Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
241 ile 270 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by fmcanavari View Post
    abi oyunu yüklemeye başlamadan bişey çıkıyo ismp diye bi dosya istiyo acaba nasıl düzeltcm bilen varsa ben burdayım [email protected]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tam yuklemeye baslarken next falan yazcagi yere null yazip hata veriyo lutfen yardim edin
    Dil ayarını yaptın mı ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

slm arkadaslar ben oyunun yukledim fm 2007 ama maneger ismi yazamiyom takimda secemiyom yardim edin tsklr

3. Default Özel eğitim vermek

Özel eğitim vermek nasıl oluyor yawww

ya arkadaslar fm 2007 yi daha once yuklemis oynamis fakat okul muhabbetlerinden dolayi birakmistim. simdi sildigim oyunu tekrar yuklemenin zor olcaginida biliyordum. forumdanda bilgiler aldiktan sonra once bir format attim. daha sonra javayi yukledim. bilgisayarimi ingiliz kolesi yaptim. hatta verilen videolarda da belirtecegim noktaya geldim. fakat , oyunun kurulum yerini dedikten sonra accept next turu seyler bitince standardida isaretledim ve hata cikarmamanin verdigi mutlulukla beklerken 1 saat gecti fakat halen dolan tup halen ayni renkte. ve programfilesda da dosya olusmuyor. bunun nedeni ne olabilir. sirf bu yuzden format attim, 4=5 kere de bu yuuklemeyi denedim. lutfen yarrdim

5. Default

lütfen yardım

Quote Originally Posted by ankarasaltuk View Post
    ya arkadaslar fm 2007 yi daha once yuklemis oynamis fakat okul muhabbetlerinden dolayi birakmistim. simdi sildigim oyunu tekrar yuklemenin zor olcaginida biliyordum. forumdanda bilgiler aldiktan sonra once bir format attim. daha sonra javayi yukledim. bilgisayarimi ingiliz kolesi yaptim. hatta verilen videolarda da belirtecegim noktaya geldim. fakat , oyunun kurulum yerini dedikten sonra accept next turu seyler bitince standardida isaretledim ve hata cikarmamanin verdigi mutlulukla beklerken 1 saat gecti fakat halen dolan tup halen ayni renkte. ve programfilesda da dosya olusmuyor. bunun nedeni ne olabilir. sirf bu yuzden format attim, 4=5 kere de bu yuuklemeyi denedim. lutfen yarrdim

beyler mujde . sorunuma careyi de buldum. bilgisayari ingiliz degil abd kolesi yapacaksiniz. yani abd ingilizcesini kullancaksiniz. bilgisayardaki tum javalari silip cd de verilen javayi yukleyeeksiniz. gecmis sports interacive dosyalarini nerede gorurseniz silip sonra bir restart atcaksiniz. bilgisayar acildiktan sonrada oyunu setupa tiklayarak kurup browseyu yani oyunun kurulma yerinide degistirin. ben bunlarin hepsini yaptim . ve calisti.

Quote Originally Posted by baris91ka View Post
    arkadaşlar ben dediğiniz dil ayarlarını yaptım.ancak fm07 nin setup ında "processing" dediği yükleme hiç bitmiyor.
    birkaç arkadaş daha yazmış cevap göremedim,lütfen yardımcı olun.
    ben hatanın kaynağı olarak java dan şüpheleniyorum,ancak java.com daki direkt java kurulumundan yapamıyorum,hata veriyor.sun.com dan indirip kurduğum, pc mde java re1.6.0 var. sanırım şuan 6.1 var.ama indiremiyom
    hata bundan mı?ya da ne?lütfen yardım..
    arkadaşlar!
    kendi sorunumu kendim çözdüm.eğer yukarıdaki sorunla karşılasırsanız javanın son sürümünü indirin.bu indirme işleminde firefox kullanıyorsanız sorun çıkabilir.bu yüzden "internet explorer" kullanmanızı tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Arkadaslar benim sorunuma cozum bulursaniz cok sevinirim.Benim cdim 2 cd ve icinde beni oku dosyasi var.Beni oku dosyasinda cdnin icindeki bi dosyayi rarla ac diyordu onu yaptim.Sonra Bolge dil seceneklerini ve javayi yaptim.Sonra beni okuda oyunu normal yukle diyor ama nasil normal yukleyecem bilmiyorum.Otomatik kullan dedigimde bilgisayara hic bise olmuyor.yani next next diyecegim yer cikmiyor hic.Yardimci olacak arkadaslar simdiden tsk

9. Default

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Dil ayarını yaptın mı ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105
    evet yaptım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yaptım bundan önce bi yama yüklemiştim ondan sonra oldu hep
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    abiler benim sorunum setup işlemleri çıkması gereken yerde next falan yazan yerde ''null'' diye bişey yazıyo we sadece cancel tuşu açık abi tatilde yaklaşıyo lütfen yardım
    .
    .
    .

10. Default

akliniz varsa hic yuklemeyin bu 2007 nin hatasi derdi tasasi hic bitmiyo bende yukleyemiyodum 2 hafta sonra yuklemeyi basardim ama simdi lanet olasibi sorunla ugrasiyorum ama bunuda asmasini bilirim ben o hatalara gununu gosterecem

ya bu sıtenın admınlerı hıc ıyı egıl. mıletın o kadar problemlerı var. hıcbırıne yardımcı olmuyorlar. herkes de ya oyunu yuklemyor yada fm 2006 ya donuyor. mıllet admın oldum dıye hemen havalara gırıyor. altı ustu bı sıtede admın sın . ne bu tavırlar.

12. Default

Ben Yerel Disk e girdim Documantes and Settings de g,rdim Apllicition Data girdim ama Suport İntarctives yok:SNe yapmam gerek??

arkadasslar oyun a giriyorum menegar ekleme bölümünde profil olusturamıorum nedeni nedir bilen war mı acaba memeger ekleyemiyorum yardım edinnn

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by musti_90 View Post
    arkadasslar oyun a giriyorum menegar ekleme bölümünde profil olusturamıorum nedeni nedir bilen war mı acaba memeger ekleyemiyorum yardım edinnn
    kardeş cache dosyasını silmelisin

bilgisayarım--->yerel disk c----> documents and settings----->bilgisayarın adı---->application data----->sports interactive----> fm 2007----->cache

bu dosyayı silersen sorun ortadan kalkacaktır bu dosyların görünebilmesi için araçlar----->klasör seçenekleri----->gizli dosyaları göster açık olmalıdır !!!!!
    I'm back...

Arkadaslar ben bu soylenenlerin hepsini yaptim java yuklu kurulumu ayni sekilde yaptim dil seceneklerini yaptim ama yine siyah ekran :S kurtulamadim yardimci olursaniz sevinirim...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya yardimci olacak kimse yok mu ? :S

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

bilgisayarım--->yerel disk c----> documents and settings----->bilgisayarın adı---->application data----->sports interactive----> fm 2007----->cache

Bu nu yaptınızmı?

yaptim ama yine ayni oyunu calistirdigimda siyah ekran cikior :S

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by sametty View Post
    yaptim ama yine ayni oyunu calistirdigimda siyah ekran cikior :S
    O zaman dil ayarlarınızı bir daha gözden geçirin..

ya beyler ben butun soylenen ayarlari yaptim ama ayni hala hic bir degisiklik yok :S

versiyonu nasıl yukseltırız arkadaslar ?

arkadaslar orijinal cd aldim ama oyuna baslamak icin cd istiyor bunu nasil cozebilirim.önceden kopya yüklüydü ondan kaynaklanabilirmi.

ya arkadas bu oyun neden bu kadar hata verio yaf.....ALLAh askina niye bole oluo bu oyun yaafff..
    kafayi yiyecem wala

ya bana acil yardım edinb lütfen,

hangi konuda yardım edelim

ya bana acil yardım edinb lütfen,herşeyi baştan anlatıommmm;
    1=oyunu açmayıdenedim ilk başta simsiyah bi ekran çıkıodu karşım
    2=oyunu silip yenden yüklemeyi denedim,oyun silinmedi,java.lang die bişi hata weriodu
    3=bende bilgisayara format attırdımmmm
    4=sonra hep yüklemeyi deniom,o jvtr yüklenio
    5=ondan sonra ERROR dio
    6=NULL die bişi yüsünden hep error çıkıo
    7=NULLU arattırdım bilgisayarda sistem32 die bi dosyanın içinde
    8=ben siliom o geri gelio,ben siliom o geri gelio
    9=fıtık oldum,burda yasılanlarında hepsini yaptım
    lütfen biri bana yardım etsinnnn

Bilgisayarın dilini ing. yaptınmı

Default yessss

yaptım tabiiii

""C:\Documents and Settings\ahmet\Application Data"" buraya gir "Sports Interactive" klasörünü silbi belki olur dene

ok birasdan dönerimmmmmm

arkadaslar fm 2007 nin download ını bulamıyom yardımcı olabilirmisniz hangi siteyi açsm file not found diyor

Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 7891011 SonSon

Mesaj Yetkileri