Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 81 sonuç

Konu: En iyi anlaşan 2 forvet kim?

Default En iyi anlaşan 2 forvet kim?

arkadaslar ben galatasarayı yonetiorum,liedsonu transfer ettim tek forvette harikalar yaratio sezonda 32 gol atti..ama buyuk takımlara karsı tek forvet yetersiz kalıo(ozellikle sampiyonlar liginde)...ama 2 forvet oynatmata calısırsam da hic oynamıo 6 ile falan oynuo anlamadim gitti...en iyi anlasan baska iki forvet kim hep beraber tartısalım mı?sanirim birinin pasi ve teknigi iyi olmali

bnm gs'de su an forvetlerim tevez-torres...torres tek forvet çok ii oynuo ama ikili forvette kötü oynuo o yüzden tevez'İ ben attacking'e çekiyorum öle tek forvet oynuom daha verimli oluyo...

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Fred- cesar delgado 2 lisi baya iyi bir 2 li Cift st kullanmıyorum ben bir st bir fc forvet hızlı top tasıyabilen asist yapabilen birisi genelde st ise uzun ahva topu hakimive bitirici oluyor bende su ana kadar en memnun kaldıgım 2 li Fred ile cesar delgado

Nesil
    2006
    Yer
    FOOTBALL MANAGER 2009

trezuget-ibrahimovic ikilisi her ikiside oynadıkları maç sayısından daha fazla gol attılar geçen sezon

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal dan

torres- vucinic torresin kalitesi belli ama vucinicde çok ii bir oyuncu

Quote Originally Posted by Oli View Post
    Fred- cesar delgado 2 lisi baya iyi bir 2 li Cift st kullanmıyorum ben bir st bir fc forvet hızlı top tasıyabilen asist yapabilen birisi genelde st ise uzun ahva topu hakimive bitirici oluyor bende su ana kadar en memnun kaldıgım 2 li Fred ile cesar delgado
    taktiğini bi göstersene.merak ettim doğrusu oyuncuların dizilişini.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benim bir oyunumda vucinic ve bojinov birbirlerinin favori personeli olmuşlardı bojinovu sattıktan sonra da hiç değişmedi unutamadılar birbirlerini
    gerçekten ikisi muhteşem anlaşıyordu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Toni ve Pazzini çok iyi anlaşıyorlar..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

kone-santos şimdilik irbirlerini iyi tamamlıyorlar
    So what?
    Saike

wallahi ben tek forvet oynatıodum sezon basında hakan-umitle idare ettim 2. devre hamit altintopu aldım tek forvet oynattım arkasın aml-amc-amr olarak 3lü forvet arkası manyak oynuolardı sagda hasan sas solda carrusca ortada ise brazilyalı bi amc oynatıodum ama adını hatırlamıorum sampiyonlar liginde de grup 1.si olmustum grubumda werder bremen , everton , bayern munih we galatasaray yani bndim..dusunsenize bu grupta 1. oluorum.. cok gusel bi duyguydu..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ben 3 atk ortasaha ve bir forvet oynatıyorum mükemmel oluyo forvette kimi oynatırsam oynatıyım mükemmlel oynuyolar

Quote Originally Posted by TEVEZ_10 View Post
    bnm gs'de su an forvetlerim tevez-torres...torres tek forvet çok ii oynuo ama ikili forvette kötü oynuo o yüzden tevez'İ ben attacking'e çekiyorum öle tek forvet oynuom daha verimli oluyo...
    abi sen nasıl gs ye torres ve tevez i aldın hadi tevez gelirde torres ihtimal bile yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben bütün maçlarıma çift st çıkıyorum ikilim de ibrahimovic-freddy adu diğer oyunumda da Kuyt-rooney bu ikililer çok iyi özellikle ibrahimovic-adu ikilisi ibrahimovic gol kralı oluyo adu da asist kralı...

torres kezman a.madridde büyük işler yaptılar bende...

Nesil
    2006
    Yer
    Sarı Güllerin İçinde Olduğu Lacivert Gökyüzünden

Cisse-Owen bu ikili bende Süper(At.Mad)

ümitkaran - kerlon

bende en uyumlusu tevez-owen birde
    gaziantepsporda Nilmar-Azar Karadaş inanılmaz uyumlu

marci onbre ricardo oliviara
    Forum düzenini bozmaktan siteden uzaklaştırılmıştır

Nesil
    2007
    Yer
    Old Trafford

toni-pazzini iyi anlaşıyor ha bir de van nistelrooy-f.llorente
    Art arda kaç zemheri.Kuş uyur kurt uyur zindan uyurdu.Bir ben uyumadım kaç leylim bahar.Haretinden prangalar eskittim.Şaçlarına kan gülleri takayım..Bir o yana,bir bu yana...

20. Default

bende en çok anlaşan iki forvetim d.villa g. rossi rossi her maç kesin atar ama ama villa yı geçemez villa bi sezonda 45 gol atarken rossi 37 goll attı zaten bende bunların arkasında sadece adu var onuda bazen oynatıyorum ondan çok goll atarım bide benim taktiğim 4-1-3-2 i taktik tavsiye ederim çok golatarsın ama forvet arkasındaki kalitelisyse iiiii fm ler iyiki varsın fmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bende ibrahimovic ve del piero harikalar yaratıo biri atamasa diğeri atıo bi sezonda ikiside 38 golü buldu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    takımım gs

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by lordgorkem View Post
    bende ibrahimovic ve del piero harikalar yaratıo biri atamasa diğeri atıo bi sezonda ikiside 38 golü buldu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    takımım gs

takım gs del piero ve ibrahimovic entresan

bence türk takımlarında ve orta dereceli takımsan cafercan gokhan kaba

kezman ve deivid

luca toni - pazzini alakası var mı bilmiyorum ama aynı milliyetten olunca sizce daha iyi mi anlaşırlar?? tıpkı bu ikili gibi

Thumbs up

Quote Originally Posted by Oli View Post
    aynı şekilde bende fred ve cesar delgadoyu kullanıyorum.Herkese tavsiye ederim

tevez fred i al kupalara ambargo koy

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

peter crouch ile andriy shevchenko ikisi de gol krallığında ilk iki sırada tek forvet oynarsanız kezman derim ya da tevez

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bence klasnic ve lashvili

ya bende gökhan ünal daha derve arasında 31 gol attı onun yanında ilhan parlkakı oyammttımo da15 gökhan ı 25 milyon dolara sattım buikiliyi dneyin

Ronaldo & Mutu

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri