Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 95 sonuç

Konu: Premier League Face Pack 2007

Hybrid View

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Default Premier League Face Pack 2007

Önsöz:
    2006-2007 Sezonunda Premier Lig'de mücadele eden yüzlerce oyuncunun 95*95 ebatlarında resmi. FM 2007 için yapilan bu yamayla oyununuz daha da zevkli hale gelicek...

Kurulum:
    "premiership" adli dosyayi tiklayin ve yükle tusuna basin otamatik olarak yüklenicektir.. Çalismamasi durumunda "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" Klasörünün içinde bulunan "cache" adlı klasörü silin. Noktalı kısıma (\....\) kendi bilgisayarinizin adini yazin örnek: sekopej gibi.

Lisans:
    Telif hakki Serkan Özışık(sekopej) ve Turksportal'a aittir... Yapimci kisinin izni alinmaksizin herhangi bir sitede veya yayin organinda yayinlanmasi kesinlikle yasaktir...
    DOWNLOAD

Iyi oyunlar...

jesus_FB kardeş yine çok iyi bir çalışma

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sonunda çıktı serkan abi beni meraktan çatlatıyodu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

eline saglik. Mukemmel calisma

çok sağolun..güzel çalışma..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

supersiniz...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

ellerinize saglik valla sayenizde kota mota bisey kalmadi
    bu arada eray abi senin ne yazican belli oldugu icin ben direk alinti yaptim cevap atmana gerek kalmadi
    Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Güzel bir face pack oldu. Herşey sizler için

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Valla aynen bendede bu ay kota mota kalmadi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Neyse bu ay bitiyor Artık yeni gelecek olanları önümüzdeki ay indirirsiniz...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

valla ben ADSL faturasini direk serkanin evine yollicam tum suc onda

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Elebaşı Tarık hepimiz ona gönderelim
    "YÜCE ATATÜRK"

12. Default

saol Jesus_Fb kardeş

eline sağlık çok güzel olmuş

14. Default

ya ben mi beceremedim bilmiyorum ama bende çalışmadı.premiership dosyasını yükledim ama gözükmüyor yüzler.o cache olayına da baktım ama öyle bir dosya gözükmüyor.ben torrent'ten indirdiğim için böyle olabilir mi ?

diğer çalışmaların gibi bunlarda çok güzel olmuş paylaşımlarının devamı dileğiyle

ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler

17. Default

çözümü buldum meğer gizli dosyaları göstermek gerekiyormuş.forma ve logolarıda bekliyorum

Bu yazıyı ve dosyayı dun ben gondermistim, onay bekliyordu. Dosyayı kendi adınız altında cıkartmanız ve bir de telif hakkı ayagına yatmanız beni gercekten uzdu. Zaten hic bir sekilde telif hakkı size ait olamaz:

Orjinal

Sigames forumlarından indirip kendi isminize yamamıssınız. Bravo, tebrikler...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by aberktas View Post
    Bu yazıyı ve dosyayı dun ben gondermistim, onay bekliyordu. Dosyayı kendi adınız altında cıkartmanız ve bir de telif hakkı ayagına yatmanız beni gercekten uzdu. Zaten hic bir sekilde telif hakkı size ait olamaz:

Orjinal

Hoop arkadaşım bu yama tamamen bana aittir, resimlerin hepsini kendim topladım, boyutlarını ayarladım ve idlerini verdim. Bu ilk yaptığım yamaydı ve yaklaşık 1 haftadır hazır bir şekilde diğer yamaların bitmesini bekliyordu beraber yayınlanması için.

Bizzat ben yaptığım için bu yazdıklarından ötürü seni kınıyorum...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by aberktas View Post

Orjinal

senin açtığın konu hala bekliyor isterse sana ss de atayım. Şimdi benim anlamadığım sen açtığın konuda kendi çalışmam yazmışsın sonrada buraya gelip si forumlardınan çalmışsınız demişsin arkadaşım burda çalan kim oluyor acaba?

Serkan (sekopej) Bu Yamayı kendisi Yapmıştır..! Gecesini Gündüzüne Katarak Çalışmıştır ve Tamamen Kendisine Aittir !
    Ne Niyetle Nasıl Niyetlerle Yamayı Kötülemeye Çalıştığını Anlamıyorum ,
    Sonuçta bir emek var buna saygılı olmalısın !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

herifin biri cikti yine suc aticak adam gunlerce ugrassin gel hemen bi yalan soyle ortaligi karistir kolaydi dimi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

saolasınız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sağolun faceler için. Serkan Tarık'ın ev adresini verir misin anam şu fatura işi için

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Tüm çalışmalarınız süper elinize kolunuza sağlık

26. Default

çok teşekkürler.şimdi indirip yüklüyorum.

arkadaslar soylediklerinizi yaptim o dosyayida sildim ama ben yinede goremiyorum fotograflari o sildigim dosyada tekrar cikiyor yardim edermisiniz lutfen

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

footballmanager 2007 içindeki bütün klasörleri sil.herhalde settingsi silmene gerek yok. oyundan cik tekrar gir. turkce yamalari kullaniyorsan saatin yanindaki simgesine sag tus yap kapat hepsi bu.

Umarim bana yardimci olacak biri cikar...

Ben orjinal oyunu aldim...

Oyunu oynamaya basladim ve bu paketleri gordum...Hepsini tek tek yukledim dediginiz sekilde ve oyunu acip save ettigim yerden devam etmek istedim...Oyun acildi fakat yukledigim hic bir sey gozukmuyor

Bu yukledigim seylerin aktif hale gelmesi icin yeni bir oyunmu acmam gerek yoksa paketleri yuklemeden once kaldigim oyuna etki edemeyecekmiyim bu yukledigim seyleri

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by JackD@niels View Post
    Umarim bana yardimci olacak biri cikar...

Ben orjinal oyunu aldim...

Oyunu oynamaya basladim ve bu paketleri gordum...Hepsini tek tek yukledim dediginiz sekilde ve oyunu acip save ettigim yerden devam etmek istedim...Oyun acildi fakat yukledigim hic bir sey gozukmuyor

Bu yukledigim seylerin aktif hale gelmesi icin yeni bir oyunmu acmam gerek yoksa paketleri yuklemeden once kaldigim oyuna etki edemeyecekmiyim bu yukledigim seyleri
    save ettiğin oyunlarda gözükür yapman gereken şey ilk mesajlarda da bahsedildiği gibi appicalation data'nın içinde ki cache dosyasını silmek ve oyuna girdiğinde de ayarlar kısmından use skin cache seçeneğini kaldırmak bunları yaparsan hepsi gözükür

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri