Sayfa 12 / 20 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 572 sonuç

Konu: Yeni Bir Takım Önerilerinizi Bekliyorum...

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Valla en zevklisi açacaksın İngiltereden 5 lig. En sonn ligden alacaksın bir takım...OHHHH
    mis.

Ondan sonra menejerlik marifetleriniz ortaya çıksın
    ben fm 2006 da almıştm ingiltere conference southdan adıda cambridge city idi gerçekten alt liglerden başlmaka çok zevkli oluyo.fırsatınız varsa bence alt ligden başlayın

walla karabukspor lıgb den super lıge cıktım cok zevklı

Smile :)

walla bn juve'yle oynuyorum hem en sewdiğim takım hemde kadrosundan fazla bişey kaybetmiş değil -17 puanla başlıyo ama zewkli olur bnce biraz sabır gerektirir ama

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by rammstein View Post
    walla karabukspor lıgb den super lıge cıktım cok zevklı
    Karabükspor hangi ligteydi ki

Default Önümüzdeki yıl düzeltilmesi dileğimle...

Öncelikle oyunun yapımında emeği geçenlerin emeklerine saygısızlık etmek istemem.Piyasadaki (bence) en gerçekçi Manager oyununu bizlere sundukları için teşekkür ederim.

Ama benim nacizane bir eleştirim olacak.

Hepimiz futbolu seven ve (tahminimce) takip eden insanlarız.
    Az çok Avrupa liglerini de izliyoruzdur.
    Dolayısıyla,oynanan futbolun tarzından,istatistiklerinden de haberdarızdır.

Yani dünyada futbolun daha defansif,daha kontrollü ve az pozisyonlu bir hale büründüğünü biliyoruzdur.

Çok zayıf takımlar hariç,liglerde her takım büyüklere kök söktürüyor.

Gelelim bunun oyuna olan yansımasına:

Örneğin; Çok iyi bir kadronuz var,oyuncular ideal mevkiilerinde oynuyor,ilk 11'inizde oynayan 7-8 tane milli oyuncunuz var,dengeli ve kontrollü futbolu benimseyen bir dizilişiniz var ama,ligin vasat takımları ile maç yaparken rakibin toplam şutu 23,kaleyi bulan şut 17 falan oluyor. Benim çektiğim şut 33 kaleyi bulan 24 gibi abartılı rakamlarla karşılaşıyoruz.

Sadece rakamlara takılmayalım.

Halbuki günümüz futbolunda çok çok zayıf rakipler hariç,hiçbir lig maçında bu tip istatistiklere rastlamayız. Hatta bazen Premier Ligi maçları bile sıkıcı olabiliyor.Bunu oyunda görmek isterdim açıkçası.

Adı sanı duylumadık takımların takır takır paslaşmaları beni oyundan soğutma noktasına getirdi.

Passing:9 olan bir adamın 70 metrelik milimetrik paslarını da görüyoruz.Kompany'nin yanından süzülüp gidiyor adam...

Nerde kaldı adamın özellikleri,tacklingi,anticipation'u?

Tabi ki rakibi ezdiğim maçlar da oluyor,veyahutta rakibin tek kale oynadığı maçlar.Ama çoğu zaman böyle 2 takımda da kabarık "shots on target" istatistikleri görüyorum.

Kısmen taktiklerimle ilgili olabilir,kabul ediyorum,ama bence tamamen taktik değil mesele.

...Sevgiler,Saygılar...

.

Tamamen haklısın sana katılıyorum.Sadece bunun için değil bazı şeyler içinde bayağı abartı yapılmış.

tamamen katıLıyorum arkadasım. Birde Mutesem bir noktaLama ve muhtesem bit Turkce kuLLanıyorsun bu yuzden de ayrı bir sekilde kutLuyorum seni..
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis!!! :D ANTİfenerbahce!!!

usrobotics Misafir

sakatlik sorununu duzeltsinler yeter

bi de turkiye de sampiyonlar ligini aliyosun gene stad dolmuyor iki media mesajiyla gecistiriliyor sampiyonlar ligini almak ne demek ya

Quote Originally Posted by koraygursoy View Post
    tamamen katıLıyorum arkadasım. Birde Mutesem bir noktaLama ve muhtesem bit Turkce kuLLanıyorsun bu yuzden de ayrı bir sekilde kutLuyorum seni..
    Teşekkür ederim dostum.

Güzel bakan güzel görür, Güzel gören hayatından lezzet alır.

Sevgiler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sonuçta bu bir sanal oyun

Bunu istesende istemesende gerçek hayatla bire bir yapamazlar yapmalarıda kesinlikle mümkün değil.

Aslında o küçük takımların şut oranları benimde çok canımı sıkıyor, geçen sezon 6 puan gibi iyi bir farkla Süper Ligde 1. bitirdim lig'imi ama öylesine iyi transferler yaptımki neredeyse bütçemi 50 den 15'e düşürdüm 3 adamla

Ama 2.ligden gelen Orduspor'a karşı zorla attığım son dakika gol'ü ile 1-0 galib geliyor Süper kupa maçında GS ye 5 Attıyorum ama ligde Trabzon ile 3-2 mağlub duruma düşüyorum bunlar azda olsa biraz dengelense belki bu sinir bozucu pozisyonlar çıkmaz..

Quote Originally Posted by ToRResS View Post
    Sonuçta bu bir sanal oyun

Bunu istesende istemesende gerçek hayatla bire bir yapamazlar yapmalarıda kesinlikle mümkün değil.

Aslında o küçük takımların şut oranları benimde çok canımı sıkıyor, geçen sezon 6 puan gibi iyi bir farkla Süper Ligde 1. bitirdim lig'imi ama öylesine iyi transferler yaptımki neredeyse bütçemi 50 den 15'e düşürdüm 3 adamla

Ama 2.ligden gelen Orduspor'a karşı zorla attığım son dakika gol'ü ile 1-0 galib geliyor Süper kupa maçında GS ye 5 Attıyorum ama ligde Trabzon ile 3-2 mağlub duruma düşüyorum bunlar azda olsa biraz dengelense belki bu sinir bozucu pozisyonlar çıkmaz..
    Tabi ki gerçek ile sanalın bire bir aynı olması gibi bir beklenti içinde değiliz

Sizin Orduspor ile yaptığınız maçı örnek gösterdiğiniz gibi,alt liglerdeki takımlara karşı ya da ligin zayıf takımlarına karşı zorlanmamız normal bence.

Çünkü size karşı üst düzey bir motivasyon ile çıkıyorlar o maça.

Chelsea bile Fulham'a yenilmişti geçen sezon.Rekor puanla şampiyon olduğu bir sezondan bahsediyorum Ama öyle bir yenilmişti ki,Fulham taraftarlarının hepsi tırnaklarını yiyorlardı.Maç Fulham'ın ceza sahasının etrafında oynanıyordu.
    Yani bu tip süpriz maçlara sözüm yok.

Ama,

üstün oynamak diye birşey vardır futbolda.Oyundan beklediğim tamamen bu.

Sevgilerimle..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sevgili yönetici arkadaşlara bir sorum var.

"Önümüzdeki yıl düzeltilmesi dileğimle" isimli açtığım konunun, "takım önerisi" başlığıyla olan ilgisini açıklayabilirler mi?

12. Default

zaragoza-newcastle-lyon-ajax benden demesi

Ben sana kesinlikle 2.lig b kategorisinden bir takim oneririm ve tabii ki o takimlarin icinde en kotusunu eger o takimi kume dusurmezsen bir cok avrupa ulkesi ve yuksek liglerden teklif gelecektir senin o takimda yapacagin tek is kume dusurmemek ve o zaman oyun gercekten zevkli bir hale gelecektir...
    Sana tavsiye edecegim takim ise iskenderun dctir.

14. Default

Arklar bana tottenham hakkinda yrdm edermisiniz? kimleri almam gerekio kimler takimdan gitmesi gerekiyo ? tottenham da oynayan birisi beni aydinlatirsa cok sevinirim simdiden tsks

Quote Originally Posted by RheuManN View Post
    Arklar bana tottenham hakkinda yrdm edermisiniz? kimleri almam gerekio kimler takimdan gitmesi gerekiyo ? tottenham da oynayan birisi beni aydinlatirsa cok sevinirim simdiden tsks
    kaç yılındasın?

Tabii eskisehirspor efsane geri dönüyor

16. Default

[QUOTE=jaku88;562029]kaç yılındasın?

Yeni baslayacagim iste herkes tottenham zevkli demis bende bi oyniyim dedim ama takim hakkinda bilgim yk oynayanlardan oneri bekliorm

Thumbs down Sizce Oyundaki En buyuk eksiklik veYa Yanlislik Nedir?

ben oyunda en cok transferlerde ve transfer parasinda sorun old inaniyorum..kulupler samp vea ufak bi basarida aninda cok buyuk bi transfer kaynagina sahip oluo ve o takimda basari cok kolay bi hale gelior..
    gunumuzde her oyuncunun her an baska takima gitme sansi warken (orn: ronaldnho milana) oyunda bu nerdeyse imkansiz bole bise olsa bile astronomik rakamlar ile mumkun
    ayrica gercekde hic bir zaman bu kadar buyuk butcelere sahip olmayan klupler oyunda cok rahat bu butcelerin kat kata ustune sahip olabilio??
    kisaca transfer butcesi ve cok kolay basaridan sIKILDIm
    ya sizler?

orta sahaya sadece tuncayi al onu alamassan sasha yi al cunku sol kanat sart onun disinda baska adam almana hic gerek yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Modric veya Eduardo yu al bence Dinamo da oynuyor ıkısde baskada ihtiyac yok zaten

20. Default

tuncayi aldim sol kanatta sorun yk simdilik tskler

Arkadaslar konuyu saptirmayin lutfen burasi takim oneri yeri

Bana Turkiye 2.Lig A Kategorisinden iyi bir takim soylermisiniz???

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Arkadaslar konuyu saptirmayin lutfen burasi takim oneri yeri

Bana Turkiye 2.Lig A Kategorisinden iyi bir takim soylermisiniz???
    samsunspor iyidir...

Tesekkurler basliyorum simdi bi kariyere

24. Red face

Tottenham Lyon Villareal Psv Fiorentina A.madrid Hangisini tercih edersen

25. Default

ARKADASLAR BENCE EN İYİSİ VALENCİA KADRO BAKIMINDAN COK ZENGİN BAKARKEN İNSAN AYRI Bİ ZEVK ALIYOR

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ben guney amerika'dan bir takım istiyorum atraksiyon olsun hangi ülkeden kimi alıyım

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

Default halka arz

arkadaslar bu insallah 2008 de olur acaba bunu ek bi yama ile simdi yapilabilirmiyiz
    besiktas gibi kulubumuzu halka arz ederek para kazanabilirmiyiz

birmingham ajax lyon juventus galatasaray betis atl madrid... sec birini

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    Ben guney amerika'dan bir takım istiyorum atraksiyon olsun hangi ülkeden kimi alıyım
    güney amerika değil ama meksika ligi oyna çok zevkli ben monterrey ile 2020 lere kadar gelmiştim

Nesil
    2006
    Yer
    Island

arkadaşlar bana bütçesi iyi avrupa kupalarına giden bir takım söler misiniz?Çok düşündüm ama karar veremedim

Sayfa 12 / 20 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri