de oluyor arkadaslar lütfen yardim edin

Default lutfen yardımcı olur musunuz

oyunu kurdum..dil,java hepsi ok..çalıştırdım ama bir anda bir yazı çıktı.."a serios error was encountered and the application will close.an error file has ben generated in Crogram files/sports int...abi ne yapmam lazım? olmuyor bir turlu

abi şimdi de siyah ekran çıkıyor..burda ne yapmak lazım

16. Default

beyler bi yardımcı olun bu işlem bittikten sonra kurulumun başlaması gerekio ama bende başlamıo video da öle gösterio ama bende nie başlamıo ya ufff 3 gün oldu oyunu alalı bi yükliyemedim lütfen yardım edin...

17. Default

hocam yardımlarınız ve emeğiniz için çok teşekkürler fakat benim şöle bi sorunum war ben bunların hepsini yapıorum fakat oyunu açıorum o siyah ekrandan kurtulamadım bi türlü artı bu bölge we dil seçeneklerini ayarlarken tuş dizilimi seçenekleride ingilizce ingiltere yok bende abd uluslararası diorum???? bana yardımcı olursanız çok sewinirim yeni emalim [email protected]

@ ReDKiT_1968 > Bilgisayarında Java Yüklümü ? Değilse Yükleyip Bir Dene

@ ahmetcelik87 > Siyah Ekranın Tek Nedeni Klavye Dili Ayarlarıdır.
    Yani Ben Oyunu Açıyorum Siyah Ekran Geliyor Klavyeyi "İng" Olarak Değiştirdiğim zaman Açılıyor ABD - (İngiltere) Ayarladıgın Ekranda Tekrar Bir Bakarsan
    Giriş Dili İngilizce , Klavye Düzeni "TurkceQ" veya "İngiltere" Olabilir..

ben oyunu yükledim ama oyunu açtığımda oyun hata veriyor ve şöyle diyor

A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in;X-B6D..../program files/sports interactive/

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

ınstallshield sihirbazı hatassı verio
    yüklemio

--------------------------------------------------------------------------------

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539
    bu bi çözüm bulabilrsen çok sevinirim [email protected]

beckhier Misafir

yaa benim cd ye atiorum otomatik kullan diorum hicbir sey omuor ben napcam ya herseyi yaptim bi oyun kurak kaldi lutfen bna msj atin [email protected]

beckhier Misafir

ayrıca java da yuklu cd den yukledım

beckhier Misafir

arkadaslar lutfen bir yardim edin banaa java yi yukluorum fakat otomatik kullan diyince hicbir sey olmuor

ya sami ben orjinalini alacam fm07 nin bende su bölge dil seceneklerini ingilizce-ingiltere yapmak zorundamiyim,fm 06 da böyle bisi yoktuda ondan sordum

arkadaşlar ben cd ye otomatik kullan dediğimde pc hiç bir işlem yapmıyo bir yardımcı olurmusunuz yüklemeye başlamıyo

Siyah ekran sorunu Bolge ve Dil seceneklerinden dolayi kaynaklaniyor arkadasimiz anlatmis bir zahmet bakip duzelteceksiniz.

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
    Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539

hatasi da Java yada Dil secenegi ile ilgili..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

yaw ben siyaj ekranda cok bekliyorum sonra oyun geliyor neden acaba

Default fm 2007 kurulum sorunu ( dil ayarından değil)

abi dil ayarı dreğil bütün ayarlar tamam bilgisayara yeni format attım ama görüntü şu setup a basınca

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kurulumla ilgili sabit konularda bu hata yazılmış durumda, javadan kaynaklanan bir sorun, bilgisayarında yüklü olan javayı kaldırıp en son sürümünü indirip yüklemeyi denersen sorun çözülecektir.

Konu kurulum konusuyla birleştirilmiştir...
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri