Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 100 sonuç

Konu: Arkadaşlar oyun çok yavaş

Default hiç te bile

Quote Originally Posted by turknemesis View Post
    Arkadaşlar oyun aşırı yavaş hızlandırmak için ne yapmam lazım 5 tane lig açık.fm 2006 dan kat ve kat yavaş
    bilgisayarından olabilir bende 8 lig var ve yavaşlama yok.

Verİtabanini BÜyÜk Yaparsan Öyle Olur Tabİİ

evet oyun biras yavaş gibi... ama biras da bilgisyarının ram'i we işlemcisiyle de alakalı olabilir..

arkadaslar oyun bence oldukca hizli ayrica biraz yawas olmasi hic de fena diil bence hizli oyun cok cabuk ilerliyor zewkli olmuyo bana gore

Quote Originally Posted by m.kidd View Post
    kaçıncı senendesin ? bende 13 lig ve large db açmak istiyorum ve bilgisayarımın özellikler seninkine yakın o yüzden sordum ?
    4. sezona geçtim hız hala mükemmel

bak benim ozelliklere p4 256Ram 5 lig acik 2006 dan daha hizli hemde acayip hizli baba sende bi sorun var yani sahsen ben bile bu kadar hizli tahmin etmiyordum oyunu

yaf ne yavasi sakami bu

Nesil
    2006
    Yer
    sadfasdfasd

arkadaşlar bend etek türkiye ligi açık makinam intel celeron 300 mhz 192 ram 4 mb ekran kartı fm 2006 biraz yavaştı ama 2007 resmen uçuyor

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

o makinalardan kaldımı yaf

Quote Originally Posted by CenkJK View Post
    arkadaşlar bend etek türkiye ligi açık makinam intel celeron 300 mhz 192 ram 4 mb ekran kartı fm 2006 biraz yavaştı ama 2007 resmen uçuyor
    kardeş sakın 2. veya 3. ligi seçme yanına mazallah süperligle aynı hızda gidersin bak şaka bi yana o makinanın upgrade vakti gelmemişmi sencede...

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

FM2007 de bulunan database ayarlarını küçültmeni öneririm. Full yapma...

12. Default

detaylardan ligleri none yap , böylece oyun hızlanıyor.

beyler bu oyunu hızlı oynamal için minimum sistem nedir bilgisayarı değiştircem fm için

Quote Originally Posted by cumali View Post
    beyler bu oyunu hızlı oynamal için minimum sistem nedir bilgisayarı değiştircem fm için
    baba 256ram olsa 1.8 islemci olsa yeterde artar bile bence oyun veritabani kucuk oldudumu kasmiyor pc yi

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Simdi herkese göre hiz anlasimi ayridir, bazilari belki günlerin gecmesini hiz olarak körür, bazilari ise ekranlarin ne kadar hizli degistigini(futbolucu, takim, kadroya falan basinca).

Her iki seyi de denemek icin yeni oyun kurdum, 8 lig(hepsi playable) ve large db.

Oyun baya hizli gidiyor. Günler arasi zaman cabuk geciyor. Ekran degisimide fena degil, normal. Bildiginiz gibi 0.2 saniyelik bir top gözüküyor ve ekran degisiyor.

Taktik degisiklik falan yaparken confirm´e basinca biraz beklemek lazim, 4-5 saniye falan.

Bir de oyunun ne kadar RAM kullandigini baktim. 260-290 mb ram civarinda.
    Bu durumda oyunun ve baska programlarin kullandigi ram la birlikte benim 512 den 60-100 mb arasi falan geriye kaliyor.

Sizin oyun ne kadar ram kullaniyor?

abi sen ne yaptınya napacan 20 ligi 5-6 tane kur o yeter
    mesela
    fransa
    almanya
    ispanya
    ingiltere
    türkiye
    italya gibi..

zaten bu oyun sistem gereksinimi istemez ki ms&dos kipi gibi bir oyun

arkaadşlar o kadar lige ne gerek varya bi kendi liginiz bir de iş bulunabilecek başka bir lig (mesela ingiltere ligi olabilir) açın yeter fazla zorlamayın bilgasayarınızı

arkadaslar bu söyliyecegim yalan degil tamamiyle gerçektir..

96 lig + bunların en alt ligleri açık ve oyun inanılmaz hızlı.. oyunu yuklemesi bile fm2006 da 5-10 tane seçmeme ragme 30 dkk suruodu ama fm2007 de 96lig+bunların altligleri secili olmasına ragmen inanılmaz hızlı...

ss yollayabilirmisin?

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by barbarezi View Post
    arkadaslar bu söyliyecegim yalan degil tamamiyle gerçektir..

96 lig + bunların en alt ligleri açık ve oyun inanılmaz hızlı.. oyunu yuklemesi bile fm2006 da 5-10 tane seçmeme ragme 30 dkk suruodu ama fm2007 de 96lig+bunların altligleri secili olmasına ragmen inanılmaz hızlı...
    Sende acayip bir bilgisayar var ozaman, bu kadar ligle hizli olacagini tahmin edemiyordum.

Bendede düşünün amd turion 64 2.00 işlemcili 512 ramli laptopumda 10 küsur ülkeden 49 lig large database ile açık kesinlikle 2006' nın 5 ülke 10 lig huge databasinden daha hızlı.

aslına bakarsanız pc'm o kadar ii bişi deil...

p4 2.0 ghz
    512 ram

ayrıca şuan iş yerindeyim oyun ewdeki pcde yuklu ama akşam ss atarım..
    Ben bu kadar hızlı olabilmesinin sebebini biraz saçma olucak ama oyunu kendim indirdim torrentten, belki Cırak'den Cırage oyun hızını etkilicek bşi vardır die dusunuorm ama bilemicem tabi :S

bence pcsi p4 2.0 ghz + olan arkadaslar baya bi lig seçsinler ve test etsinler, ben bi test ediyim die bu kadar seçmiştim ama bu kadar hızlı olacagını hiç düşünmemiştim..bence sizde deniyin

bnde p4 2.0 ghz var...ram im 640di ama sorun yaratti..512yi cikardim 128ram kullaniyorum..acaip kasiliyoo

128mb ram'in kasması normal..bence rami arttirmaya çalış

Quote Originally Posted by firar_55_gfb View Post
    arkaadşlar o kadar lige ne gerek varya bi kendi liginiz bir de iş bulunabilecek başka bir lig (mesela ingiltere ligi olabilir) açın yeter fazla zorlamayın bilgasayarınızı

sen daha anlamadin galiba pc yi kasmiyor oyun pek hem 2 lig bana yetmez en az 5 olucak ben takim degistirmeyi yeni takim yapip basari saglamayi severim 5 ligde acsan oyun hizli belki bazi arkadas mac gecislerini yavas bulmuslardir diger maclarin skorlarini gosterirken bekletiyor ama gecen seneki gibi yawas degil o bile hizlanmis kimi arkadasda gunler arasi gecisler yawas geliyordur ki nitekim oda cok hizli oyun cooookkk hizli

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by sumutk2 View Post
    bnde p4 2.0 ghz var...ram im 640di ama sorun yaratti..512yi cikardim 128ram kullaniyorum..acaip kasiliyoo
    p4 2.0 ghz ram 640 la hic sorun yaratmamasi gerek. Sende baska bir sorun va ozaman. Virüs falan olabilir.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by coskun1907 View Post
    benım 2 lig açtım pc im kuş gibi uçuyor özellikleri:
    pentium 4 3.20 mhz(işlemci)
    512 ram
    512 ekran kartı(grafik kartı önemli olan bu)
    şimdi uçmanın zamanı

bizim ellerimiz ulaştıgı yerlere onların hayelleri bile ulaşamaz GENC FB
    __________________________________________________ _

Grafik karti hic önemli degil. FM de zaten grafigi zorlayacak hic birsey yok. En önemlisi RAM.

evet grafik kartıyla hiç alakası yok.ram neredeyse işlemciden bile önemli bu oyunda
    arkadaşlar savegame cleaner vardı 2006 için 2007 için çıkmadı daha galiba dimi?bilen var mı?

bakin arkadaslar bu kadar ligle oynuyorum ve oyun hizli

http://img262.imageshack.us/img262/3011/isoxv6.jpg

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri