1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: 4-3-1-2 Deadly v2 TaktiK!!!

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

linki yenileyebilirmisiniz

link yenilenebilir mi

Exclamation

taktiği indirdikten sonra nereye atacağım?

bu taktiği kullanan yokmu arkadaşlar..taktiği yapan arkadaş sieden atılmış sanırım..taktiği kullanan varsa bi zahmet yüklese tekrar..

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Thumbs up 4-3-1-2 Deadly v2 TaktiK!!!

Açıklama;

Atak oyuna dayalı kısa pas,normalin biraz üstü tempo ve dar alanda daha garanti oyunu rakip yarı alana yığan bir taktik...
    Toplamda 4 Defans, 2 Kanat, 1 Amc, 1 Dmc ve 2 Forvetten oluşan bu dizilişte oyunu tamamen kontrolünüz altında tutabilirsiniz...
    Dmc'lere orta sahadaki boşlukta önemli görevler düşüyor bu nedenle bu mevkiyi kaltiteli bir oyuncunuzla doldurmalısınız...
    Amc mevkindeki futbolcunuz ileri ikiliyi bu sistem sayesinde besliyor forvetlere sadece görevi olan gol atmak kalıyor...
    Forvetlerde dahil olmak üzere takım halinde rakbe yoğun pres uygulanıyor...
    Taktik hakkında bazı veriler aşağıdaki ss'lerde mevcut...
    Olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bekliyorum...

Link;
    İndirmek İçin TIKLA

Diziliş;

Puan Durumu;

Uefa Kupası Şanssız Bir Şekilde Elendim;

Bu da Cl'de Cska Moscowa'ya verdiğim Ders;

Bu da Cska Moscowa Maçının Rövanşı;

Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi bu taktik iyide o dmc yi geriye alsan daha iyi olur,ben bu sistemi biliyorum ama rakibe fazla pozisyon veriyosun bu sistemle,..

ben şu anda 4 maçta 4 yaptım saol taktik için

kardeş ilk yaptığın deadly den ne gibi farkları var bunun..o baya iyiydi ama biraz defansta problemliydi...

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Deneyelim bakalim, ben ilkinden cok memnun kalmistim Bu arada insallah bizde bir tane taktik koyariz.

man utd yi kendi sahasında yendim inanamıyorumm

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    kardeş ilk yaptığın deadly den ne gibi farkları var bunun..o baya iyiydi ama biraz defansta problemliydi...
    Kardeş Dmc mevkisinde hangi adamın oynuyor?
    Üyelerimizden birine küfür ettiği için forumlarımızdan süresiz olarak atılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by brksyhn View Post
    man utd yi kendi sahasında yendim inanamıyorumm
    Sevindim kardeşim

ben şu anda villarealdeyim...dmc olarak ale yi kullanıyorum o olmazsa gravesen var.....
    ondan öncede beşiktaştaydım orda dmc olarak kleberson o yokkende genelde selçuk inan oynuyodu...türkiyede pek problem olmuyodu doğrusu ama avrupa maçlarında sıkıntı yaratabiliyodu...

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

49 Kez indirilmiş sadece birkaç yorum...

s'ze 37macta 35galibiyet 2beraberlik aldigim taktigi yollamak istiyorum ama nasil yapicagimi bilmiyorum _~?

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Quote Originally Posted by sumutk2 View Post
    s'ze 37macta 35galibiyet 2beraberlik aldigim taktigi yollamak istiyorum ama nasil yapicagimi bilmiyorum _~?
    www.rapidshare.com 'a gir browse'dan taktiğini seç upload'a bas çıkan linki foruma koy...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

valla bu taktık de cok ıyı

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Eyv. kardeşim başarılar...

Quote Originally Posted by sumutk2 View Post
    yollasana kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

saolasın bu taktıkle valla 2. sampıyonlugumu yasadım

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Fener Nerde Biz Orda!!!

Başarılarının devamı gelir inş. kardeşim...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

ınsallah abımm bu arada bazı maclarda fantezı taktıkler de yapıyom 2 defansla falan o bıle ıse yarıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

dmc de kleberson var olmaz dersen villarealden somoza yi aldim hangisi sence

bende villarealdeyim şu anda ben dmc olarak somozayı oynatıyorum sene 2009 ama hala iyi.....tavsiye ederim..ama şuda var beşiktaşla başlamıştım..klebersonu oynatıyodum..iyi gelişmişti ve ben giderken valenciaya satmıştım onu..daha doğrusu kontratı bitmişti valencia aladı..somozada klebersonda iyi..ama daha oyunun başıysan eğer somoza derim...

guzele benzıo bı deneyelım

beyler formattan sonra gitti taktik falan..bu taktiği hala kullanan varmı.varsa bi arkadaş tekrar atarsa sevinirim...
    asker dönüşü bi düzenleme yapmak gerekti bilgisayarda..format falan..taktik gitti..

Mesaj Yetkileri