Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 270 sonuç

Konu: Taktik İstekleri

Default FENERBAHCE ye hangi taktik gider

yardım edin beyler fenerbahce ye hangi taktik iyi gider tesekkürler

kardes fenere hangi taktik gider kalede rüstü savunmanın göbekte eduyla lugano sola bi takviye yap ergün teber fln sağda serkan balcı orta sahada appiahla aurelio yu koy amr bölgesine bi takviye yap bence daviedi yolla solda tuncay ortada alex sntrafor da kezman yani 4-2-3-1

4-2-3-1 diyosun denerim peki bildigin bi isim warmı amr bölgesine

fenerbahce ye en iii taktik hangisi sizce

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Mehmet Topuz, Deniz Baykara... Hem cok ucuz hem de cok iyiler ozellikle Mehemt TOpuz inanilmaz oynuyor,

Ayrica Muslu ve Ugur Yildirim

Lightbulb Galatasaray'a yeni basladım yardım lütfen

Galatasaray la yeniden başlicam ama parada yok oyuncularda satılmıyo takımıda bi oturtup oynayamadım.taktikte,transferde (gs nin bütcesine göre) yardım ederseniz sevinirim.hangi oyuncuları satıp almam konusunda da bi yardım edebilirseniz iyi olur.
    teşekkürler şimdiden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yasin karaca yı da öneririm

evet sağ kanada deniz baykara harika gider

ya arkadaşlar lütfen bana bi konuda yardımcı olun.şu yunanistanın gibi maç kazanmak istiyorum bi kere atıp üstüne yatmak istiyorum.yok mu öyle gol yemeden öle bi taktik rehhagel taktiğğiii

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://rapidshare.com/files/4664338/...2006_.tac.html al bu taktiği dene bi maç dene sadece beyenmessen gel burda ağzına geleni söyle

sana önerim arda yı sağda oynatıp solda carrusca yı oynatman.çünkü carrusca çok iyi oynuyor hasan şaş ise çok dengesiz.

Bana Lütfen Tek maçlık Taktik verin ilk maçta liverpoola 1-0 yenildim deplasmanda 2. maçta cisse yi durduramıyorum onu durduruyorum diğerleri atyor şu maçı geçebilecek bir taktik lütfen yaw takıntı oldu hayatımda hiç bir maça bu kadar takmamıştım yaw

buda kadrom

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar ben beşiktaşa avrupa da başarı getirecek bir taktik istiorum. ayrıca az maliyetli kaliteli bir yedek arıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    ..........................

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

yaw ben man untim ama l'gde bi turlu yenemiyom yardim ederseniz sevinirim
    simdiden tesekkurler

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    maalesef işe yaramadı yaklaşık 1 saat uğraştığım bir taktik sonucu 2-0 yendim o taktik üzerinde biraz daha uğraşıp koyacağım siteye ama yinede sağolasın ss almayı unuttum ama senin taktikli maçlarda hep berabere kaldım ama diğer maçlarda çok iyi sonuç veriyor güzel taktik tebrikler

Default sekerspor

arkadaslar sekerspordayim 4 3 1 2 oynatiriorm ama artik patlak wermeye basladi iLk sezonumdayim qruplardan champship e kaldim 5mac 3brbrlik 1qalbyt 1malbyet ortasaha ve forvetim qucLu defansim zayif hanqi taktik uyar

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

4-1-3-2 uyar 3 mcyi de amc yap ucarsin benden solemesi ben bu taktikle kazanmadigim sey birakmiyorum ilk sezonumda..Ayrica kucuk takimlara da cok uygun

Ewt Ben Su Anda Real Madrid I Yonetiyorum Ve Kadromda Hic Bir Degisiklik Yok Sadece Casilyas Yerine Igor Akinfeev Var Bana Da Bi Taktin Ve Antreman Onere Bilir Misiniz Acaba Cvplar Icin Simdiden Saolun

arkadaşlar bana bi yardımm edermisinizz acabaa fm 2007 de gs yim şampiyonlar liginde yarı final oynuyorumm bir türlüü yene miyorumm chelsea yi Bİ YARDIMM LÜTFENN_PLESEA

Quote Originally Posted by oguzcan06 View Post
    arkadaşlar bana bi yardımm edermisinizz acabaa fm 2007 de gs yim şampiyonlar liginde yarı final oynuyorumm bir türlüü yene miyorumm chelsea yi Bİ YARDIMM LÜTFENN_PLESEA

defansi 5 kisi yap orta sahayi 3 orta saha ile forvet arasina birini koy tek forvet yap

yani 5-3-1-1

mondragon

cihan
    orhan(ergun)
    song
    tomas
    emre(tolga)

hasan sas
    carrusca(ergun)
    inamoto

sasa ilic

umit karan(hakan sukur)

kontra atak oynaman lazim ama defans ta en az 3 oyuncu kalmasi lazim hem olmazsa ilic ya forvete alirsin veya orta sahayada cekebilirsin

kardes size tavsiye gs de as oyunculari oynatmayin A18 yas altidaki dier oyunculari oynatin daha ii olur hepsi daha ii aslara gore

Nesil
    2006
    Yer
    Ölümüne BulancaK

galatasarayın alt yapısı çok sağlam..aslardanda iyiler valla katılıyorum arkadaşıma..

bu arada ;
    bana sitedeki 4-4-2 taktikleri arasındaki ern iyi taktiği sölermisiniz ya..hangi taktiği denediysem hiç birinden iyi bir sonuç alamıyorum ....

bana gol yemeyip çok gol atan bi taktik lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tigris ole bir taktik bulursan banada soylede bende uygulayam

bana her maç 50 şut çeken bi taktik lütfen

Uzerinde calistigim bir taktik var tigris , tam senin istedigin gibi...

29. Default

Ya beyler eskiden bi diablo taktiği wardı.yokumu ona benser bişi

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

beyler turksportal unfficial dbsinde lig açtım kayseriyim modric corluka yı aldım mehmet topuz yk forumdaki taktiklerden hangisi bana uyar (bu saydıklarımın dışında herkes bende)

Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri