Sayfa 4 / 11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

arkadaslar bendeki sorun: oyunu kuruyo rahat bi bicimde daha sonra menejeri ulkeyi seciyom daha sonra menejer kisa listeleri kuruluyo veri tabani felan hepsi tamam olurken oyun baslamasi icin duruyo ve mouse un ucu top olup kalio yav allah rizasi icin bu neden olur biri bana solesin cildircam oyun var elimde oynayamiyom lutfen yardim edebilirmisiniz

kurdum! kurdum kurdum!!! arkadaslar sonunda oyunu kurdum herkese tesekkurler basta bu konuyu acarak bize yardimci olan Mc Speedy e tesekkurler ve digerlerine tesekkur emeginize saglik herkese kolay gelsin

bütün ayarları doğru yaptığım halde ve java da yüklü olduğu halde oyun yüklenmiyor.java da hata veriyor.daha önce aynı cd den yüklemiştim çalışıyordu.neden şimdi çalışmıyor??

4. Default

arkadasLar ben javayi yukLedim diL ayarLarinida yaptim Fakat oyunu kurmuyor ve su hatayi veriyor http://img141.imageshack.us/img141/6567/adszhv3.jpg

aciL yardimLarinizi bekLiyorum pLease...

5. Default

vaLLa yeni hesap acip bende oyunu kurdum Bende de siyah bi ekran cikti sonrada resimdeki gibi yazdi...!!!http://img242.imageshack.us/img242/4137/adszjr8.jpg
    yardim ederseniz sevinirim

hersey tamam sama hala siyah ekran var Application Data klasorunu hallettim bolge sil seceneklerinide hallettim hala siyah ekran var off off

arkadaslar bu hatayi veriyo deli olcam ya hr seyi yaptim son version java indirdim olmuyo yine ya deli olcam kafayi siyircammmmm

hunter kardesim seninki dil ayarlarindan kaynaklaniyor benim ayarlarda tr de iken bole bi sonuc almistim tamamen ingilizce yaparsan dil ayarlarini sorunun hallolacak eminim

first name last name giremiyorum nasil yapilacagini biliyor musunuz

ben oyunu kurdum ancak oyunu acamiyorum.
    C:\(Yerel Disk)->Documents and Settings -> Oturum Açtığınız Kullanıcı Adı ->Application Data -> Sports Interactive
    bu sekilde bir dosyada yok bende. Bu isten anlayan arkadaslarin yardimini bekliyorum.

ya ben onu da sidim her sey tamm ama oyun acimiyo aciliyo da reklamlardan sonra goruntu gelmiyo C:\(Yerel Disk)->Documents and Settings -> Oturum Açtığınız Kullanıcı Adı ->Application Data -> Sports Interactive football manager 2007 dosyasini da sildim diller de tamm yok yok yok olmuyo bi yardim !!

Nesil
    2006
    Yer
    beyoğlunun arka sokakları

Warning:could not delete tempory file C:/docume 1/GZLK/locals1/Temp/ismp057 arkadaşlarböyle hata veriyo InstallShield diye oyunu acamıyorum

sami demirdizen ,oncelikle seni kutluyorum;nerdeyse benim gibi teknoloji cahili ve dusmani birine bile kurdurtuyodun oyunu/yazimdaki olabilecek garip sekillerdende anlayacagin gibi klavyeyi ingilizce yapmayi basardim sayende/fakat bu aksilikler pesimi birakmiyo]fm 2007 cdsini taktim senin dedigin gibi sag tiklamaya gerek kalmadan bilgisayar otomatik calistirdi;ama kurulum sihirbazi biturlu cikmadi ekrana ve belli bi sure sonrada installshield sihirbazida ekrandan kendiliginden yok oldu!!!!!yardimlarina muhtaciiiimmmmm

yahuu yüklense bile omuyorr açılmıyor nedir yapanlar nerde bee insanlık ölmüş hee :@

20 dakikadır bekliyorum ama daha oyun kurulmadı bu kadar cık beklemek gerekiyoooomuuuuu?

MC.speedy abi benim oyun program files e yüklendi ama nereden açıcam oyunu

Beyler Önce dediğimiz gibi Yerdeki Dosyaları Siliyorsunuz.
    Eğer Yok ise ve Siz Flashta Anlattığım Yerleri İngilizce (İngiltere)
    Yapmadıysanız Hata Verir Bu dediğim Ayarları Yaptıkdan Sonra Görev Cubugunda Dil cubugunda "EN" Gözükmesi Seçili olması lazım.

dostum öyle flash da gösterdiğini de yaptık hepsi tamm da yine yk bekliyoruz ekran gelmiyor valla olmicak heralde bu

19. Default

arkadaslar bende garip bi hata war.simdi oyuna girerken bastaki siyah ekranda takılıo kalıo.o en alttaki top warya o dönmüyo onu nası halletcez bi yardım edermisiniz ?

Quote Originally Posted by mahmuri View Post
    arkadaslar bende garip bi hata war.simdi oyuna girerken bastaki siyah ekranda takılıo kalıo.o en alttaki top warya o dönmüyo onu nası halletcez bi yardım edermisiniz ?
    Klavye'yi English'e Getirmelisin Görev Çubuğundan.

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

ya ben ilk yükledigimde olmuştu ,fakat daha sonra oyuna girdigimde hata vermişti ve sildim oyunu yeniden yüklemek için.yüklerken şöle bi hata vermeye başladı : The wizard cannot continue because of the following error:could not load wisard specified in/wizard.inf(104)
    WARNİNG=could not delete temporary file:C/DOCUME=1/..../locals=1/temp/ismp039/9046997.
    ACİL CÖZÜM BEKLİYORUM . LÜTFEN Bİ YARDIM. simdiden sagolun

oyunu problemsiz kurdum ama simdide acamiyorum bende de bole bi hata veriyor yardimci olursaniz sevinirim tskrler

ya pardon bşi sorcam bnm oyunum acıo reklamlar ckıo ama soradan siah bi ekran ckıo ve beklio acılmıo menu acaba neden bi fkri olan varmıı??

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya ben dil secebekleri bolumunde en sondaki abd ismi yoq onun yerine amerika birlesik devletleri dvory diye bir sey var ondan sonrakinde zaten oyun calismiyor ve oyuna start game yaptigimda baslamiyo aplication dosyasini sildigim halde gine ayni takilip kaliyor dediklerini yapiyorum yine ayni seyler belkide pc dendir diyecem kurdum oynadim benden diyecem oynadigim oyunu kuran benim yani tamamen aklim karisti artik bir yerde yanlisliklar yapiyorum ama nerde anlamis deilim hep silip kuruyorum artik gucum kalmadi calısmaların ıcın saol ama sorun galıba baska yerlerde

Dil ayarlarını değiştirince tüm fontlar bozuluyor. ş ç ve diğer türkçe karakterler doğru görüntülenmiyor. Problem nerede bir bilen cevaplarsa sevinirim.

güzel bir paylaşım .
    teşekkürler...
    keşke böle şöyler olmasa aslında orjinal oyun alsak ama çok para be kardeşim.

kardeş kurana kadar problem yok hepsini yaptım ama olmuyo takım alamıyom halbuki daha önce oynamıştım format atınca olmuyoo

bi tane oyun aciosun sonra baska bi oyun acamiousun

abi benimki 15 dk boyunca processing de ya hiç bişe olmuyo
    Zeka Yaşım Tutmadığı İçin Hesabımı Kapattılar

Abi oyunu yükledim açılıyo sonrada siyah ekran geliyo ne yapmalıyım

Sayfa 4 / 11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri