Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 100 sonuç

Konu: Arkadaşlar oyun çok yavaş

ben oynanabilir ve sadece 1.ligleri secili 4 lig ve large database acmak istiyorum.

sistem p4 1.6ghz 768 ram

oyunun ilerleyen bölümlerinde yavaşlar mı sizce? large database cok yavaşlatıyor mu oyunu?

Default bu oyun cok yavas ama dili gelistiriyo

nasil hizlandirabilirim bunu ben, biz bu oyunu toplanip oynuyoruz cok eglenceli ama yavasliyo 2-3 yil sonra, var mi bi yolu acaba hizlandirmanin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

1.98 Ram
    Pentium 4
    12 lig açık
    db large
    Uçuyooo....

arkadaşım database i small yap ve ddt dosyalarını kullanmanı öneriyorum sana çünkü ben hep öle oynuyorum

Default Arkadaşlar oyun çok yavaş

Arkadaşlar oyun aşırı yavaş hızlandırmak için ne yapmam lazım 5 tane lig açık.fm 2006 dan kat ve kat yavaş

6. Default

5 tane lig açarsan öyle olur tabi gereksiz ligleri kapat bence çok kasar çünkü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende genelde 5 lig acarim ama fm 2oo6 ya gore aksine daha hizli geldi banada

bnde 9 tane lig acik we su ana kadar oynadiim tum fm lerden daa hizli

ya iyide böle olmaski nasıl kapıoz? Save dosyası gitcek heralde?

1-}5 lig yüzünden kasabilir.
    2-}sistemin düşükse kasabilir
    3-}Large database ile oynuyorsan kasabilir.

kapatman için yeni oyun açman lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

walla bnmde gördüüm en hızlı fmlerden biri 8 lig acık huge database oynuorm hiç kasmıor yanında fifa 2007 bile açtım

12. Default

bende sadece 1 lig açık oda Türkiyeçok hızlı gerçöekten hiç beklemiyosun tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

valla tam tersi çok hızlı bende 6 lig açık acayip hızlı ... senin ram düşüktür ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaş işlemci ve ram önemli özelliklerin yüksekse çok yavaş olmaz bir de madem y avaş 5 lig açmamaya çalış mesela 2 en fazla 3 lig aç farklılığı görürsün;;D

15. Default

valla ben gecenlerde test icin 20 ülkenin ligini (2 ligleri dahil) actim oyunu 8 dk icinde kurdu..sonra oynarkende hizliydi.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

oyunun hızı fm 2006 ya göre daha iyi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kral_67 View Post
    oyunun hızı fm 2006 ya göre daha iyi...
    kesinlikle

butun serilerden daha hızlı ya senin pc yavas yada senin pc yavas

Pentium 2.8
    512 RAM

11 lig açık. Large database. Ve inanılmaz hızlı. Ben bile bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum. Oyunun başında 6 lig ve normal db seçtim. uçuyordu. daha sonra yeni bir oyun, 11 lig ve large db seçtim. 7 lig ve normal db li fm 2006 dan en az 3 kat daha hızlı. continue demem ile ekranın gelmesi bir oluyor. dakka başı maç yapıyorum. inşallah fazla da yavaşlamadan devam eder bu şekilde.

ayrıca Oyunu bile 3-4 dk içinde kuruyor. hala bu kadar hızlı olduğuna inanamıyorum.

benim ram 1 gb islemcim amd biseydi ama unuttum

kardeşim alt ligleri kapat oyun açarken...yani ne biliim türkiyeden mesela sadece süperlig olsun ispanyadan la liga olsun.almanyadan bundesliga olsun..biraz daha hızlanacaktır emin ol...tabi alt ligleri oynuyosan bilemem...

Quote Originally Posted by uğuray1907 View Post
    benim ram 1 gb islemcim amd biseydi ama unuttum
    kardeş korkma dicem ama virüs girmiş olabilir.1 gb ram varya deli eder o oyunu deli...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Question

Quote Originally Posted by illusion View Post
    Pentium 2.8
    512 RAM

11 lig açık. Large database. Ve inanılmaz hızlı. Ben bile bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum. Oyunun başında 6 lig ve normal db seçtim. uçuyordu. daha sonra yeni bir oyun, 11 lig ve large db seçtim. 7 lig ve normal db li fm 2006 dan en az 3 kat daha hızlı. continue demem ile ekranın gelmesi bir oluyor. dakka başı maç yapıyorum. inşallah fazla da yavaşlamadan devam eder bu şekilde.
    kaçıncı senendesin ? bende 13 lig ve large db açmak istiyorum ve bilgisayarımın özellikler seninkine yakın o yüzden sordum ?

abi etmeyin 4. sezondayım pentium4 1.7 512 ram var kasmayı bırak uçuyo oyun...adam 1 gb ram diyo..normal olmayan bişeyler var..bence save dosyasının boyutuyla falan alakası yık..bi virüs taraması falan yap bişeyler çıkabilir..sağdan soldan bişey indirdiyse..tabi gittin turksportalı bıraktın başka sitelerden dosyaları indirdin virüs girdi dimi

Nesil
    2005
    Yer
    Hatay-Antakya-Harbiye-Biz

hocam benimki p4 1.5 ghz-256 mb rdram.
    11 lig açık ve mini database ama oyun uçuyor.
    Çok hızlı olmuş bu fm 2007 yaw

27. Default

valla bende 3 lig açık 512 RAM 2,6 Ghz İşlemci ile çok rahat oynuyorum. ama arkadaslar gibi 11 lig denemedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

centrino 1,7 işlemci, 256mb ram ile 5 ülkeden seçilen toplam 10 ligin large database ile hiç de sıkıntı yaratmadığı bir oyun fm 2007.

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

2006'ya göre daha yavaş diyeni ilk defa görüyorum...
    Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

p4.3.0 ghz
    512 mb ram var
    6 lig açık large database ama sadece türkçe yama çıkana kadar ondan sonra 8-9 lig large açıcam bencede 06 dan kat ve kat hızlı birde wmp da açık müzik dinliyorum msnde açık nette açık buna rağmen kasmıyor bu oyunun gerçekten burasını çok sevdim

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri