Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 115 sonuç

Konu: Oyunu Çözen Taktik

al ugur yıldırımı butun frikikjler gol olsun

erkany Misafir

Beyler allah rizasi icin biri su taktigi rapid e yuklesinde bizde faydalanalim

anlattiklariniza gore guzele benziyor ama indiremiyoruz birisi bu taktigi rapid den upload etse

beyler cidden yaa indiren biri linki yenileyebilirmi??

evet link ölmüş galiba bizde istiyoruzz yenisini

link olmus galiba

Arkadaşım yayınlamışsınız taktiği bari bi ilgilenseydiniz!!!

erkany Misafir

Hadi beyler biri rapide atsin sunu lutfen/ olcez burda

Nesil
    2003
    Yer
    Aha burdan

biri upload etsede bizde denesek.. uff.. sıkıldık ya.. ancak yorum okuyoruz.. sıkılıyoruz.. bir download edebilsem rapide atacamda.. hem baştan rapide neden atmamışlarsa.. onuda anlayabilmiş değilim.. dünyanın en ücra ülkelerine ait dosya paylaşım siteleri var ama işe yarayanı yok hayret...

Ya o kadar yorum yapilmis, taktik indirilmis birisi zahmet edip 1 kblik dosyayi upload etmediyse yuh yani, ben okul dolasiyla 1 2 aydir forumdan uzak kaldim, simdi atiyim bari 2 tane Champions League kazandigim versiyonunu,

http://www.yousendit.com/transfer.ph...F096557AF43D6B

Quote Originally Posted by ahmettugra View Post
    topa hakım olan taraf biz olmuyoruz gol atsakta bu taktıkte zevk alamıyorum
    emeğin için saol
    Ben oluyorum valla kendi takimimda, % 57 nin altina dusmuyo en zor maclarda bile, sorun senin kadrondadir o zaman..

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by tontonzolamoukoko View Post
    Butun denemelerimden sonra, en sonunda tum maclarda ise yarayan biraz kaliteli adamlariniz varsa harika futbolla rakibinizi cimlere gomeceginiz bir taktik, bir taktikte onemli olan dizilis diil, kesinlikle ve kesinlikle takiminiza ve adamlariniza verdiginiz komutlardir, burda bunlari en iyi dizilisle, en olmasi gereken nitelikleri adamlarima vererek mukemmelige ulastim, basari ve istikrar sorunu cekenler mutlaka denesinler, avrupada da mukemmel isler yaptim cl de yari finaldeyim su anda..

http://download.yousendit.com/E2F3D34C0A696DAC

Biraz screen,

kardeş sen nası o kadar pencere açıp üstüne fm oynuyon yaw.. benim cpu kesin yanardı.. sade fm oynuyodum bi baktım cpu 89 dereceye çıkıp kaynamaya başlamış.. fanlar yaşlandı artık ehehe

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Link uff olmuş yine .. Taktik elinde olan kişi tekrar upload edebilir mi acaba ..

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    kardeş sen nası o kadar pencere açıp üstüne fm oynuyon yaw.. benim cpu kesin yanardı.. sade fm oynuyodum bi baktım cpu 89 dereceye çıkıp kaynamaya başlamış.. fanlar yaşlandı artık ehehe
    Ehehe guzel dikkat etmissin, cogu zaman emule ve winampde acik oluyo bazen abartip fm acikken pes 6 flnda oynuyorm, sistemim iyi sayilir ondandir tabi..

kardesm taktigin kesinlikle guzeldir ama kendi emegim olmayan hic bisiyi yapmak istemiorm bu oyunda sadece fikir almak istedim taktigin en buyuk ozellikleri ve faydalari sana gore nelerdir

Quote Originally Posted by burakaltinay View Post
    kardesm taktigin kesinlikle guzeldir ama kendi emegim olmayan hic bisiyi yapmak istemiorm bu oyunda sadece fikir almak istedim taktigin en buyuk ozellikleri ve faydalari sana gore nelerdir
    Taktigin en onemli ozelligi, hizli tempoda kisa paslarla oynayip, orta sahada hakimiyet kurmak ve cogunlukla kanatlari kullanarak gole gitmek..
    Faydalari ise 7 sezondur oynuyorum 7 sampiyonluk, T Turkiye kupasi 2 Champions League, bir Uefa Cup+ Super Cupa kazandirdi bana bu taktik.
    Clde 1.torbada yer aliyorum avrupa klupler siralamasindada 4.cuyum. Butun dev takimlari icerde disarda yenebiliyorum bu taktikle, ustun oynarak..

Faydalarindan biride super bi menejer olmamdanda kaynaklaniyo tabi, 3 milli takim tarafindan istenmem, ben sadece turkiyeye apply yaptim,

Hepsi kendi taktigim, menejerlik becerilerim sayesinde oldu tabi ki..

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

kötü oynuyorlar bu taktikte yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ya taktiği yeniden upload edecek birisi yok mu ?? Linkler uff olmuş hep .. Denemek istiyorum ..

paylasım ıcın tesekur

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by _AfricA_ View Post
    Saolasın ...

paylasım ıcın teşekkurler

arkdaşlarr bana bi yardımm eedinn yaa şampiyonlar ligindeyimm G.S le finalde
    ARSENALİİ YENEMİYORUMM bii yardımm liiiiitfen ama......

25. Default

ne var canım arsenal i yenmekte

bende ölee diodumm yardımm ederseniiz sevinirimm saygılarrrrrrr

indiremdm bn bunu ya. bi yardmcı olurmsnz

Abi bu taktiği yükleyemiom?? Link kırık değil ama doysa bulunamıyor galiba.

http://ul65.rapidshare.com/files/109..._Jan_2012_.tac

arkadasım link bu iste rapid linki burdan indireceksiniz

Indiremiyoruz Ya Bi Yardim Edin

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri