Sayfa 5 / 11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Nesil
    2006
    Yer
    Evdeen:D

Bişi Sorucam Şimdi Ben Pc ye yeni bi kullanıcı açsam(yeni Oturum) Orada Bu Dil Ayarlarını Yapsam Benim Kullandığım Ana Oturumda da Dil Deişir mi??

Ya ben söylediğiniz herseyi yaptim fakat oyun 10,15 dk sonra atiyor ya..Lütfen biseyler söyleyin ya!!!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar yükleme yapmıyor bendeki setup.Dil,bölge ayarlarını doğru yaptım,javada kurulu..Setupa basıyorum ilerleme olmuyor..Oyun bir türlü kurulmuyor.Bu sorunu yaşayan birkaç kişinin yazısınıda okudum fakat hiçbirine cevap yazılmamış.Bu sorunu çözebilen varmı acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

SS koysana Eğer düşündüğümse Link vercem!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SS koyarım koymasınada neyin SS'ini koyacağım ? Setup ilerlemiyor java hazırlanıyor diyor daha sonra o pencere gidiyor, klasik yükleme ekranı gelecek diye bekliyorum ama gelen giden yok.Hata falan vermiyor yani ama yükleme ekranıda gelmiyor..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Merhaba,

kuruluma başlamadan evel klavye ve bölge seçeneklerinden ingilizce olarak ayarlamaları yapın. Sonra kurulumu başlatın

Şimdi okudumda üstte hepsini yaptığınızı yazmışsınız. Fakat burada ilerlemesi tamamen dil bölgesi probleminden kaynaklanıyor. Tüm bölge ayarlarında ingilizce - ingiltere yapatığınıza emin olun
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    ankara/ovecler

oyunu ve turkçe paketı yukledım turkce olmadı oyun acılıo turkce deıl klavyeyıde yaptım english

S-B-Z Misafir

oyunun türkçe olması için oyun içindeki ayarlardan dil seceneğini türkçe olarak ayarlamalısın.Klavye diliyle alakası yok.

Nesil
    2006
    Yer
    ankara/ovecler

oyun icindeki ayarlarda englis ten baska secenek yok

ben her soylediginiz yapdin yukledim oyunu tikladigim zaman please insert the correct cd=rom, select ok and restart application diye yazi cikiyo nasil hallederim ben bunu lutfen acele yardim

abi bunu nasıl kurucaz ya ben bi şey anlamadım yaaa YARDIM EDİN!!!!! ne yapmamız gerekiyo YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM !!!!!! HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP!!!!!!!:confused
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Javayi Nerden İndİrebİlİrİm Acaba Bİlen Warmi?????????

Quote Originally Posted by BadBoyUtku View Post
    abi bunu nasıl kurucaz ya ben bi şey anlamadım yaaa YARDIM EDİN!!!!! ne yapmamız gerekiyo YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM YARDIM !!!!!! HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP!!!!!!!:confused
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Javayi Nerden İndİrebİlİrİm Acaba Bİlen Warmi?????????
    1) Öncelikle Flash anlatıma baktın mı ? (1.Sayfayı bir incele bakalım önce)

2) Java'nın Download linkini 1.Sayfada vermiştim fakat yeniden vereyim ,
    http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp

Flash anlatıma bir bak incele yapmaya çalış olmadıysa yardımcı olmaya çalışalım

tamam saol sami demirdizen saol tamam oynuyorum saol cok cok saol yaptim oldu saol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    saol sami demirdizen saol cok cok saol simdi rahat rahat oyunuyorum oyunumu saol tesekkurler ben bide sunu sorucam simdi bilgisayardaki tum dili ingilizce yaptikya tekrar eski haline getiririsem bisey olurmu

bende oyunu kurdum ama benim kullanıcıda application yok neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu kurdum sonunda şükür..Fakat denildiği gibi dil ayarlarını ingiltere yapmadım yoksa oyun yüklenmiyordu bende.Dil ve klavye ayarlarını ABD olarak ayarladım şuan sorunsuz oynuyorum..Oyunu benim gibi yükleyemeyen arkadaşlar klavye ayarını ABD yapsın öyle denesin derim ben..Saygılar

Flash anlatıma bakarak heps'n' yaptim ama en sonda gelismisteki dil secenegini deistiremiom cd istior bende anlamadim yardim edin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Nasil Dil Secenekleri Istiyor Arkadasim Dogru Yaptigina Emin Misin ??

efet ya en sonda gelismisi secip ordanda ing secioz ya orda windows cd sini istior cdyi takmadan halledemezmiyiz cd si yoq cunku

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by aykut_gencfb View Post
    efet ya en sonda gelismisi secip ordanda ing secioz ya orda windows cd sini istior cdyi takmadan halledemezmiyiz cd si yoq cunku
    Abicim Sen benim msn ekle orada bi senle Konusalim olurmu ?

[email protected]

ben sana yardimci olucam

20. Default

fm türkçe yamayı indirdim ama çalıştıramıyorum oyun ingilizce çalışıyor türkçe yamayı nasıl çalıştırırım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bana yardımcı olun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fm 07 yi kurdum ingilizce çalışıyor ama türkçe yamayı bilgisayara yükledim çalışmıyuır bana yardımcı olun

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar oyunu kaç kere yeniden kurmayı densemde online oynarken sorun yaşıyorum. Sık sık oyundan düşüyorum. Mesela oyunu ben kurarsam karşımdaki arkadaş oyundan sık sık düşüyo. Karşı taraf oyunu kurarsa bu sefer ben sık sık düşüyorum. Loading save database diyip join game ekranına geri dönüyo. Daha sonra refresh yaptığımda oyunu göremiyom. Hamachiyi kapatıp açmam gerekiyo. Ondan sonra tekrar oyuna giriyorum. Bir süre sonra tekrar oyundan düşüyorum. Oyun 4 defa yeniden kurdum. Hep aynı sorun

22. Default

şey..tüm programlar için uygula gibi bişey wardı ınstall filesla başlayan bişey wardı onu tıklat sonra windows xp cdsi isticek onu tak bana da aynısı oldu iki gün uğraştım da gercek sorunlar windowslarımızdan kaynaklanıo..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by cans079 View Post
    şey..tüm programlar için uygula gibi bişey wardı ınstall filesla başlayan bişey wardı onu tıklat sonra windows xp cdsi isticek onu tak bana da aynısı oldu iki gün uğraştım da gercek sorunlar windowslarımızdan kaynaklanıo..

Benim için mi diyosun arkadaşım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by alimail80 View Post
    Arkadaşlar oyunu kaç kere yeniden kurmayı densemde online oynarken sorun yaşıyorum. Sık sık oyundan düşüyorum. Mesela oyunu ben kurarsam karşımdaki arkadaş oyundan sık sık düşüyo. Karşı taraf oyunu kurarsa bu sefer ben sık sık düşüyorum. Loading save database diyip join game ekranına geri dönüyo. Daha sonra refresh yaptığımda oyunu göremiyom. Hamachiyi kapatıp açmam gerekiyo. Ondan sonra tekrar oyuna giriyorum. Bir süre sonra tekrar oyundan düşüyorum. Oyun 4 defa yeniden kurdum. Hep aynı sorun
    Allah Rızası için bir yardım edin kafayı yiycem. Online oynayamıyorum...

Error in instruction. Invalid jvm file name specified in LAUNCH. Invalid variable specification.Line number hatasını verio kurulurken ilk kurugumda vermiodu bu hatayı formattan sonra verdi nasıl çözebilirim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ss koysana bi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bana yardım edicek yok mu?????

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

o degil ben oyunu calıstırdım abi ya ama sonra hata veriyo atıyo serios error gibi bişeyler diyo neden olabilir yardımcı olabilir misin

oyunu açıom reklamlar geçio şöle bi uyarı çıkıo karşıma

Nesil
    2006
    Yer
    aydın

ben 2. bir kullanıcıyı nasıl açacağımm bana acele yardım edermisninzz bekliyorm msn adresimi de vereym [email protected] acilyardım lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

up up ^^^^

Sayfa 5 / 11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri