Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 86 sonuç

Konu: ve işte GULYABANİ taktiği çıktı !!!

abi ben yeni oyun açıcam 2 tane avrupa dışı oyuncu tavsiye edermisin

kardeş forumu araştırıver ben çok az transfer yaparak uyguladım taktikleri bilmiyorum pek oyuncu ...

neyse saol yrn yeni oyn açıcam ve transfer ypcam yrn görüşürüz

tigris deniyeyim gulyabaniyi bakalım

Quote Originally Posted by striker-boy View Post
    abi ben yeni oyun açıcam 2 tane avrupa dışı oyuncu tavsiye edermisin
    AML= Danilo Rios
    DC= Ponce şilili

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

gulyabani 2 ne zaman cıkcak

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes bu taktik orduspor gelirmi

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Cok basarili bir taktik degil.

bence de ole aman aman bi taktik degil baslarda 2 3 mac yendim ama sonradan sarpa sardi takim cok fazla atak yapamiyorum ve cok fazla gol yiyiyorum bu oyun taktiksel bilgi acisindan cidden cok degismis ne yaptiysam olmadi iyi bi taktik bulsun birisi aciiiill

SİGAMES bu taktik paylaşımı işini bi karıştırmış galiba...

benim oyunda harikalar yaratan taktik sizin oyunlarda başarılı olamamış...

belki de sigamesin özellikle yaptığı bişeydir bu,yani her oyunda farklı şekillenen taktiksel oyun motoru...

zira güzel diye indirdiğim başka arkadaşların taktikleriyle gol atamıyor 5 yiyorum ama sizin pek beğenmediğiniz GULYABANİ taktiğiyle 20 maç gol yemeden 80 gol atıyorum...hayret yaa...

bu işin içinde bir iş var yakında çıkar kokusu...

>> bence başarıyı yakalayamayan arkadaşlar oyuncuları taktiğin gerketirdiği şekilde yerleşirmediler...

başarılar dilerim saygılar sevgiler...

ve lütfen bu taktikle şov yapanlardan yardım alınız:

Quote Originally Posted by vendeta34 View Post
    kardeş taktiğin mükemmel , juventus ile maç başına 6 gol atıyorum , bu sistemde bojinov şov yapıyor.

hosafci saol
    futbolcular için

bu rios amrc ama

14. Default

ben oyunda kendi taktiklerimi kullansamda boyle taktikleri de deniyorum.iyi bir taktik olmus ama ayni deadly 4 4 2 gibi buda sonuca yonelik belki sen doru oyuncu secimleriyle iyi bir gol orani yakalamis olabilirsin ama cok fazla gol beklenmemeli bence bu taktikte.sonuc kismi ise gercekten cok basarili bircok macta kazanamasaniz bile beraberlik garanti gibi.

sağol yorumların için haklısın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

gulyabani 2 yi bekliyorus

Gulyabani 1 daha tam çıkmadı ki beta versiyonu bu sadece..

"Gulyabani Full" Forumda bir bumba etkisi yapacak

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ooooooo bekliyorus o zaman ama uyusukluk yok cabuk hareket et tigris

kardes eline saglik taktik super olmus chelsea ile oynuodum simda barce ile1. sezonun ortasindaim taktik cok qusel walla ben dmc oynatmadigim icin 3 dmc yi ortaya cektik ayni sekilde maclar artik 2-0 3-1 bitmio 4-0 5-0 eywallah []

Quote Originally Posted by samet_1 View Post
    kardes eline saglik taktik super olmus chelsea ile oynuodum simda barce ile1. sezonun ortasindaim taktik cok qusel walla ben dmc oynatmadigim icin 3 dmc yi ortaya cektik ayni sekilde maclar artik 2-0 3-1 bitmio 4-0 5-0 eywallah []

işine yaradığı için çok sevindim bu başarılar daha çok sizin taktiği iyi uygulayacak oyuncuları koyabilmenizdendir.iyi eğlenceler...

valla kardes adamları yerlerıne dogru koydugun zaman bı kıpırdanma oluyor bu versıyonuyla ben fb oynuyorum bıraz bı kıpırdanma oldu takımda ama tam versıyonu cıkınca taktıgın super olucagına emınım kardesım elını sıkı tut ve su ful taktıgı cıkar ve bızde rahatlıyalım artık cok tesekkur ederım bu guzel taktık ıcın basarılarının devamını dilerim kardesim saygılar

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

evet 2yi beklıyoz

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

zaten görünümüde belli edio 3 tane dmc var bukadar dmc kullanılırsa bi taktikle ne hücum yapabilirsin ne alan daraltabilirsin rakip devamlı üstüne gelir

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

ben taktigi hic degistirmeden 3 dmc ile oynuyorum ve gayet guzel hucum ediyor ve rakipte ustume gelemiyo denede konus

selam arkadaslar.. fiorentinayla oynuyorum ve iki haftadir yeniliyordum. denemekten zarar gelmez dedim ve bu taktigi denedim. rakip cok zorlu degildi ama benim elimdede sisteme uygun cok oyuncu olmamasina ragmen 2/0 aldim maci. hos olan tarafi cok pozisyon buldum ve rakibe pozisyon vermedim pek. en buyuk bomba ise 37 yasindaki tugay macin adami secildi bu taktikle. hemde pek yeri olmamasina ragmen... sizden ricam ss nasil koyulur. anlatirsaniz eger bende yollamak istiyorum. iyi oyunlar herkese..

Quote Originally Posted by demlicay View Post
    ben taktigi hic degistirmeden 3 dmc ile oynuyorum ve gayet guzel hucum ediyor ve rakipte ustume gelemiyo denede konus
    arkadaşım doğru söylemiş en az 3 maç deneyin

Quote Originally Posted by finisor View Post
    selam arkadaslar.. fiorentinayla oynuyorum ve iki haftadir yeniliyordum. denemekten zarar gelmez dedim ve bu taktigi denedim. rakip cok zorlu degildi ama benim elimdede sisteme uygun cok oyuncu olmamasina ragmen 2/0 aldim maci. hos olan tarafi cok pozisyon buldum ve rakibe pozisyon vermedim pek. en buyuk bomba ise 37 yasindaki tugay macin adami secildi bu taktikle. hemde pek yeri olmamasina ragmen... sizden ricam ss nasil koyulur. anlatirsaniz eger bende yollamak istiyorum. iyi oyunlar herkese..
    SS koymak için önce resmi kaydediyor sonra www.imageshack.com adresine upload ediyoruz

>> bu taktikte en iyi oynayan dmc lerden biri de ergün,türk futbolcularına iyi gidiyo

sevgili TIGRIS son olarak resmi nasil kaydedecegimide soylermisin. acemilik iste bilemiyorum.

1-kayıt edecek olduğun resim ekrandayken klavyende "print screen" tuşuna bas..
    2-masaüstüne çık "paint" uygulamasını çalıştır
    3-üstteki sekmelerden Düzen >> yapıştıra tıkla
    4-resmi JPG formatında kaydet-mutlaka JPG
    5-www.imageshack.com adresine upload et, sana verilen linki foruma yapıştır.

kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

sahsen bende bilmiyorum resim nasil koyulur upload nasil edioz

inş anlaşılır olmuştur sırayla yapın sorun çıkmaz

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri