Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 154 sonuç

Konu: TSL ve Lig A Face Pack 2007

ben yükliyemedim lütfen yardım edermisiniz

Quote Originally Posted by cnsk84 View Post
    valla ben yükledim ama çalıştıradım,resimler halaa yok..data/graphics/pictures/players'a girince türkiye ligi oyuncu resimleri var ama oyunun içine girince resimler yok.Anlamadım bişey.
    bendede ayni sorun war

Quote Originally Posted by s.altas View Post
    bendede ayni sorun war
    ben çözdüm,oyunun ayarlarından bikaç ikonla oyna,düzeliyo.

cache dosyasını sildiniz mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

saolasınız.ıyı bır paylasım daha

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Kardes Bendede Klasoru Acinca Gorunuyor Ama Oyunda Gorunmuyor Bi Yardimci Olursaniz Sevinirim Cok Tesekkurler Herkese

S-B-Z Misafir

sağol nekopum serhatım ve tombiğim
    ellerin dert görmesin inşallah

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by şampiyon View Post
    sağol nekopum serhatım ve tombiğim
    ellerin dert görmesin inşallah
    şu tombigim lafını kullanmazsak daha iyi olurdu ama neyse saol ömer abi

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

emeğine sağlık çokta yakıştı...

beyler yine mükemmel bi çalışma gibi görünüyor bende hemen indiriorum we tekrar Turksportal la diğer sitelerin farkını gösterdiniz tebrik ediorum

arkadaşlar ya.turksportal yüz veya forma paketi indirmek istiyorum ama sürekli dowload da hata veriyo
    bi yardımcı olabilecek varmı?başka sitelerde indirme olayında sorun yok
    herkese iyi akşamlar

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

bende indiremiyorum geri sayim 1 de kaliyor yonlendirilceksiniz diyor ama bisi oldugu yok

paylasim icin tesekkurler
    bisey sorucaktim arkadaslar bunlari yukledikten sonra baska bisey yapmam gerekiormu yada sole diyim cache klasorunude siliorum ama bisey oldugu yok cikmior oyunlar kayitli oyunda gozukmez mi bide yada yukledikten sonra klasorde bulunan oyunculari players dosyasinin icinemi kopyalicam bi yardimci olursaniz sevinirim

14. Default

Ya beyler yardım edin lütfen bu paketi indirdim playersların içinde türkiye klasörü yoktu tur diye actım sonra oraya kurdum bunu fotoğraflar orda görünüyor ama oyunda yok cache yide sildim ama yine aynı lütfen yardım isimlerde 2.lig ve süper lig yazıyor ondan olabilir mi

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

indiremedim dosyalari 1 saniye ucinde yonlendirilceksiniz diyor ama bisi oldugu yok

arkadaşlar 1 saniye kaldığında windows en gelliyo yulkarıdaki sarı çubuktaki engeli kaldırın ve izin verin ozaman indirin

biraz zorlamak lazım

hazırlayanlarında ellerine sağlık

Ben sitedeki grafik paketlerinden indirdim ama kayıtlı oyunlarımda fotoğrafları göremiyorum dosyaları yükle dediğimde sorun çıkarmadan yükledi acaba resimleri kayıtlı oyun oynadığımdan mı göremiyorum? oyunu daha önceden internetten indirmiştim bugün cdsini aldım netten indirdiğimi silmeden cd yi kurdum acaba resimleri göremememim nedeni bu olabilir mi pek sanmıyorum çünkü daha önceki kayıtlı oyunum cd yi yükledikten sonrada çalıştı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

beyler bu 1 saniye kalmasının nedeni bu yama degildir suan tüm dosyaları indirirken bu sorunla karşılaşıyorsunuz...
    Quote Originally Posted by jagatai View Post
    Ben sitedeki grafik paketlerinden indirdim ama kayıtlı oyunlarımda fotoğrafları göremiyorum dosyaları yükle dediğimde sorun çıkarmadan yükledi acaba resimleri kayıtlı oyun oynadığımdan mı göremiyorum? oyunu daha önceden internetten indirmiştim bugün cdsini aldım netten indirdiğimi silmeden cd yi kurdum acaba resimleri göremememim nedeni bu olabilir mi pek sanmıyorum çünkü daha önceki kayıtlı oyunum cd yi yükledikten sonrada çalıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

jesus harikasın mütiş olmuş
    FM Gazetesi

indirmek için tıklayın diyo tıkladım tebrikler dedi ama dosyanın nereye indirildiğini anlamadım masaüstünde yok lütfen yardımcı olun.

ya abicim kafayı yiicem üc oldu oyunu sildim indirdiim dosya benim bilgisayarda bi sekilde hata veriyo ve oyun acılmıyo!...
    bu TSL ve Lig A Face Pack 2007 indirmek icin normal sag üstte yazan dosyayı indir yapıyorum ve ondan sonra bana direk rar. dosyası olarak iniyo bende otomatik yükleme felan yapmıyo su an yapabildiim bi işlem varsa o da sadece su hollanda almanya olayı. arkadaslar gercekten sinir olmaya basladım laptopu kırmama az kaldı ne olursunuz yardıııım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Baris Ucar View Post
    ya abicim kafayı yiicem üc oldu oyunu sildim indirdiim dosya benim bilgisayarda bi sekilde hata veriyo ve oyun acılmıyo!...
    bu TSL ve Lig A Face Pack 2007 indirmek icin normal sag üstte yazan dosyayı indir yapıyorum ve ondan sonra bana direk rar. dosyası olarak iniyo bende otomatik yükleme felan yapmıyo su an yapabildiim bi işlem varsa o da sadece su hollanda almanya olayı. arkadaslar gercekten sinir olmaya basladım laptopu kırmama az kaldı ne olursunuz yardıııım
    rar. dan çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu yerde data\graphics\pictures\players\normal içine atarsan oyunda görebilirsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

valla abicim aynen senin dediin gibi yaptim ama bende bisi gorunmuyo. bu arada indirmis olduum dosya bana direk tek dosya olarak geliyo bunu sadece senin dediin gibi yaptiim zaman calisiyo olmasi gerekmiyomu

Arkadaslar bu yeni gelen teknik direktor yuzlerini nereye indircez

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Ellerinize sağlık oyunu aldım direk bölümde dosyaları indirmeye başladım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

süper olmuş aga saol oyun renklendi birden

27. Default

arkadaşlar benim bilgisyarıma inmiyor bu dosyalar acaba yardım edebilecekmisiniz?

ben indiremiyorum linke tıklıyorum ama üye girişi yapmamışsınız yazıyor neden bilgisi olan warmı

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by jose+10 View Post
    ben indiremiyorum linke tıklıyorum ama üye girişi yapmamışsınız yazıyor neden bilgisi olan warmı
    Sol üst köşeden siteye giriş yapman gerekiyor, öyle indirebilirsin...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    KADIKÖY

ben setup bastim ama resimler cikmadi ne yapmam lazim yardim edin

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri