Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 270 sonuç

Konu: Taktik İstekleri

1. Default

defans=
    hamit altintop
    onder turaci
    umit ozat
    edu
    orta saha=
    gokdeniz karadeniz(tuncay)
    appiah
    alex
    serkan(mehmet)
    tumer
    forwet=
    kezman
    tevfik kose
    devied
    semih

sizce hangi taktik avrupada basari saglar bide takim kontrolu olarak neler yapmaliyim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar bn 3 tane dc yle oynuorum gs yle. 1 super cup 3 champinleage ve 6 lig maçında 8 gol yiyip 21 gol attım ve malubiyetim yok. bnce 4 lü defans olumlu olmuo. ama mutlaka taktiklerde dmc olması lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

bende 3 lü defans oynuyorum gayet iyi bir takım oldu ama ilk sezondan avrupada başarı beklemeyin takımlarınızdan bence...tabii barcelona milan gibi kulüplerle oynamıyorsanız...çünkü türkiye takımlarının kadroları bunun için yetersiz...iyice oyunu öğrenip ondan sonra seçtiğiniz taktiğe göre oyuncuları alınız...1 gk 1 dc 1dlc 1 drc( ama 3 ü degöbekte oynıycak ) 1 dmc 2 mc 2 amrlc
    2 sc (tavsiyem özgürcanın yanına hızlı ve sol ayaklı bir adam alın seyrine doyum olmuyor )

Nesil
    2006
    Yer
    ali sami yenden

biri bana Oyunu Cozen Taktik (Moukoko Taktigi) ni upload edebilirmi link bozulmusta ordaki topicte soledim cwp wermediler bide bu topicte solim dedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Besiktas icin biseyler onerebilirmisiniz

Nesil
    2006
    Yer
    sami yen cehenneminden

beyler gsyle bayern maci var iste kadro bu bi yardim edermisiniz

Nesil
    2006
    Yer
    sami yen cehenneminden

beyler gsyle bayern maci var iste kadro bu bi yardim edermisiniz
    http://img295.imageshack.us/img295/9154/gsyenicm7.png

Quote Originally Posted by tigris View Post
    vay be ne iğrençlik tebrik ederim..

defansın presini azalt biraz boşaltmasınlar defansın göbeğini,presi ortadan hafif sola çek...

defansı bide hard tackling yapabilirsin..

bunlar "gulyabani" taktiğinde mevcut olan özelliklerdir belirteyim
    kardeş bişey sorcam senin dediğin presi ortadan hafif sola çek derken kastın neydi?çünkü pres closing down olarak bilinio bildiğim kadarıyla sık sık ve nadiren şıkları var bunun nasıl sola çekilcek???

nadirene doğru çek sola oluyo yani,kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ben ordusporum onun için guzel bır taktık az gol yıyecek
    rakıplerıne hava hakımıyetı sansı vermıyecek kontre yemıyecek ara pası yemıyecek fazla son dakıka da gol hıc olmayacak boyle bır taktık

arkadaşlar merhaba.
    gayet iyi bir takımım var fakat gol atmakta zorlanıyorum. hatta galip gelmekte bile zorlanıyorum. çok gol atacak ve rakibi sürekli baskı altında tutacak çift forvetli bir taktik önerebilirseniz sevinirim.
    şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

Default arkadaşlar porto'ya acil bir taktik lazım

porto'ya taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardesim gereksiz konu niye aciyon taktik istekleri yeri var oraya acsana

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kontra ataga yatkin
    hafif defans olan bir taktik lazim

Exclamation arkadaslar yardım ediniz.....

galtasarayla oynamak istiorum normal kadroyla transfersiz bi sekilde.Ama takımı bi turlu oturtamadım herhangi bi taktiği indirmeme ragmen istegim gibi olmuo.mesela macı izlerken karsı takımın oyunları gercege uygun olarak birbirleriyle paslasıo cok guzel sekilde 6 pas 7 pas yapıo neyse.

KAFAMDA SOYLE Bİ TAKTİK ANLAYISI VAR KLASİK 4-4-2.KANATLARA TOP GİDECEK DEFANSİF OYNATTIGIM FUTBOLCU TOP ALIP VERCEK KADEMEYE GİRCEK.DİGER ORTASAHA OYUNCUM CABUK OYNAYIP GEREKTİGİNDE SAVUNMAYADA GELCEK. SAG VE SOL BECKLERİM BİNDİRMELER YAPIP ORTA ACACAK.TAKIMIM TEMPOLU OYNAYACAK VE PAS YUZDESİ COK YUKSEK OYNAYACAK.BOL BOL ORTASAHA FUTBOLCULARI ASİT VE GOL YAPCAKLAR.AMA BU İSTEKLERİM Bİ TURLU OLMUO. KISA PAS YAPARAK TOP BENDE OLCAK VE HIZLI BİSEKİLDE TAKIM SAVUNMASI VE TAKIM HUCUMU YAPMAK İSTİORUM... FM2006 DA DA DENEDİM BUNU AMA YAPAMADIM.. BİR YERDE KESİN Bİ SORUN VAR AMA YAPAMIORUM.YUKARDA YAZDIKLARIMA GORE TAKTİĞİ AYARLIORUM AMA NE TOP BENDE KALIO NEDE POZİSYON URETEBİLİORUM. BU KONU HAKKINDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

BOL FM Lİ GUNLER... SİMDİDEN TESEKKURLER

vala yaw........

arkadaşlar bende size kadınbudu köfteden nefret ediyorum taktiğini öneririm :P biliyorum çoook iğrenç oldu ama diğer taktik isimlerine bakınca emin olun bu kadar iğrenç bile bana bayaaa komik geldi

neyse biliyorum ki ve hatta denedim ki 4-2-3-1 özellikle ilk sene Gs'de işe yaramıyo. Yani ben oyunu mümkün olduğunce gerçekçi hale getirmek için ilk senelerde çok yetenekli bi genç veya inanılmaz ucuz bi tranfers olmadıkça (ki serkan'ı fenerden 4 milyon $'a almam bence ucuz bi transfer) transfer yapmadan elimden geldiğince gerçekçi oynamaya çalışıyorum. İlk önce fevzi sattım ne biliyim hasan'ı satıp biraz para toplayıp takıma tekrar baktım ve bi dmr'ye ihtiyacım olduğunu düşünüp serkan'ı aldım işte. snr 4-2-3-1 oynamaya kalktım 2006'da deportivo'da dünyayı yerinden oynatmıştım ama gördüm ki gs'de resmen .ıçtım. snr değişirp babadan kalma 4-4-2'ye döndüm işte ilerde full press'li defans geride biraz kanatlara açmalı falan ve gördüm ki artık 2007'de o takım taktikleri kısmında ki o barları birazcık oynatmak bile DELİ fark yaratıyo. Neyse snr ben 4-4-2'ye döndüm işte 10 maöç snr falan. takım doğal olarak daha sıkıcı oldu yani diğer maçloarımda çok atıp çıok yiyodum. (mesela o 4-2-3-1 ile bjk ile Türkiye süper kupası maçı 1-2'de 4-3 galibiyetimle bitmişti :P) snr buna dönünce önce ergün'ü snr ayhan'ı hiç ileri çıkarmadan ön libero yaptım snr iliç'i yanına amc mantalitesi ile ara pası bol tuttum forvette de ümit-hakan (neco değişmeli) oynatıyorum. burda en önemli iş gerçek hayatta olduğu gibi 4 kanat adamımda yani DR-DL ve MR-ML'lerde. Onların özellikle ML ve MR'lerin hasan şaş gibi (gerçek hayatta psikopat olması gerek yani çok fazla koşmaları ve oyunları onları açması gerek sıkıştığınızda. gol atmak için bunları koşularını en sona öne geçip defans içinde hiç koşturmayıp bunu rahatlıkla sağlıyorum. henüz çok az maç yapmış olmama rağmen şu ana kadar gayet işe yaradı ve 6 maç 5 galibiyet aldım. avrupa'da 4-2-3-1 yüzünden (ki onu asla kötülemiyorum ilerde biraz daha kaliteli mc adamım olunca kesinlikle dönücem) elendim ve şimdi uefa'dayım. amacım en kötü gruplardan çıkıp para kazanmak. Neyse herkese iyi fm'ler dilerim umarım bu taktiği ki çok bilinen bi taktik aslında birileri uygulayıp bana yorum yapar

http://img241.imageshack.us/img241/3460/gsjk8.jpg
    bu taktikle cok basarili sonuclar aliyordum taki manchester united macina kadar. sampiyonlar ligi on eleme macinda sansima man utd dustu adamlar iki mactada 6-0 7-0 yeniyolar surekli beni neyapmaliyim. 2006-2007 sampiyonlar liginde de ayni taktigi uyguluyordum ve ceyrek finalde barcelonaya elendim iki beraberlikle. yani sorunum bi tek man utd ile

selam arkadaşlar bişey sorucam lütfen yardımcı olun.şimdiden teşekkürler.ben bu fm2007 yi bir türlü çözemedim hangi taktiği denediysem bir türlü olmuyo.kadro yazmicam çünkü liverppoolla gittim,psv,gittim,leverkusen gittim hiçbirine transfer yapmadım aynı kadrolar.fakat hiç istikrarım yoktu.yani şöle 8 maç üstte kazanamadım.ya bi maç berabere kaldm. sora yendim.3 maç kazandım.3 maç yenildim.benim sizlerden istediğim şu otto rehagelli bilirsiniz.Euro 2004 ü yunanistanı nasıl kazandığını hepimiz iyi biliyoruz.defansiz anlayışla..belki oyun olarak ii bir oyun sergilemediler ama savunmayla gol yemeden counter atak veya adam adama markajla az gol yiyerek tamamladılar.ben nasıl taktik kurayım ki az gol yiyeyim.Birde otto rehagel gibi fm2007de katı savunma yapmak mümkünmü?az gol yemek mümkünmü?mümkün ise lütfen bi arkadaş yardımcı olsun nasıl taktik kurmalıyım gerekirse 10 adam defans yapayım ama gol yemeyeyim..gülüceksiniz ama onuda denedim sonuç yine aynı.... bi kaç terim sormak istiorum..

Taktikler kısmında

*through middle
    Genişlik olarak:narrow-widht seçenekleri türkçesi dar ve geniş bunlar saha içinde ne işe yarior
    bu 3 terimi bana açıklarsanız sevinirim..yani defansif bir oyun anlayışında bunlar işe yararmı??

nasıl taktik kurayım anlamiyorum.az gol yemem için ne yapmam gerekli.teknik oynamayı seven bir tip değilim.yunanistan veya chelsea gibi defans yapıp az gelip 1 kerede gol atmak istiyorum.ama tek maksadım gol yememek.neyapabilirm.lütfen çözüm söleyin arkadaşlar yoksa kafayı yiyecem

arkadaşlar arsenal la oynayabileceğim tek forvetli bir taktik varmı? yardımcı olursanız sevinirim..

Nesil
    2006
    Yer
    sami yen cehenneminden

Lightbulb

Quote Originally Posted by OzkhaN View Post
    arkadaşlar arsenal la oynayabileceğim tek forvetli bir taktik varmı? yardımcı olursanız sevinirim..
    sna su taktigi oneririm
    http://ultrashare.net/hosting/fl/55ecb6ef64/
    amclerden birine baptistayi birine de rosickyyi koy forvete nicolas millan ve henry swye de siki bi dc al ve en az 3 mac dene

saol kardeş de sayfa açılmıyo sorun var galiba :S

he tamm oldu deneyim bakalım saol tekrar

bence kadron güsel savunma zaman geçtikçe kendine gelir korkma

ben amc de oyun kurucu olarak celsinho'yu oynatiyorum. Adam ilk yilinda avrupada turkiyede toplam 20 kusur gol atti ama asist sayisi 0. 2. yilda henuz 6. macim asisti yok hala. hucuma cikarken kanatlardan cikiyorum ondan mi acaba focus passingi mixed yaparsam duzelirmi.

biraz sakat bol ama ligde ve avrupada gayet basarılı

Nesil
    2005

arkadaşlar antepsporum ilk sezon düştük sonra çıktık şimdide 18. liğe demiri çaktık ve öyle kaldık gelen yeniyor giden yeniyor şöyle anadolu takımlarını coşturacak bir taktik varmı acaba yabancılarım da çok iyi ama bir türlü başarılı olamıyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

Narakan ben anadolu takımlarıyla oynarken 4-1-3-2 oynuyorum.Gayet basarılı.Hatta herhangi bir takımla sampiyon bile olabilirim süperligde bu taktikle.dmc ve backlerin saglam olsun forvetlerin de hızlı olsun orta 3lüyü de kosan amclerden kur ...

Unhappy

Selam arkadaşlar, ben şu anda 3.sezonumda Almanya ikinci liginde St.Pauli takımındayım. İlk sezon Alm.3.liginden çıkamadım(oyuncular çok kötüydü ve para da yoktu) fakat ikinci sezon free'den bulduğum adamlarla ikinci lige çıkabildim. Şu an ikinci ligde 17.hafta sonunda 8. durumdayım ama taktiğim bariz şekilde aksıyor. Daha iyi bir taktikle bu sezon 1.lige çıkabilirim diye düşünüyorum, tek yapmam gereken 10 puanlık farkı kapatmak. Bunun için de kadroma uygun bir taktik bulmam lazım. Size oynatmak istediğim oyuncuları yazayım da bana bir tavsiyede bulunun:
    Roland Benschneider: DLC İyi bi defans oyuncusu,aslında solbek ama DC de oynuyor.
    Semedo: DC En iyi stoperim
    Marlon: Wolfsburgdan kiralık Brezilyalı stoper 19 yaşında, çok iyi.
    Leo: D/WB/AM R sağın as adamı
    Diego Erthal: WB/AM L Bu adam çok iyi Bayern ilgileniyo şu anda, DL çalıştırıyorum, asıl olarak DL de oynayabilir.
    Alisson: DMC hem DMC hem MC oynar, yüksek rating çıkarıyor.
    Guzman: AMLC Juventustaki Guzman..
    Veli Kavlak: AMLC Avusturyalı genç yetenek
    Gambino: AMRC Dortmunddaki Gambino.
    Sahr Senesie: AMRC/FC Dortmunddaki Senesie. Genellikle ST oynatıyorum ama finishingi çok iyi değil, yine de iyi oynuyor. Forvet eksikliğinden tabi..
    Kwabena Agouda: ST Takımın en bomba adamı PSV falan da istiyor, Gana milli takımının forveti 55K'ya aldım şu an 5M $ veriyorlar vermiyorum. Finishing 20 ama heading 13, diğer özellikleri mükemmel.

Evet arkadaşlar en iyi adamlarım bunlar, gördüğünüz gibi AMC ler takımın en iyileri, bu yüzden AMC ağırlıklı bir taktik çok işime yarar. Şu an ikinci ligde Schalke Wolfsburg gibi takımlarla uğraştığımdan dolayı büyük takımlara karşı da işe yaraması gerekiyor. Az önce forumdaki Brezilya taktiği ilgimi çekti, bu ve bunun gibi taktikler olabilir gibime geliyor. Şu anda kulübe gelen parayı sürekli Wage bütçesine aktardığım için Free'den adam alıyorum. Tabi eğer gelirlerse . Ayrıca Podolski taktiği denedim, bana uymadı.
    Neyse çok uzattım, sizlerden öncelikle taktik(hazır upload edilmiş taktiklerden olursa daha iyi olur.) sonra da bana gelebilecek bir iki yetenek bekliyorum.(Mokoena, Cardenas, Millan gibi adamların hepsini denedim hiçbiri gelmiyor.)

beyler ben de bi taktik var tam sizin istedik lerinize uyyuuyo istiyosoniz girin bi de siz bakan

3-1-2-1-3 defansiniz iyi olsun isterseniz forvete kaleci koyun bakin bide bole nasil oluyo

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri