Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 176 sonuç

Konu: Turksportal Super kits pack 2007

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Forma Çıkmama Sorunu:

Lütfen Dikkatlice Okuyun...

Bazı Klüplerin Formaları Takım İnfosunda Çıkmayabilir. Bunun Nedeni ise Tamamen FM 2007 ye aittir. Yani bizde sorun fln yok. Bazı Klüplerin Bilgilerinde çok fazla seçenek olduğundan formalara ekranda yer kalmıyor. Hatta Dikkat ederseniz Forma bölümündeki Home / away / third gbi seçeneklerde gözükmez.
    fenerbahceli arkadaşım dediğin doğru bencede o yüzdendir.peki bişey daha sorcam ama bu sadece bizde çıkmıyosa ne bilim yani sende nasıl sendede fc bayernin forması cıkmıyorsa bu kesin ve kesin dediğin gibidir.ama sende çıkıp bende çıkmıyosa benden kaynaklanan bi problem vardır.birde bişey dicem önceden fm 2006 da fm yi ilk açtğmızda reklamları geçmek için tıklayınca hemen geçiodu şimdi bu fm2007 de reklamları açılışta izlememiz şartmı??basıyorum entera esc ye mouse tıklıyorum reklamlar geçmior sinir oluoyrm.bişey daha bütün reklamlar geçtikten sora oyun açılırken ilk önce siyah bi ekran gelior soradan cıkıyor load last game new game falan neden böle yavaş açılıyor...ilk oyunu yüklediğimde böle bişey yoktu...?

Quote Originally Posted by jacke View Post
    bişey daha bütün reklamlar geçtikten sora oyun açılırken ilk önce siyah bi ekran gelior soradan cıkıyor load last game new game falan neden böle yavaş açılıyor...ilk oyunu yüklediğimde böle bişey yoktu...?

aynısı bende de var arkadaşım ama ona fazla takmamak gerek. bu info kısmındaki hata evet doğru olabilir çünkü açılışta takım seçerken geliyor formalar sonradan yok oluyor. iyi bari biraz rahatladım zaten infoya basıldığında eğerki forma çıkmayacaksa orda çetrefilli bişeyler oluyor bi kıpırtı, bi gidip geliyor sanki görüntü

ee o zaman infoyu açıp formalarımı izlemiyceksem sorunum halloldu heralde, akşam iş çıkışı hemen oyunuma başlıycam. acaba akşam master dersini assam mı

o zaman son olarak bir şey sormak istiyorum ben... bu yüklediğimiz paket de, takımların iç saha, dış saha ve 3.forma renklerine sadık kalınmış mı? mesela galatasarayın ilk iki formasıda sarı kırmızı, parçalı ve çubuklu... biliyosunuz editörden artık takım renk düzenlemesi yapamıyoruz! (si games'in en büyük saçmalığı ) bu renk meselesini de hallettim mi tamam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by jacke View Post
    fenerbahceli arkadaşım dediğin doğru bencede o yüzdendir.peki bişey daha sorcam ama bu sadece bizde çıkmıyosa ne bilim yani sende nasıl sendede fc bayernin forması cıkmıyorsa bu kesin ve kesin dediğin gibidir.ama sende çıkıp bende çıkmıyosa benden kaynaklanan bi problem vardır.birde bişey dicem önceden fm 2006 da fm yi ilk açtğmızda reklamları geçmek için tıklayınca hemen geçiodu şimdi bu fm2007 de reklamları açılışta izlememiz şartmı??basıyorum entera esc ye mouse tıklıyorum reklamlar geçmior sinir oluoyrm.bişey daha bütün reklamlar geçtikten sora oyun açılırken ilk önce siyah bi ekran gelior soradan cıkıyor load last game new game falan neden böle yavaş açılıyor...ilk oyunu yüklediğimde böle bişey yoktu...?
    • Evet o Forma sorunu hepimizde gerçekleşen bir sorun.
    • Diğer bahsettiğin olay ise maalesef henüz bende o reklamları nasıl geçebileceğimizi çözemedim.

keske birde Istanbulsporun formasi olsa ama bunlarda cok guzel indirip kurucam

Gerçektende bu paketlerle oyuna renk geliyor.Yapanların eline sağlık

elinize saglik oyuna dahada cok baglaniosun bole tekrar elinize saglik

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Elinize sağlık güzel çalışmalar....................
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ellerınıze saglık...

selam arkadaslar. bu super olayi bende yapmaya calistim fakat sanirim yapamadim. bana bu olayi adim adim anlatabilecek bi arkadas yok mu... saygilar

yardim edecek kimse yok mu...

wallahi harika kaptan...ellerinize sağlık..yapanlardan allah razı olsun....

arkadaslar allah rizasi icin...

super olmus beaaa

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

sorun su ki... gelen dosya bana direk rar dosyası olarak geliyo! ondan sonra nasıl bir işlem uygulicam neyi nereye atcam

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

peki ben bu rar dosyasindaki ulkeleri nasil gorecem su anda bu rar dosyasi benim desktopta bekliyo

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Ellerinize sağlık beyler
    FM 2007 yi dün aldım hemen başladım packleri indirmeye

Nesil
    2006

seria b yi de werin bari
    Mesajında küfür kullandığı için atılmıştır.

İndiriyorum inşallah çalışır emeğinize sağlık çok teşekkürler...

walla çok teşekkürler ayrı bi zewk katıo oyuna

Çalıştı süper oldu oyun harbiden çok teşekkürler...

hoca saolda ben ben bi turlu indiremiom :S

25. Default

abiler her indirmeye calistigim yamalarda 1 saniye icinde yonlendirileceksiniz dio kalio 1 saniye de nasil olcak bu is cvp yazarsaniz sewinirim

elinize sağlık cok güzel olmuş,emeğinize sağlık.

eyw kardes eline saglık

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ELİNE SAGLIK çok güzel olmuş kardeş

teşekkürler eline emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

FenerbahÇe 100,yil Forma Ve Logo Su Olan Varmi