Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 572 sonuç

Konu: Yeni Bir Takım Önerilerinizi Bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

köln nasıl arkadaşlar??

palermo zaragoza lille manisaspor

ya bende Turkiye/italya/Almanya/ingiltere bu liglerde uzun sureli oynadm fakat skıcı gelio ne blym birinde yabancı transfer olayı digernde co-owned flan cok skıcı bu dertlerden arınms cok uzun soluklu kariyer yapablcegm bi lig/takım önereblr msnz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Guney Amerika'yı dene!

Bana da önerebilieceğiniz birşeyler varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Cekochan Trabzonspor'u al bence cok iyi yaparsın cok sarıyo oyun.

Trabzonspor cok bunaltici sahsen önermem. Kadro zayif (bence), yabanci kontenjani dolu bütce kisitli o yüzden ilk sezon cok sorun yasarsin. ama alirsan 2. sezondan itibaren zevkli olmaya baslyior

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kilimli Belediyespor.

9. Default

bence west ham united i kur hem oyuncularin kaliteli oluyo hemde premier league hayecani sario adami

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ispanya 2.liginden ALAVES'i almanızı tavsiye ederim.Bütçeside çok iyi...

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Kesinlikle Karşıyaka...Sağlam bir transfer politikasıyla en kötü ihtimalle iki sene içerisinde süper lige çıkarsınız,ondan sonra 6 tane de yabancı kontenjanıyla(eğer iki sene de iyi gençleri aldıysanız(İlhan Parlak,Orhan Sam vb.kalede de altyapıdan Onur ile) fergusonun Manu da yaptığını siz de ateşli bir taraftar kitlesine sahip beklentileri olan bir camiada yapabilirsiniz...!!

brezilyadan Internacional...Bence oyunun en iyi takımlarından biri ve brezilya liginin heyecanı var.Sürekli maç yapıyorsunuz ma maçlar kıran kırana geçiyor.

CSKA da iyi takim hücum yönünden hic sikinti yasamionuz ama lig kötü yabanci sinirlamasi filan futbolcularda gelmio pek önerim editörden ingiltereye atin orda süper oluyooo 1 sezon sonra nerdeyse bütün futbolculara teklif yagiyo

Default :d:d

Quote Originally Posted by mustang View Post
    Arkadaslar bana oyle bir takim soyleyin ki takim buyuk olmayacak ismi fazla duyulmayan ama patlama yapacak bir takim istiyorum boyle bir takim varmi ki ?
    etimesgut sekerspor

Wink Valenciaaaaaaaaa

Guzel kardesim Valencia yi bi dene diorum vazgecemiyeceksin ilk sezon paran yok fakat oyuncu satabilirsin rahatlikla oellikle miguel 10 milyon sterline liverpool mutlaka aliyor.Soracaklarin olursa msnden yardimci olurum ama mutlaka dene kardes Kado mukemmel otesi ve Zevkli...

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Atletico Madrid i alin . En basta paraniz fazla yok bosuna da harcamayin . Defansa iyi antrenman yaptirirsaniz gecilmez olacaktir . Orta saha zaten kaliteli dogru taktigi bulursaniz sonuc gorursunuz Aguero ya laf yok zaten ve maxi rodrigez ve petrov gibi kanat oyunculariniz bile gol kralligina girer . nasil gol attiracam derseniz takim komutlarindan Genisligi ` Dar ` yapin ve paslari dogrudan yaparsaniz iyi olur . Boylece hem bircok oyuncunuz gol atar , hem defansiniz gecilmez cunku birbirlerine yakin olurlar ve sIkI markaj yaparlar . sezon bitince sonucu gorursunuz yeterki iyi yonetin takimi sattigim adamlarla 50 milyon dolardan fazla parayla butce olusturdum Hakkatten eglenceli oluyor . ancak benim yazdigim kadar kolay sanmayin ispanya ligini 2. olacam diye ne zorluklar cektim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tottenham,feyenoord,wigan,reading,sampdoria ile çok zevk alırsınız...

bende regginayla basladim cok gusel bi kadro kurdum ama hep 1 farkla maglup olduum su an 4 mac sonunda hala -11 puandayim villarealden jonathan i fln kiraladim conceiao yu aldim ama isler kotu

Default transfer butcesi

lutfen bana iyi bir transfer butcesi olan bir turkcel s lig takimini onerebilirmisiniz ?
    fener, gs , bjk , tb, ve kayseriden baska
    3,4 mill eurodan az olmasin simdiden tskler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hangi versiyonda?
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

football manager 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hayır 700 702 mi Elhadji mi?
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

hangi versiyon?
    football manager 2007

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Paketler nasıl yaptı bütçeleri bilmiyorum ama senin saydıklarından sonra en zengin ta manisaspor

manisa gencler birligi

Ankaragücü ilerki senelerde açılıyo... (Finansal açıdan)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Takım önermeleri sabit başlıktaki konudan yapılır, o konu ile birleştiriyorum konunuzu.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Milan'ı alın, bi deneyin, -8 gaza getiriyor,Avrupa zorlamaz ama lig zorluyor nedense
    Takım oturmuş ve yaşı bayagı yuksek bildiginiz gibi, gerekli gençleştirmeler,wonderkid transferleri içinizi gıdıklıyor.

Para sorunu olmayan çok zengin olmasada transfer yapacak parası olan bir takım arıyorum öneriniz ne olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

feyenoord.Bütçesi çok iyi.yanılmıyorsam başlangıçta 25 m ytl veriyordu.Ültimatom verdim kabul etmişlerdi.

Tottenham kadro süper aynı zamanda bütçede.

Sampdoria'da güzel.

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri