1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Bilgisayarım fm 2007 den sonra mahvoldu

Default Bilgisayarım fm 2007 den sonra mahvoldu

arkadaşlar bilgisayarım da diller felam birbirine girdi bir şey yükleyeceğim mesela ipta yazacagına yptal yazıyo ve bunun gibi bi sürü hata daha var dillerle ilgili nasıl düzeltecegimi bilen varsa söylesin web masterlık yapıyorum zorlanıyorum dil ayarları düzgün.

kardeş bence sen oyunu sil ayarlarıda başa al..oynama boşver..böyle giderse senin gibi çok arkadaş çıkacak...

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

arkadasım ayrı bir kullanıcı aç ordan deiştir ayarları oyunu oynayacagın zaman o kullanıcıdan gir diger calıştıgın kullanıcında kalsın hiç elleme normal ayarlarınada calışmalaranı yaparsın

Oyunu sildim ben gene aynı sorun yükledim gene aynı sorun ikinci kullanıcıyı açıp dil ayarlarını eskisi gibi yapsam olurmuki?

kardeş hangimizinki normal kaldıki hepimizin bilgisayarı saçmaladı ben şuanda oynuyorum 2 gün önce bisorun verdi oyunu kendiliğinden kapattı birsürü hataverdi bende 2 gündür onamıyodum açtım şuan hiçbişey olmamış gibi devam ediyorum oyuna

kardeşim türkçe klavye kullanmak için neyapmak gerektiği forumda yazıyo zaten....bi bak bulursun..ha onuda yaptım hala memnun değilim diyosan, şuan yapacak başka bişey yok gibi..ya yeni bi oturum açacaksın sadece bu oyun için kullanacağın ona yükleyeceksin..yada oynamayacaksın

sabit konularda var turkce klavyeyle fm 2007 diye sorunu ordan cozebilirsin

arkadasim denetim masasina gir ordan dilini turkce Q yap duselir

dil ayarlarinda ing klavyenin yanina ekle deyip Turkceyide ekledin mi sorun kalmaz bende misalk sag altta En yaziyor tilayinca ing ve Turkce cikiyor Turkce dedigimde klavye Turkce oluyor misal su anda ing klavye ]]]]]] üüüüüü bak Turkçe oldu ne olmus yanı İptal yerın yptal yazmıssa bak sen anlamısın ne oldugunu gerısını salla Gülü Seven Dikenine Katlanır

Quote Originally Posted by Stamina View Post
    dil ayarlarinda ing klavyenin yanina ekle deyip Turkceyide ekledin mi sorun kalmaz bende misalk sag altta En yaziyor tilayinca ing ve Turkce cikiyor Turkce dedigimde klavye Turkce oluyor misal su anda ing klavye ]]]]]] üüüüüü bak Turkçe oldu ne olmus yanı İptal yerın yptal yazmıssa bak sen anlamısın ne oldugunu gerısını salla Gülü Seven Dikenine Katlanır
    yada bunada katlanamam dıyorsan yenı bır oturum aç pc de ve oranın dılını ıng. yap sadece oyun oynamak ıcın kullan orayıda

Nesil
    2006
    Yer
    milton keynes dons

Quote Originally Posted by Stamina View Post

arkadas acıklamıs... oyuna gırerken eng yap cıkıncada tr yap olsun bıtsın... yenı oturuma felan ne gerek war bu yontem daha kolay...

12. Default

ya neden forumları okumadan yazı yazar oyunu yuklersiniz ki?
    sonrada yardım cagrıları atarsınız?
    once yeni kullanıcı acarak kursaydın oyununu hiç bir sorun kalmazdı! ama maalesef tenezül edip forumda arastırma yapmayıp hemen yeni konu acma merakınızdan dolayı boyle katalarla oyunu dogru durust oynayamıyorsunuz yada bilgisayar hatalarından yakınıyorsunuz:S

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by prouds_7223 View Post
    arkadas acıklamıs... oyuna gırerken eng yap cıkıncada tr yap olsun bıtsın... yenı oturuma felan ne gerek war bu yontem daha kolay...

bencede uzatmaya gerek yokki arkadaşa bakın

Mesaj Yetkileri