1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: topla oynama yüzdeleri

Default topla oynama yüzdeleri

arkadaşlar ben hangi taktiği kursam 2 tane dmc olsamda ortasaha topa hakim bir türlü olamıyorum.topla oynama yüzdelerine baktğmda hep karşı taraf üstün.bunun için bana bi taktik önerirmisinz ne yapmam gerekir??takımım psv..herhangi bir yeni transfer yok kadrom şöyle

Gomes
    kromkamp
    salcido
    alex
    ball
    mendez
    cocu
    affellay
    jong de jong
    kone
    farfan

çok süratli forvetlerim var ama bunlarıda kullanamıyorum ben dinamo kiev gibi bir takım istiorum aniden böyle contra atağa kalkan hızlı forvetlerimi kullanmak istiorum ama yapamıyorum ne önerirsiniz

2. Default

4-5-1 oynayaman lazım contra atak istiyorsan,Yani,4 defans(klasik),2dm,1cm,rm ve lm son olarak ise tek forvet kolay...
    Dm leri ileri çıkarma,kanatları forward run yap,takımıda kısa pas oynat,sonra ver çoşkuyu baba

short pas ta oyna slow olsun time washing often olsun işe yarar bide kanat adamların ileriye dönük olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

salto dogru soyluyo oyle yap

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

dmc kullanma ozaman savunmaya cekilme sen ne kadar savunmaya cekilirsen okadar üstüne gelirler hüçum oynamaya calıs ozaman topu daha çok ayagında tutarsın

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

rakip topla fazla oynayinca senin takim kazanamiyomu

sana bi tavsiye topa hakim olmak demek maçı kazanmak demek olmuyor malesef, örnek chealsea, barcelona. chealsea direkt oynuyor, barcelona kısa pas. barcelona topa iyi hükmediyor göze hoş geliyor ama chealsea kazanıyor. futbol adına malesef ama gerçek bu. ben direkt oynatıyorum genelde karşımdaki topla daha çok oynuyor. ama sonucu ben alıyorum

eqer ii qollu ve tek kale oynamak ıstıosan 4-4-2 atak oyna bı tane dm bı tane om kanatlarda 2 tane winqer forwet 2 tane team de atac yaratıcılık much pass karısık pres herzaman yap ben qsyle avrupada takım tanımıom boLe;d

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

topla oynama yüzdeleri saçma geldi bana .....
    5-0 yeniorum maçı :yüzdeler şöle:
    benim takım %47 - dier takım %53
    FM Gazetesi

10. Default

hata var sanırım :P

topla oynama yüzdesi istiyosan zaman geçirme yapcan top sende kalcak
    aksi taktirde toplqa oynamanın avantajı pek yok
    son vuruşlar sağlamsa tamam

Mesaj Yetkileri