Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 309 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Default vista

arkadaslar oyunu vistaya kuramiyorum bi turlu dil seceneklerini java ayarlarini yapmama ragmen hic bi deisiklik olmuyor oyun aciliyo reklamlardan sonra oyun basliyor yalniz ulkeleri sectikten sonra isim yazma yerinde oyun devam etmiyor yazi yazma yeri gozukmuyor ayrica baslangictaki preferences egirince oyun hata verip kapaniyor ne yapmam gerek acaba

Arkadaşlar hani unicode olmayan program dili ayarını İngilizce yapıyoruz ya, o ayar bütün kullanıcı hesaplarına geçiyormuş. Asıl oturumumda bunun yüzünden ı harfi şapkalı y olarak çıkıyor. Nasıl düzelir?

lütfen yardım

Bilader bi format attık pc ye gitti güzelim oyun.Şimdide java falan 1.6.0 kurulu tam oyunu kurucam java ******* machine hep hazırlanıyor.1 saat oldu 2 saat oldu hala hep hazırlanıo doluo bi daha doluo ayar oldum .

yoq kardeşm ya nerden acıcam oyunu artıq son care oyunu dvd cd alıp denicem!!yada yeni bilgisayar alcam!

Ya arkadaşlar dil ayarlarını yaptım,javanın son sürümünü yükledim ama her seferinde yüklemeye başlıyor sonra birden yükleme duruyor.Benim gibi bu sorunla karşılaşan arkadaşlar var ama çözüm yazan yok,işin ilginci format atmadan önce hiç sorun yaşamadan yüklemiştim,formattan sonra ise bir türlü yükleyemedim.Rica ediyorum bilen varsa benim gibi aynı sorunla karşılaşan çok insan var,yardım edebilir misiniz lütfen?

Arkadaşlar sorunumu en sonunda çözdüm ve birçok arkadaşada rehber olması için yazıyorum.Yeni bir kullanıcı hesabı açın yalnız dikkat edin java yüklü olmalı ve dil de ingilizce olmalıdır.Herkese kolay gelsin.Bir sorunu daha halletik sonunda.

6. Default

ya arkadaslar java ******* machine dolarken surekli dolmaya devam ediyo baska sayfa acmiyo javayida yeniledim nasil cozcem yardim edin lutfen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar orjinal dediginz cd ne kdr ve ankarada nereden alabilrim yardimmm

slm millet ya bende document and settings e giriyorum o application data adli dosya bazi pc lerde gizli tmm gizli dosyalari goster diyorum o sayfadan cikiyorum bi baktim tekrar otomatik olarak gosterme yazmis bi turlu goster olmuyo

vista home premium kullanıyorum. yüklemede bi sorun yaşamadım. dvd den yükleme yaptım dil ayarları falan hiç bir şey yapmadan oyunu yükledim. benim sorunum oyun ilk açıldığında reklam sayfalarından sonra siyah bir ekran geliyor ve öylece bekliyor. fm 06 yı sorunsuz oynuyorum. her ikisindede türkçe yama yaparken fm.exe dosyasını bulamıyorum.
    yardım ederseniz sevinirim

yaaaw bendeki hata şuuu arkadaşlar lütfen yardımcıı olursanız sevinirim...oyunu yüklerken şu hatayı veriyo ve kapatmak zorunda kalıyorumm

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri