Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

slm arkadaslar anlatımdakı hepsıu bende tamam ama otomatık kullan dıyınce bırsey olmuyo lutfen yardım edın yaw 2 gundur yapamadım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadasalar kurulumdakı kının hepsını yaptım ama otomatık kullanmaya tıklıyınca olmuyor lutfen yardım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    lutfen yardım etın sımdıden tskurler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar lutfen yardim edin herseyi yaptim javayi yukleim dil ayarlari yapali ama setupa tiklayinca ekrana setup cikiyor ama dolmuyor lutfen yaridm edin

Default fm kurulum hata

slm ben oyunu yükleyemiom java yı yükledim java1.4xdie bişey çıkıyo kedi seçtiriyo seçiyom jeve.ewe yi yine hata veriyo yardımcı olursanız sevinirim

Default nolur

ya nolur allah aşkına biri [email protected] msn adresime fm 07 nin turkce yamasını göndersin site hata verio

ben application dosyasini hala bulamadim.bulabilenler yardimci olun noolur.acil olursa sevinirim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya kardesler.taam application data yi buldum.ama icinde sports interactive yok.halbuki ben azrailin flashi izlemeden once kurmustum oyunu.ve ayrica hala please insert the cd to cd room die hata verio.

Bende de 10 ağustos 2009'a geldim galatasaray ile .saat 10.00 da,ilerleyince hata veriyor.
    A serious error was encountered and the application will close an error file has been generated in;.... yazıyor.dil filan hepsini yaptım.yardımcı olabilir misiniz?

Nesil
    2005
    Yer
    İst/B.evler

Butun dil ayarlarini falan forumda bulundugu gibi uyguladim fakat hala siyah ekrandan ileri gecemiyorum JAVA surunumundende sorun yok en sonuncusuyla guncelledim cunku baska tur bir problem olma ihtimali var mi yoksa silip tekrar mi yuklemek gerekli ?

Bende ki denetim masasindaki dil durumu boyla acaba bunda mi hata var bilen biri aciklarsa mutlu olurum

7. Default

merhaba arkadaslar öncelikle bu aileye katıldığım için çok mutluyum uzun bir ayrılık dönemi yaşadım ama kopadım volkan baros ile bu site daha amatörken muhabbetimiz oldu.şimdi bazı sorunlarım varda onların çözümünü siz kardeşlerimden istesem umarım sizi rahatsız etmem.sorun şu abilerim kardeşlerim:ben her heyecanlı türk genci gibi biraz geç de olsa bu oyunun dünyasına girmek istedim öğrenimim ve işlerim nedeniyle bir ayrılık yaşamıştık aldım oyunu yükledim yapılması gereken herşeyi yaptım sorunlarla karşılaştım hallettim ama oyunun yüklenmeyeceğini oyun kurulduktan sonra verdiği hata mesjı ile anlamıştım belki kurulur bu normaldir dedim ama olmadı oyun açıldı menajer ekledim adımı yazdım her şeyi yaptım oyun tamam açtım derken bir hata yok bilmem 3-4-3 hatası yok 3-5-2 hatası öle bütün taktikler çıktı orayıda geçtim bu sefer başka bi sorun çıktı ve oyun off kapandı yardımlarınızı bekliyorum kardeşlerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yardımınız beni değil fm severleri mutlu edecektir.

herkese selamlar arkadaşlar yılardır bu oyunun bütün serilerini oynadım ama 2007 beni deli etmeye devam ediyor.. inglizce dil seçeneklerini falan yapiyorum sorunsuz kuruyorum türkeçyi ekliyorum bi şekilde açılıyo fakat squad menüsündeyken sol yanda yazan menülerin hiçbiri gözükmüyor ayarlara giridiğim zamanda atıyo ve ciddi hatayla karşılaşıldı deyip exe dosyasını işaret ediyor... sinir oldum yaw, bu tarz sorunlar varmış ama tam olarak benimki gibi değil galiba...bi arkadaş yardımcı olursa minnettar kalacağım...

9. Default

arkadaslar benim fm de reklamlari iptal etmek icin logos osyasini sildim ama ydegini almayi unuttum oyun acilmio ekran ole kararip kalio oyunu silmek istedim bu seferde silinmio silerken bi hata werio bende c den direk fm illgili herseyi sildim ama bazi lari silinmio ole kaldim yha yenidende yuklenmio ne yapabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by joskun View Post
    yaaaw bendeki hata şuuu arkadaşlar lütfen yardımcıı olursanız sevinirim...oyunu yüklerken şu hatayı veriyo ve kapatmak zorunda kalıyorumm
    Dil ayarini yapman gerekiyor :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Quote Originally Posted by ertangazi koylu View Post
    arkadaslar benim fm de reklamlari iptal etmek icin logos osyasini sildim ama ydegini almayi unuttum oyun acilmio ekran ole kararip kalio oyunu silmek istedim bu seferde silinmio silerken bi hata werio bende c den direk fm illgili herseyi sildim ama bazi lari silinmio ole kaldim yha yenidende yuklenmio ne yapabilirim
    Windows gorev yoneticisine girip islemler kismini tiklayin acilan sayfada Fm ile ilgili birsey varsa onu tiklayip islemi sonlandir deyin.Daha sonra Ekle ve Kaldirdan oyunu silin ve oyununuzu tekrar yukleyin.

Kolay gelsin.

Quote Originally Posted by tazmania_242 View Post
    yoq kardeşm ya nerden acıcam oyunu artıq son care oyunu dvd cd alıp denicem!!yada yeni bilgisayar alcam!
    Aynı sorun iki gündür bendede var bende bir türlü yapamıyorum delirdim burda...Artık buna bi çare bulun yahu admin falanda bir baksın ne olur bunu çözün ya nolurrrrrrrr...Deliricem

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by sercaninan View Post
    Aynı sorun iki gündür bendede var bende bir türlü yapamıyorum delirdim burda...Artık buna bi çare bulun yahu admin falanda bir baksın ne olur bunu çözün ya nolurrrrrrrr...Deliricem
    Nasil yani ? Oyun nasil acilmiyor anlasilacak bir sekilde anlatirsaniz ve aciklarsaniz elimizden geldigi kadar yardimci olmaya calisiriz.

Simdi sorunun nedir sakin bir sekilde dile getir.

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Nasil yani ? Oyun nasil acilmiyor anlasilacak bir sekilde anlatirsaniz ve aciklarsaniz elimizden geldigi kadar yardimci olmaya calisiriz.

Simdi sorunun nedir sakin bir sekilde dile getir.

Normal olarak dil ayarlarını yapıyorum ve java yı kuruyorum sonra oyunun kendi setup'unu kurarken bu uyarının aynısı geliyor ve yükleme yarım kalıyor...
    [img=http://img156.imageshack.us/img156/2924/adadfv1.th.png]

Yardımcı olursan sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Verdigin linkte Resim açılmıyor.

Sorunun anladıgım kadarı ile Dil ayarından kaynaklanıyor birşeyler eksik yapıyorsundur kesin şu başlıga bir göz atıp uygularsanız sorununuz çözülebilir.

Linki yeniledim istersen bir daha bak eğer bu sorunu çözersen duacın olurum ordaki dillere göre yapıyorum aynısını fakat olmuyor nolur bir daha bak linki yeniledim

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by sercaninan View Post
    Linki yeniledim istersen bir daha bak eğer bu sorunu çözersen duacın olurum ordaki dillere göre yapıyorum aynısını fakat olmuyor nolur bir daha bak linki yeniledim
    Dil ayarını kontrol et bir yerde eksiklik yapıyorsun bir önceki mesajımda verdiğim link'e bak ve harfiyen uygula.

Oyun kopya ama hep bundan yükledim şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı ilk defa oldu dün format attıntan sonra yeniden kurmak istediğimde bununla karşılaştım büyük ihtimalle sorun cd de değil başka birşeyde ama nede onu bir türlü bulamıyıorum Benle beraber sitedeki kimsede bulamıyor nedense...

18. Default

Quote Originally Posted by Mc.Speedy View Post
    Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Football Manager 2007' nin Çıkması Üzerine ve Bazı Aksaksıklar Olması Nedeniyle Kurulamayan Football Manager'ler hayli Dert oldu Bir Çoğumuzun Başına
    Bende Bu Sorunları En aza indirmek için , Elimizden geldiği kadar yardımcı olabilmek için Bi flash ile Kurulum Kılavuzu hazırlamaya Çalıştım

Part 1 > Bölge ve Dil Seçenekleri Ayarları , İzlemek için Tıkla !

Part 2 > Football Manager 2007 Kurulumu ,İzlemek için Tıkla !

Oyunun Sorunsuzca Kurulabilmesi için Yukarıdaki 2 Anlatılanları Eksiksiz ve
    Bilgisayarınızda "Java" Kurulu Olmalıdır..

Java'ı İndirmek için http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp
    Bu Adresi Kullanabilirsiniz..

ve Eğer Oyunu Önceden Kurmuş işek , Hatalı vb.. Şekilde Aşşağıdaki İşlemleri Yapmayı Kesinlikle Unutmuyoruz..

Şimdi oyunu daha önceden çalıştıranlar için eski dosyaları ortadan kaldırma işlemimiz kaldı. Oyunu hiç kurmamışlar veya çalıştırmamışlar bu işlemi yapmak zorunda değiller.

Bilgisayarım->C:\(Yerel Disk)->Documents and Settings -> Oturum Açtığınız Kullanıcı Adı ->Application Data -> Sports Interactive

Umarım Yardımcı Olmuşumdur , Takıldığınız Sorun Yaşadığınız Yerlerde Belirtiniz..
    Herkesde Türlü Türlü Problemler Oluşabilir Çünkü

Saygılarımla Sami Demirdizen / AzraiL™
    ya hocam ben fm yi silip tekrar yuklemek istedim ama silinmedi bende direk c den sildim ne warsa onunla ilgili ama bazi dosyalar kaldi onlar silinmio ve oyun tekrar yuklenmio ne yapmam gerekio

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

abi dil için verilen linkte herşeyi yaptım. Aynen söylenildiği gibi İngilizce (ingiltere) ve Türkçe Q seçeneklerini işaretledim kendisi ekledi. Ama açıklamanın sonuna "yapmanız gereken ingiltere tıklayıp kaldırmak." denmiş. Hangi ingiltere olduğunu anlamadım. Tıklayıp bir İngiltere'yi kaldırdım. Ama oyun yine de dil seçeneğinden hata verdi. Acil yardım !!!

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

arkadaşlar bendede run time error 52 ( bad file name or number ) hatası veriyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ? daha önce 1 2 arkadaş sormuş ama cvp alamamışlar galiba ...

lütfen yardımmmmmmmm....????
    oyunun dil ayarlarını yaptım normal bi şekilde yükledim oyun açılıo normal manegar açılmıo 7,0 gözüküo önceden 7,0,1 falandı galiba oyun açıyorum normal oyun dahi yüklemiyo yüklemio bi acayi pmanager napmam lazım 7 oldu yüklüyorum hepsinde aynı sorun korsan yüklüyorum ondanmı acaba lütfen yrdmmmmmmm

Arkadaslar ben " Setup FM2007 PC" den değilde üstündeki setuptan kurmayı denedim. Çünkü bundan kurmaya çalışınca zaten "graphic" ile ilgili sorunu veriyo.
    Fakat bu seferde aşağıdaki resimdeki gibi bi sorun verdi. Ne olduğu hakkında bi bilgisi olan var mı? Oynamak istiyorum şu oyunu artık

ya bolge ve dil seceneklerini yapiyorum oyunun kurulumuna geldiginde INSTALLSHIELD sihirbazi cikiyo ve burdan sonra ilerlemio surekle dolup dolup basa gelio
    LUTFEN BIRI YARDIM ETSIN

ya arkadaslar oyunu yukledim fakat siyah ekranda takilip kalio sporst interactive deki fm2007 klasorunu sildm ama gene cikio napmam lazim

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by onderoglufb999 View Post
    ya arkadaslar oyunu yukledim fakat siyah ekranda takilip kalio sporst interactive deki fm2007 klasorunu sildm ama gene cikio napmam lazim
    Dil ayarini yapmalisin :

onuda yaptım kardeş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yaf bu cache klasorunu siliorm oyun baslinca tekrar cikio

arkadaslar ben format attim s.i klasorunu tekrar belgelrime koydum fakat maca girince
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    match event handler diye bi hata gonderio sizce neden olabilir

arkadasim problemi cozduysen bizimle paylasirsan seviniriz.!!!!!!!!!

Default Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

Football Manager 2007' nin Çıkması Üzerine ve Bazı Aksaksıklar Olması Nedeniyle Kurulamayan Football Manager'ler hayli Dert oldu Bir Çoğumuzun Başına
    Bende Bu Sorunları En aza indirmek için , Elimizden geldiği kadar yardımcı olabilmek için Bi flash ile Kurulum Kılavuzu hazırlamaya Çalıştım

Part 1 > Bölge ve Dil Seçenekleri Ayarları , İzlemek için Tıkla !

Part 2 > Football Manager 2007 Kurulumu ,İzlemek için Tıkla !

Oyunun Sorunsuzca Kurulabilmesi için Yukarıdaki 2 Anlatılanları Eksiksiz ve
    Bilgisayarınızda "Java" Kurulu Olmalıdır..

Java'ı İndirmek için http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp
    Bu Adresi Kullanabilirsiniz..

ve Eğer Oyunu Önceden Kurmuş işek , Hatalı vb.. Şekilde Aşşağıdaki İşlemleri Yapmayı Kesinlikle Unutmuyoruz..

Şimdi oyunu daha önceden çalıştıranlar için eski dosyaları ortadan kaldırma işlemimiz kaldı. Oyunu hiç kurmamışlar veya çalıştırmamışlar bu işlemi yapmak zorunda değiller.

Bilgisayarım->C:\(Yerel Disk)->Documents and Settings -> Oturum Açtığınız Kullanıcı Adı ->Application Data -> Sports Interactive

Umarım Yardımcı Olmuşumdur , Takıldığınız Sorun Yaşadığınız Yerlerde Belirtiniz..
    Herkesde Türlü Türlü Problemler Oluşabilir Çünkü

Saygılarımla Sami Demirdizen / AzraiL™

S-B-Z Misafir

valla bu bölüme yürek dayanmaz
    hatta ondan geçtim mod dayanmaz bu ne be
    1 saat önce cevap attığım konu 2. sayfaya uçmuş bir anda umarım emek verilmiş bu sayfaya bakmadan konu açmaz kimse artık.
    sağol paylaşım için azrail.

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri