Sayfa 11 / 20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 572 sonuç

Konu: Yeni Bir Takım Önerilerinizi Bekliyorum...

1. Default

en güzeli ingiltere lig kalitesi bakımından süper bir lig benm görüşüm bu

2. Default

werder bremende müthiş

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    iyi bir transfer butcesi olmasa da olur...

yeterki zevkli olsun ve yetenekli gencleri olsun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Udinese tek geçerim...

Çoğu özelliği sağlıyor gençleri de çok iyi..

İnter,Man Utd,Barcelona olabilir ayrıca Roma ve Milanda olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

rushden&diamonds su anki takımım conference te oynuyorum oyuna işiz basladım teklif yaptılar kabul ettim su anda ligde 4.yum in lig 2 ye cıkarcam herkese tavsiye edecegim bi takım

bi forveti war ozelliklere bakıyon bu ne be diosun ama adam catır catır gol atıyor

villareal fio newcastle westham arsenal..........

livirpul+çelsi+bayern+barselona

bide mista7fb şu rewezak'ın taktiğini upload etsen o konudan isteyen çok kişi war o taktiği rewezak da siteyemi küstü ne ortada yok

8. Default

arkadaşlar çek cumhuriyeti ligini oynayanlar oldu mu hiç bugüne kadar? tavsiye eder misiniz? oynadıysanız hangi takım önerirsiniz?

şimdiden sağolun.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul Pendik

arkadasim ben Barca'yi calistiriyorum ve tavsiye ederim.Ama yasli furbolculari satip yerine genc oyuncular alman yas ortalamasi 28 cunku

arkadaslar bana sole transfere para ayiran ve yabanci kisitlamasi olmayan liglerde ve basariya susamis 2.ligde olabilir. ve tabikide avrupa ligleri olsun yoksa amerikadan takimla cl katilamiyorsunuz

gerçek bi macera arıyosanız benim takımım ingiltere North Conference'da Moor Green dıye bı takım.neden onu aldım bende bilmiyorum,renkleri hoşuma gitti! gök mavisi Transfer bütçesi gibi garip şeyler yok,futbolcularda halı saha oyuncusu seviyesinde,ama gerçekten eğlenceli,hazırlık maçında 10 gol yedim ama bu takımı alıpda premiership'e çıkarmanın zevki hiçbi oyunda yoktur...

New castle da olabilir bi iki takviye yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

ARSENAL tek kelimeyle mükemmel süper genç adamlar var örn fabregas,denilson,carlos vela,van persie sonra klüp sizden avrupa kupası hedefliyo ki henry adebayor gbi forvetlerle hiç de zor değil bi kalecide sorun yasarsınız lehmann yaslı ama 1kaleciyle süper oluyo takım hayatımda hiç bu kadar sezon canım sıkılmadan oynamamıstım 5 sezonda 1şl,2uefa,2süper kupa,1league cup,1fa cup,1community shield aldım ayrıca 1şl de de finalde elendim bütçe de ii kesinlikle deneyin

eger guclu istiosan:arsena

biraz disli istiosan:sevilla tottenham

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Valla en zevklisi açacaksın İngiltereden 5 lig. En sonn ligden alacaksın bir takım...OHHHH
    mis.

Ondan sonra menejerlik marifetleriniz ortaya çıksın

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    19 EYLÜL HELL :)

werder bremennn derim ben

17. Default

en eski cm ciler bilir....

ilk cm oyunuydu sanırım sene 1992 olabilir tam hatırlamıyorum ve oyuna direk Barnet takımı seçili başlıyordun ve Premier Ligten takım alamıyordun, sadece ingiltere ligi vardı. Eğer League Two dan başlayacaksanız Barnet takımını seçin ve cm ye olan sevginizi ve saygınızı gösterin

18. Default

Chelsea başka takım yok...

Valla ben hem club hemde ulke aldim dem bilgi seviyem yukseliyo hemde word cup alinca daha fazla puanin oluyo

Tottenham En Zevklisin İngiltere Ligi Zor Eğer Şampiyon Olabilirsinki Çok Zordur Baya Öğrenmiş Olursun Oyunu.

21. Default

juventus sadece 1 maglubiyetle serie A ya cikarrttim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Valla en zevklisi açacaksın İngiltereden 5 lig. En sonn ligden alacaksın bir takım...OHHHH
    mis.

Ondan sonra menejerlik marifetleriniz ortaya çıksın
    konferans liginden Dag&Red ile oynadım ben biraz zor oluo acıkcası
    fakat turkiye ikinci lig b kategorisinde siirtspor(jetpa)da 4 buyukler ayarında bi butce var zewkli olur sanırım... ing de ise blackburn'u oneririm..(mccarthy ) biraz zorlanılabilir ama ben 5. sezonda sampiyon oldum 2 ECC 2 de super kupa var eksiksiz dewam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Beylikdüzü

eğer küçük takım yönetmeyi seviyosanız fulham ı tavsiye ederim..........

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

size bi tavsiye oyunuda brezilya aralık dan baslayın acın avrupa liglerine bakın zor durumda bi takım secin devam edin super zevkliii

italya 3 lig ternana super

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

ßen LiverpooL derim

Palermonun gerçekten kaliteli bi kadrosu var seçersen çok eğleneceğini garantı ederim hele bi de birkac ucuz ama kjaliteli gençle takviye ettinmi, tamamdır

katiliyorum sana dostum tottenham muhtesem atletico madridde ii sayilir

bence arsenalle oyna çünkü hucumda henry ve adebayor çok iyi anlaşıyolar ayrıca wallcotuda yedek kadrodan as takıma al süper oynuyorlar ben bu takımla şampiyonlar ligi şampiyonu oldum we süper kupayı aldım süper takım bence

leeds united

Sayfa 11 / 20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri