Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 95 sonuç

Konu: Premier League Face Pack 2007

diğer çalışmaların gibi bunlarda çok güzel olmuş paylaşımlarının devamı dileğiyle

2. Default

çözümü buldum meğer gizli dosyaları göstermek gerekiyormuş.forma ve logolarıda bekliyorum

Bu yazıyı ve dosyayı dun ben gondermistim, onay bekliyordu. Dosyayı kendi adınız altında cıkartmanız ve bir de telif hakkı ayagına yatmanız beni gercekten uzdu. Zaten hic bir sekilde telif hakkı size ait olamaz:

Orjinal

Sigames forumlarından indirip kendi isminize yamamıssınız. Bravo, tebrikler...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by aberktas View Post
    Bu yazıyı ve dosyayı dun ben gondermistim, onay bekliyordu. Dosyayı kendi adınız altında cıkartmanız ve bir de telif hakkı ayagına yatmanız beni gercekten uzdu. Zaten hic bir sekilde telif hakkı size ait olamaz:

Orjinal

Hoop arkadaşım bu yama tamamen bana aittir, resimlerin hepsini kendim topladım, boyutlarını ayarladım ve idlerini verdim. Bu ilk yaptığım yamaydı ve yaklaşık 1 haftadır hazır bir şekilde diğer yamaların bitmesini bekliyordu beraber yayınlanması için.

Bizzat ben yaptığım için bu yazdıklarından ötürü seni kınıyorum...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Neden her ikisinde ki resimler de aynı? Neden boyutlar aynı? Neden resim sayısı aynı? Neden aynı futbolcuların resmi var, resmi olmayan futbolcular aynı?
    Şimdi verdiğin linke bakıyorum,

Resimleri aldığım yer Premier Ligin resmi sitesi buyur bu da linki;

http://www.premierleague.com/barclay...-profiles.html

Sayılarının aynı olduğunu sanmıyorum, en basit örneği bu yamada Joe Cole'un resmi yok bunu ilk yaptığım gün Tarık'a söylemiştim, daha sonra tüm unuttuklarımı Bundesliga yamasının içinde genel adında topladım oradan bakabilirsin...

Sonuçta ben kendim yaptığımı biliyorum o nedenle bu iddalarını takmıyorum...
    "YÜCE ATATÜRK"

Serkan (sekopej) Bu Yamayı kendisi Yapmıştır..! Gecesini Gündüzüne Katarak Çalışmıştır ve Tamamen Kendisine Aittir !
    Ne Niyetle Nasıl Niyetlerle Yamayı Kötülemeye Çalıştığını Anlamıyorum ,
    Sonuçta bir emek var buna saygılı olmalısın !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

herifin biri cikti yine suc aticak adam gunlerce ugrassin gel hemen bi yalan soyle ortaligi karistir kolaydi dimi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Orjinal

senin açtığın konu hala bekliyor isterse sana ss de atayım. Şimdi benim anlamadığım sen açtığın konuda kendi çalışmam yazmışsın sonrada buraya gelip si forumlardınan çalmışsınız demişsin arkadaşım burda çalan kim oluyor acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

saolasınız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sağolun faceler için. Serkan Tarık'ın ev adresini verir misin anam şu fatura işi için

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Tüm çalışmalarınız süper elinize kolunuza sağlık

12. Default

çok teşekkürler.şimdi indirip yüklüyorum.

arkadaslar soylediklerinizi yaptim o dosyayida sildim ama ben yinede goremiyorum fotograflari o sildigim dosyada tekrar cikiyor yardim edermisiniz lutfen

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

footballmanager 2007 içindeki bütün klasörleri sil.herhalde settingsi silmene gerek yok. oyundan cik tekrar gir. turkce yamalari kullaniyorsan saatin yanindaki simgesine sag tus yap kapat hepsi bu.

Umarim bana yardimci olacak biri cikar...

Ben orjinal oyunu aldim...

Oyunu oynamaya basladim ve bu paketleri gordum...Hepsini tek tek yukledim dediginiz sekilde ve oyunu acip save ettigim yerden devam etmek istedim...Oyun acildi fakat yukledigim hic bir sey gozukmuyor

Bu yukledigim seylerin aktif hale gelmesi icin yeni bir oyunmu acmam gerek yoksa paketleri yuklemeden once kaldigim oyuna etki edemeyecekmiyim bu yukledigim seyleri

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by JackD@niels View Post
    Umarim bana yardimci olacak biri cikar...

Ben orjinal oyunu aldim...

Oyunu oynamaya basladim ve bu paketleri gordum...Hepsini tek tek yukledim dediginiz sekilde ve oyunu acip save ettigim yerden devam etmek istedim...Oyun acildi fakat yukledigim hic bir sey gozukmuyor

Bu yukledigim seylerin aktif hale gelmesi icin yeni bir oyunmu acmam gerek yoksa paketleri yuklemeden once kaldigim oyuna etki edemeyecekmiyim bu yukledigim seyleri
    save ettiğin oyunlarda gözükür yapman gereken şey ilk mesajlarda da bahsedildiği gibi appicalation data'nın içinde ki cache dosyasını silmek ve oyuna girdiğinde de ayarlar kısmından use skin cache seçeneğini kaldırmak bunları yaparsan hepsi gözükür

tebrikler diyo ama dosya inmiyor yardımcı olurmusun ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by _anubis_ View Post
    tebrikler diyo ama dosya inmiyor yardımcı olurmusun ?

Sorun ne tam olarak belirtirsen sevinirim...
    "YÜCE ATATÜRK"

teşekkürler çözdüm sorunu SP2 yüzünden dosya otomatik indirmiyomuş daha sonra izin verince indirdim emeğinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

teşekkürler çözdüm sorunu SP2 yüzünden dosya otomatik indirmiyomuş daha sonra izin verince indirdim emeğinize sağlık
    Ok Güle güle kullanın umarım beğenirsiniz...
    "YÜCE ATATÜRK"

acemiyim mazur gör paketi kurdum ama yeni oyun açarsam mı geçerli olacak ? önceki oyunumda fotolar görünmedi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

acemiyim mazur gör paketi kurdum ama yeni oyun açarsam mı geçerli olacak ? önceki oyunumda fotolar görünmedi
    Hayır kayıtlı oyunda da görünür. Şu işlemleri yaparsan görebilirsin;

"premiership" adli dosyayi tiklayin ve yükle tusuna basin otamatik olarak yüklenicektir.. Çalismamasi durumunda "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" Klasörünün içinde bulunan "cache" adlı klasörü silin. Noktalı kısıma (\....\) kendi bilgisayarinizin adini yazin örnek: sekopej gibi.
    "YÜCE ATATÜRK"

oldu teşekkürler +rep. yöneticiye rep biraz ilginç oldu ama

sizin bu çalışmalarınızın karşılığını nasıl verecez bilmem??

ya ben indirdim yukledim ama bi turlu ve yeni oyun actim manchester united oldum ama hic birinin resimleri cikmadi ne yapmam lazim dersiniz o cache dosyasinida aradim ama oyle bi dosya yok

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by T_A_N_E_R View Post
    ya ben indirdim yukledim ama bi turlu ve yeni oyun actim manchester united oldum ama hic birinin resimleri cikmadi ne yapmam lazim dersiniz o cache dosyasinida aradim ama oyle bi dosya yok
    Gizli dosya olarak bulunuyor application data kılasörü. Gizli dosyaları göster dediğinde cache dosyasını bulabilirsin...
    "YÜCE ATATÜRK"

yok oda olmadi cache diye arattim gitti counter strike in cache sini buldu :S

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by T_A_N_E_R View Post
    yok oda olmadi cache diye arattim gitti counter strike in cache sini buldu :S
    Arama değil, gizli dosyaları göster de, daha sonra ne yapman gerektiği kurulumda yazıyor zaten. Appilication data dosyasını oradan nasıl bulacağını görebilirsin. Bir de oyuna girince ayarlardan use skin cache tıklı ise onu kaldır.
    "YÜCE ATATÜRK"

arkadaslar bende rarli dosya calismio..bozuk dio..neden olabilir

cok cok tesekkurler....

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri